Jump to content

mig

Members
 • Posts

  5,434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

mig last won the day on September 26

mig had the most liked content!

About mig

 • Birthday 02/23/1956

Recent Profile Visitors

1,064 profile views

mig's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

457

Reputation

 1. Ten kto lubi i potrafi. Jedno pytanie i sporo niedomówień. - ostro na krawędziach to cisną zawodnicy. A nawet oni nie robią tego przez cały dzień. Nieważne czy na SL czy GS. Normalny narciarz jeździ w sposób dostosowany do okoliczności i upodobań. - narty SL (RD) UMOŻLIWIAJĄ ostrą jazde po twardym stoku ale wcale jej nie wymagają. - na SL jazda smigiem zeslizgowym jest nawet łatwiejsza niż na dłuższych - nauka jazda na krawędziach wymaga dobrych podstaw jazdy zeslizgiem, jeśli nie chce sie pozostać na etapie tramwajarstwa - niebezpiecznego dla siebie i otoczenia. - narty SL to cała gama najróżniejszych produktów. OD zawodniczych komórek do "drugich sklepowych" (czesto z niepełnym rdzeniem i bez blachy), zwykle bardziej "naleśnikowatych" niż dobre AM.
 2. No to dobrze, że kompatybilne. Ale w życiu nie kupiłbym niesymetrycznych nart..... choćby dlatego, że zużyją się 2x szybciej niż normalne (ostrzenie jednej krawedzi znacznie częściej)
 3. Elany maja zwykle wiązania Tyrolii (w dedykowanym dla nich kolorze i oznaczeniu). Amfibio mają potężny rocker, wiec skoro juz takie, to najdłuższe możliwe.
 4. https://pl.wikipedia.org/wiki/Olivier_Allamand To jazda mistrza w tej dyscyplinie. Do normalności tu daleko (w górę).
 5. Jedna i druga posłuży. Przy 165 nie będzie miał pretensji do forum.... ;-)))
 6. Kolega ma 172 cm 52kg. Jezdzi "jakoś". Nie wsadzajcie go na mastery 185cm.....
 7. To cyrk, nie narty... choć jak czasem na Golgocie poniosło to kilka takich skrętów dawało się ustać....
 8. Wygląda na drogę od parkingu do osrodka. Swiety czas.
 9. Bo niektórzy nie wiedzą że na SL trzeba już coś jeździć i zaczynają od d.. strony myśląc, że jak założą sl to umiejętności same przyjdą..
 10. Sktot CG jest mocno wieloznaczny . Czarny Gron, C Góra, chyba jeszcze cos....
 11. Zmiany zawsze są wskazane, szczególnie jeśli łaczą się z fajnym spotkaniem. Nocne rozmowy o nartach i nie tylko sa bezcenne. Ale chętnie pojadę "na gotowe", taki już jestem leniuszek na starość. Ze swojej strony - gdyby ktoś chciał potestowac wspólnie głębokości na Zalewie Wislanym w maju lub Nidzkim we wrzesniu/23 to ja zapraszam na gotowe.
 12. Osiołkowi w żłoby dano... X9 w zacnej długości. Ok, może w nast sezonie.... ;-)))
 13. 10% za kredyt na kilka miesiecy ...to w tych czasach cienko. W niedawnych czasach bezinflacyjnych promocje przedsezonowe były min 25%...
×
×
 • Create New...