Jump to content

mig

Members
 • Posts

  5,115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mig last won the day on November 27

mig had the most liked content!

About mig

 • Birthday 02/23/1956

Recent Profile Visitors

245 profile views

mig's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine

Recent Badges

88

Reputation

 1. W obecnym silniku forum znacznie lepiej działa opcja " ignoruj. Polecam zniecierpliwionym.
 2. Sugeruję wycieczkę na oddział kowidowy..... prostuje wiele wątpliwości i wyobrażeń.
 3. Działania w tej materii są całkowicie irracjonalne, wiec nie byłbym tego pewien. Wystarczy, że "centrala" uzna że należy jednak zadziałać, to stoki i hotele pójdą na 1 ogień, bo to mało dotkliwe dla suwerena.
 4. na 100% był jeszcze inny. A może sam "właściciel" nam pomoże? P.S. Mitek- gdy w tym roku zobaczyłem Amelkę na CG to trwało kilka sekund zanim skojarzyłem kto to może być.... jakos utkwiła mi w pamięci jako sześciolatka z filmiku na Skrzycznym.... 😉
 5. Jak ogarniam pamięcią to co kilka lat miał przerwy, potem zmieniał nicka bo np. zapomniał hasła.. . Dziadek Kuby, Dziadek Kuby10, Veteran.
 6. Nowa Osada. Słoneczny marcowy poranek w tygodniu, uruchomienie wyciągu. Wyjeżdża może 8-10 osób. Na górze pozostaję podopinac buty, założyć kije, kilka ruchow przed startem. Ruszam rozgrzewkowo. Już z daleka widzę małe zamieszanie. Okazuje się, że zderzylo sie 2 narciarzy. Stok prawie pusty, szeroki, rowniutki.... Co się stało? Ano, ruszyli równocześnie w dół, pewnie kręcili z niezgodnych fazach i za którąś sinusoidą.... bum.
 7. Dlatego warto działać z idiotą szybko i skutecznie. Będzie w afekcie.... ;-))
 8. Bo chyba pamiętasz że kiedyś, by coś skomentować, czy zaopiniować należało to zrobić czytelnie, poprawnie jezykowo, w miare merytorycznie i nalezalo znaleźć wydawce ktory to coś opublikuje. Potem powstal internet i może pisac kazdy, byle jak i byle co. I pisze.
 9. To, że Tobie odpowiada nie znaczy też, że innym musi. I tym optymistycznym akcentem......
 10. Miejsce jak każde inne. Przez 800 lat było całkiem dobre. Potem zaczęto szukać winnych. Padło na miejsce, bo przecież naród wspaniały.
 11. Adamie, że swoich doświadczeń wiem że taki "smig z oporu gorną" prowadzi do skrętu na 2 tempa, czyli ślepej uliczki postepu. Pamietam, ze sporo czasu kosztowało mnie pozbycie się tej maniery. To, że było to > 50lat temu niewiele chyba zmienia.... Chyba ze jestem przeczulony..... 😉
 12. Czyli gadają dokładnie to co nasi. Filozofia oblężonej twierdzy. Jak chcesz przykładów już nawet nie ingerencji a słuzalczosci to przypomnij sobie przykicanie na 2 łapkach premiera Polski do Pani Ambasador i wysłuchanie w pokorze co ta ma do powiedzenia o pomysłach, ba, ustawach uchwalonych przez podobno parlament podobno niezależnego państwa. Zresztą nie tylko tego premiera. Sposob prowadzenia polityki przecwiczony od czasow Repnina i Carycy.
×
×
 • Create New...