Jump to content

mig

Members
 • Posts

  5,764
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

mig last won the day on December 20 2022

mig had the most liked content!

About mig

 • Birthday 02/23/1956

Recent Profile Visitors

1,292 profile views

mig's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

891

Reputation

 1. Weź przestań. Ma Cie ponosić jeśli widzisz bzdury. Przy okazji... czy nie lepszym pomysłem niż zwiekszenie kąta cholewki byłaby podkładka pod pietą (tzn pod wiązaniem)? Zakładam że ten kąt z jakiś tam znanych czy nieznanych względów jest do zwiekszenia,
 2. Stańcie najpierw jak ludzie na całej stopie, jak chcesz skrecić to na przedniej czesci, tej poduszce za palcami... ( jak to sie nazywa? ) i dajcie luz z rozkminianiem detali. A jeżeli masz problem z postawą to rusz przesadnie do przodu- cholewka nie puści dalej- wtedy podpaski mogą być w użyciu. Cofnać pozycję zawsze zdąrzysz.....
 3. Mogę być dopiero od piątku... :-(. Czyli syberia... wyciągi chodzą czy straszą wyłaczeniem?
 4. Jak przewidujesz piątek z obłożeniem?
 5. Sugerujesz że są buty do baru I na stok? Chyba masz racje... patrząc na sposób stania osób w kolejce to większość ma te pierwsze. A w temacie podniesienia pięty to warto byłoby poprosic nasze Panie by przetestowały..........
 6. Dokladnie. Gdy pojedziesz na muldach poluzuj nieco górne klamry i booster/rzep. Będzie znacznie latwiej.
 7. Sztywniejsze mają większy kat cholewki. Nie jest to ponoć regułą a zazwyczaj tak jest. Odchylenie goleni to prawie zawsze skutek zbyt dużych butów. Reszta to odruch "pionizowania sie" na pochyłości. To naturalne zachowanie i jego przezwyciezenie wymaga czasu i pilnowania się aż stanie się to odruchem. W tym drugim przypadku odchylenie "zaczyna się od kolan w górę. ( pozycja kibelek lub krzeselko) Moim zdaniem znacznie istotniejsze jest wlasciwe dopasowanie buta niż różnice w flexie. Wolałbym dopasowane 90 niż nijakie 130. (oczywiście biorę dopasowane 130:) )
 8. Znam ten bol...Swego czasu buty zostały w bagażniku na noc a mróz był solidny....... godzina na grzejniku ledwo pomogła.
 9. Pytam, no zawsze wystarczało mi postawienie butów w cieplym pokoju. Ale grzałki to same zalety i tylko jedna wada: trzeba je mieć i stosować. Gdybym miał coś kupić to takie z podtrzymaniem grzania w samochodzie by ubierać ciepłe (cieplejsze) buty. W combi mniejszy problem - mają temperaturę kabiny, więc tragedii nie ma.
 10. Ale policz ile energii straciłeś na te niepotrzebne czynności przez 50 lat.... ;-)) Czy te buty do suszenia przemakają czy wilgotnieją od wewnątrz?
 11. Wypij.... 😉 A oprócz tego wybierz się do kardiologa. Zimno to zwykle oznaka kiepskiego krążenia. Miażdżyca przypomniała o sobie... ?
 12. Człowiek wraca z nart a tu coraz ciekawiej. Popcorn już przygotowany....
 13. Wyjazd na prognozę, ze szczególnym uwzględnieniem siły wiatru.... 😉
×
×
 • Create New...