Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. To polecieli, PL zajmą w ciągu 3-5 dni. Do Paryża kawał drogi.
 3. Today
 4. Ja instalowałem tą wcześniejszą w październiku bo pozwalała przejeżdżać szybciej na bramkach (tam gdzie ciężarówki), ale widzę, że teraz będę musiał zmienić apkę jak już nie ma szlabanów. Muszę tylko zużyć kasę którą mam na koncie bo pewnie nie da się jej przenieść do tej drugiej apki.
 5. Wiesz jakie szanse ma osamotniona Polska w starciu z Rosją? Po zajęciu Krymu ,sprawdzałem na rosyjskich stronach o czym dyskutują zwykli ludzie. Zapamiętałem taką wypowiedź " ekskursja po Pariże w 2 dnia nie schodia iz tanka " ( wycieczka po Paryżu w dwa dni nie schodząc z czołgu). I śmieszne i straszne.
 6. Możesz ustawić prędkość odtwarzania w ustawieniach pod filmem. Adam dobry temat. pozdrawiam.
 7. Yesterday
 8. jak wiadomo jak cos jest do nart to kosztuje 300% ceny tego co zwykle. Ktos kojarzy szczotke obrotowa na wkretarke za tansze pieniadze? Znudzilo mi sie reczne szczotkowanie. https://allegro.pl/oferta/szczotka-obrotowa-do-nart-xcman-miedziana-100mm-9990114201
 9. taki filmik mi zaporponowalo na youtube. Kuszace... 😄
 10. CG odpaliła armatki na polu narciarskim. Będę tam w niedziele, spróbuje się tez z oficjalnie zamknięta B. Jak zobaczę ślady na śniegu, to spróbuje i A.
 11. Chcesz pokoju to szykuj się do wojny.
 12. @Spiochu https://app.autopay.pl/e-bilet-autostradowy Bez aplikacji, bez GPS'a, można płacić blikiem itp.
 13. Cześć Każdy rząd, który ma na celu dobro kraju inwestuje w edukację, naukę i technologię. Na cholerę nam zbrojenia??? Pozdro
 14. Cześc W taki razie ponawiam pytanie. Dlaczego nie jest w ogóle stosowany w sporcie skoro jest (jak piszesz), w każdym sensie funkcjonalnym, jak zestaw kask gogle? Pozdrowienia
 15. Nie wiem czy droga czy niedroga - Supełek Duszniki zdrój. Byłam i mogę polecić.
 16. Między przypomina a jest ----jest duża różnica - oczywiście że prezentując śmig bazowy nie można jechać na dwa tempa( kurcze jedno nieopatrzne stwierdzenia a taki bałagan).
 17. Kris, jakbyś jeszcze planował takie strzały dawaj znać. W tym terminie akurat nie mogę.
 18. Adamie, że swoich doświadczeń wiem że taki "smig z oporu gorną" prowadzi do skrętu na 2 tempa, czyli ślepej uliczki postepu. Pamietam, ze sporo czasu kosztowało mnie pozbycie się tej maniery. To, że było to > 50lat temu niewiele chyba zmienia.... Chyba ze jestem przeczulony..... 😉
 19. Trzeci rodzaj prawdy według Tischnera - gówno prawda Bo oczywiście połamana szybka z gogli na pewno nam krzywdy nie zrobi....
 20. Nie obciążysz tymi decyzjami nikogo innego jak rządu. To, że prowadzi debilną niespójną politykę zagraniczną (a i też zakupową) jest wyłącznie wynikiem niekompetencji, ewentualnie jakiś dziwnych kalkulacji politycznych. Ustalmy, że każdy podpisany pod tymi dokumentami jest za nie odpowiedzialny. I mam nadzieję, że odpowie przed odpowiednimi instytucjami.
 21. Dziękuję......Moim zamierzeniem nie jest wywoływanie kolejnej specjalistycznej dyskusji dlatego też nie będę wychodził przed orkiestrę i kusił się na komentarze do filmów no chyba że pojawi się pytanie. Odciążenie realizujemy poprzez uniesienie sylwetki i blokadę tego ruchu w dogodnym dla nas momencie a w tej zaawansowanej wersji łączymy to z przekrawedziowaniem - czyli odciążając także "wkładamy kolana" (jak ja nie lubie tego zlepku) w kierunku przyszłego skrętu. Finalny śmig bazowy przypomina bardziej Tip Tap - w użytym określeniu miałem na myśli bardziej "serię krótkich skrętów"
 22. To jedziemy. Popatrzmy na zbrojeniówkę w PL. Kazdy rząd który ma na celu dobro kraju którym zarządza zrobiłby wszystko, żeby zbrojeniówka rosła w sile. Co zrobiły nasze rządy? - F16. Zakup konstrukcji z lat 60/70 ubiegłego wieku. Zaorano polski projekt Skorpion. Kto był na pokazach lotniczych w Bydgoszczy w 1994 mógł dostać na stoisku US fantastycznej jakości zdjęcia F16 na kredowym papierze, z biało/czerwonymi szachownicami. Urabianie zaczęło się właśnie wtedy - Abrams. Zamówienie bez przetargu, przy okazji zaoranie Bumar - zakup archaicznego systemu rakietowego Patriot Czym kierowały się polskie rządy przy tych decyzjach? Czy były to niezależne decyzje? Sikorski kiedyś się wygadał, ze PL robi US blowjob….
 23. Czyli gadają dokładnie to co nasi. Filozofia oblężonej twierdzy. Jak chcesz przykładów już nawet nie ingerencji a słuzalczosci to przypomnij sobie przykicanie na 2 łapkach premiera Polski do Pani Ambasador i wysłuchanie w pokorze co ta ma do powiedzenia o pomysłach, ba, ustawach uchwalonych przez podobno parlament podobno niezależnego państwa. Zresztą nie tylko tego premiera. Sposob prowadzenia polityki przecwiczony od czasow Repnina i Carycy.
 24. Jutro otwierają pilotażowo jeden czy dwa wyciągi, od soboty całość.
 25. Zainstalowałem to co podałeś. Jest ok.
 26. Są dwie aplikacje, ta którą podałem działa podobnie jak Słowacka. Wy dyskutujecie o aplikacji która zastąpiła viaToll , którą też można używać dla samochodów do 3,5 tony. Ale po co ?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...