Jump to content

Ziemowit1

Members
 • Posts

  277
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ziemowit1's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

11

Reputation

 1. Na pewno jednak wszystkich dotyczy problem bardzo miękkich kolan. Na zbyt miękkie kolano jest patent, który pomaga utrzymać narciarza w pionie kiedy sam już nie może i zapobiec ewentualnym podejrzeniom ze strony wścibskiej obsługi. Wszelkie gorsety usztywniające również mile widziane.
 2. Za pazuchą to też tak średnio wygodnie. Jepiej już w plecaku camelbak 3 litrowy dysponujący rurką pod brodą napełnić tym słynnym austriackim rumem 80%, powinno wytrzymać w stanie płynnym nawet do -70°C.
 3. Puki co zima zapowiada się normalnie. To na co warto zwrócić uwagę to to, że zima we Włoszech może być suchsza niż zwykle, więcej śniegu ma być na północy jak i zachodzie Alp. https://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/CFSv2/htmls/euT2me3Mon.html https://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/CFSv2/htmls/euPrece3Mon.html W zeszłym sezonie było odwrotnie, mało śniegu na północy a Włochy zasypane.
 4. Myślę, że Mitkowi chodziło o inne osoby niż z tego forum* *o rządzących
 5. Ja tylko chciałem zwrócić uwagę, na pewien ważny także dla mnie problem. Na tym forum od lat rozmawiało się o polityce, ale może po półrocznej przerwie bardzo się to zmieniło.
 6. Jeśli tak wyglądała w XIX wieku: to według moich obserwacji bardzo niewiele do dziś przetrwało. Teraz znajdują się tam cześciowo czynne hale wielkopowierzchniowe w których urzędują różne zakłady. Uważam, że odbudowa tej fabryki to strasznie dużo zachodu i pieniędzy. Raczej przeznaczyłbym ewentualną kasę na renowację istniejących obiektów, bo jest w okolicy całkiem sporo do zrobienia. Co do sytuacji na granicy to nie jestem w żadnym razie przeciwny ogrodzeniu, bo pan Łukaszenka robi sobie w swoim kraju politykę za pomocą migrantów i trzeba próbować temu jakoś przeciwdziałać. Jednak tym, którzy już się w naszym kraju znaleźli nie odsyłałbym z powrotem na granicę.
 7. Myślę, że Janowi chodzi o wyrok niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego z maja 2020 r., gdzie ten podważył legalność programu skupu obligacji państw strefy euro na rynku przez Europejski Bank Centralny, a także podważył wyrok unijnego Trybunału Sprawiedliwości. Co do mojej aktywności narciarskiej to nie jeżdżę długo i nie jeżdżę dobrze, można wrócić do mojego tematu na skionline sprzed dwóch lat, gdzie prosiłem o rady. Od roku mieszkam w Kowarach i robię co mogę i na ile praca mi pozwala by żyć bardziej na sportowo i zamierzam robić w tym kierunku więcej.
 8. Ja też sądziłem, że będą odraczać. Ale się pomyliłem.
 9. Wiem, że otwieram puszkę pandory, ale i tak warto poruszyć ten temat i kulturalnie (oby!) porozmawiać o tym co dalej z naszą Polską. Jak wiemy, Trybunał Konstytucyjny uznał, że niektóre przepisy Traktatu o Unii Europejskiej są niezgodne z polską Konstytucją. Moim zdanie zaostrzy to i tak już duży konflikt pomiędzy Warszawą a Brukselą. Będzie mniej pieniędzy i więcej kar finansowych. Dług publiczny jest olbrzymi i szybko rośnie, to fakt. Czeka nas (to moje przypuszczenie) duża inflacja i odpływ kapitału z kraju. Co sądzicie o wyroku TK? Co sądzicie o przyszłości Polski w Unii Europejskiej?
 10. Rozumiem, że działania na skionline mają jakieś tam uzasadnienie, bo np. część forumowiczów chce czytać tylko o sporcie. A najlepiej, żeby te sportowe treści były ciekawe, pozytywne, motywujące i łatwe w odbiorze. Także są wady i zalety pewnego podejścia.
 11. Dobrze, że jesteś Mitek 🙂 Co do tamtej rozmowy, to niestety niczego nie widziałem - najprawdopodobniej JC szybko wywalił konwersację. Natomiast uzasadnienie JC zabrzmiało przynajmniej dla mnie tak jakbyś Mitku zrobił straszną awanturę i JC nie miał wyjścia. W każdym razie dla mnie admin forum skionline jest zdecydowanie zbyt surowy i cenzura zbyt duża, ale to jego forum. 🙂
 12. Raczej nie ma planów by przywrócić starą wersję. Zastanawiam się tylko co wybrali i kto za to płaci: https://invisioncommunity.com/buy Jest kilka darmowych silników, trochę mniej rozbudowanych, ale działają tak samo dobrze.
 13. No way. Chciałem napisać coś zabawnego, nie zamierzałem nikogo obraźlić 🙂 Już nie będę tak sobie żartował.
×
×
 • Create New...