Jump to content

Witajcie koleżanki i koledzy!

Dany de Vino
 Share

Recommended Posts

Rozumiem, że działania na skionline mają jakieś tam uzasadnienie, bo np. część forumowiczów chce czytać tylko o sporcie. A najlepiej, żeby te sportowe treści były ciekawe, pozytywne, motywujące i łatwe w odbiorze. Także są wady i zalety pewnego podejścia.

Edited by Ziemowit1

15 minut temu, Ziemowit1 napisał:

Dobrze, że jesteś Mitek 🙂

Co do tamtej rozmowy, to niestety niczego nie widziałem - najprawdopodobniej JC szybko wywalił konwersację. Natomiast uzasadnienie JC zabrzmiało przynajmniej dla mnie tak jakbyś Mitku zrobił straszną awanturę i JC nie miał wyjścia.

W każdym razie dla mnie admin forum skionline jest zdecydowanie zbyt surowy i cenzura zbyt duża, ale to jego forum. 🙂

Cześć

Tak jak pisałem. To forum Jacka i jego sprawa. Wystarczył napisać wy......j i już mnie nie ma a nie tworzyć fałszywe preteksty.

Pozdrowienia

• Thanks 1

15 godzin temu, .Beata. napisał:

No troszkę się napracowałeś na KN w wątku o …”zdrowiu”

Troszkę, chociaż to nic przy tym, co było na SF (sporo jednak zginęło) i atmosfera była tutaj jeszcze bardziej gorąca. Na KN jednak pełna kultura.

• Like 2

1 godzinę temu, Chertan napisał:

Troszkę, chociaż to nic przy tym, co było na SF (sporo jednak zginęło) i atmosfera była tutaj jeszcze bardziej gorąca. Na KN jednak pełna kultura.

Może i kultura większa, ale i opór też. Do tego przekonałem się po raz kolejny, że głupota ludzka jest niezmierzona. I to tam, gdzie się nie spodziwałem. Ale dzięki za mądre, merytoryczne i zrównoważone wywody fachowca.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Ja widzę to raczej tak, ze gdy emocje i doświadczenie odmienne to determinują „wiedzę”, a argumentów można poszukać. PS może skończmy offtop ew załóżmy nowy wątek? Choć tu jest przecież wolność i swoboda:-)

Edited by star

6 godzin temu, a_senior napisał:

Może i kultura większa, ale i opór też. Do tego przekonałem się po raz kolejny, że głupota ludzka jest niezmierzona. I to tam, gdzie się nie spodziwałem. Ale dzięki za mądre, merytoryczne i zrównoważone wywody fachowca.

jesteś jego współtwórcą więc wiesz najlepiej

• Like 1

6 godzin temu, S.N. napisał:

Cześć Wszystkim.

Zajrzałem i ja 😉 Ze skróconym nickiem bo się łatwiej logować, a życie trzeba sobie ułatwiać 🤣

Miłego dnia.

Jaki miałeś poprzedni? Ja też sobie skrociłem, o jedno s za daleko.

• Like 1

Godzinę temu, star napisał:

Jaki miałeś poprzedni? Ja też sobie skrociłem, o jedno s za daleko.

Ja o jakieś ..., osiem 🤣 Ale to raczej nie ma  znaczenia bo kiepsko jeżdżę i mam własne zdanie, więc ... 😉

• Like 1