Jump to content

grimson

Members
 • Posts

  514
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

40 profile views

grimson's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Dedicated Rare
 • Posting Machine
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

13

Reputation

 1. Widziałem kiedyś komentarz na YT, że nie ma twardziela co zjedzie ze Ściany na krechę. Szukałem, szukałem i znalazłem takie coś. Nie jest to cała cała trasa, najciekawszy początek niestety pominięty:
 2. CG już rozstawiła armatki, oznacza to że zaczną produkować białe już niedługo. W poprzednim sezonie Snow Crew zabieliła stoki już w listopadzie. sstar zdaje się wrzucił relację ze skiturów z CG z końca tamtego miesiąca.
 3. Znajomek pochodził teraz po terenie Ski Areny. Krzaczory na Loli wysokie na Ok 50-75cm, na FISie krzaczory wyższe jak na Loli. Tylko Puchatek w miarę ogarnięty i bez krzaków. Potem nie ma co się dziwić ze Szklarska odpala te lepsze trasy jak spadnie metr śniegu…
 4. Nie do końca to działa. Przed poprzednim sezonem miałem cykl przygotować zdefiniowany na 7 miesięcy intensywnego, regularnego biegania. Po raz pierwszy od dawna, zarysowały się na nodze kształty mięśnia czworoglowego. Czy palenie udzisk na stoku minęło? Nie, wydłużył się tylko czas, po którym zacząłem odczuwać pieczenie.
 5. W weekend przynajmniej jest strzał andrenaliny xD
 6. W stolycy są ciuchy narciarskie, w analogicznym sklepie na prowincji prędzej zobaczę moherowy beret, niż kurtki narciarskie.
 7. Z Luxtorpeda więcej się zjeżdża jak stoi w kolejce. 🙂 poza tym A-Fis nigdy nie jest oblegana, można się wyjeździć.
 8. https://czarnagora.pl/rezerwacja/ CG 26.11.2021 otwiera ostatni apartamentowiec w kompleksie, Biała Perle. Moim zdaniem przeinwestowali z ilością bazy noclegowej, ostatnie moje pobyty z noclegami w tym ośrodku to potwierdzają- duża ilość nie obsadzonych pokoi podczas weekendów.
 9. Na ciąże spożywcza najlepsze jest wypróżnienie xD
 10. W swoim czasie spędzałem Sylwestra w Karpaczu. Śniegu wtedy całkowity brak, na narty jechało się do Peca, gdzie kaszowaty ale jednak śnieg zalegał tylko na stokach.
 11. Dalej podtrzymuje, ze to całe zamieszanie to skupienie oka opinii publicznej na innym celu. Matka Madzi, poszukiwania pani Wieczorek już się zbrzydły, tak samo jak case Trynkiewicza. Skoro pod stołem jest przepychany gruby temat, to inny gruby jest uwypuklany w mediach ścieku głównego.
 12. Jak będzie lipa ze sniegiem, to będziemy dojeżdżać do miejsca gdzie jest biało. Dwa lata temu z tego samego powodu jeździliśmy godzine w jedna stronę, żeby pośmigać na Czarnej Gorze podczas Świat.
×
×
 • Create New...