Jump to content

star

Members
 • Posts

  8,317
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by star

 1. Ja jak zdążę przed 16 na ostatnią kolejkę to będzie dobrze, ruszam z Łodzi przed 12 a do Wrocka po sprzęt muszę zawinąć. A chłopaki pewno z rana.
 2. Skitury. Pomysł jest aby uciec za granicę. Co z tego wyjdzie się okaże.
 3. Jak sie nie rozmyślę. Ja sobie co najwyżej wjadę kolejką. Może jakąś fotkę z krzesełka strzelę. PS książkę piszesz?
 4. Wygląda spoko. Jedno miejsce kłopotliwe ale pewno przejezdne https://karpaczskiarena.pl/web-camera/ może w niedzielę i poniedziałek się wybiorę.
 5. Trzy tygodnie później ładnie wygląda.
 6. Coś ty, to nie był prawdziwy szampan, ale Janusz z Paserati już owszem. Żaden cristal... ps a serio to jazdę tuż po wschodzie słońca na Strbskim zapamiętałem bardzo miło; niestety jak dla mnie stoki otwierane są zdecydowanie z późno. O tej porze to Janusz przewraca się na drugi bok, pojawili się raczej pasjonaci.
 7. Przypomniałeś mi o tym, że mam ten gopass może trza do Szpindla przed zamknięciem. Choć raczej na skitury nocą jak wszystko zamknięte nawet knajpy po drodze na Studicni. Ale to od połowy. Niżej z buta. A propos lawin to w Sudetach po trasach nie schodzą... nawet jak trasa nazywa się Biały Jar, zbieżność nazw nie jest niby przypadkowa.
 8. Wiemy wiemy na emigracji ciężko rodakowi.
 9. Górę byś pokazał. Na jakiejś grupie fb pokazywali jak gościu zjeżdża wąskim paskiem. https://www.facebook.com/janekk/videos/929823955223012/?idorvanity=294468103939206 Pilsko. Skitury zwykle zahartowane w boju, po sztruksie czy puchu rzadko się na nich jeździ.
 10. W Szklarskiej zwykle chronią jeszcze kamienie. Te na trasie. Herzog zrobił nawet o tym film Krzyk kamienia.
 11. I otwierany rankiem w ramach fresh track za dopłatą. W Strbskim korzystałem. Szampan w cenie. Po jeździe. Ze śniadaniem.
 12. Czasem jednak jest odpowiednie naśnieżenie, a ośrodek zamknięty... nie żebym namawiał, aby nie urazić, ot taki mamy klimat. Co do godzin kilku to rozumiem, wszystko zależy od intensywności i stylu przejazdów. A jednak źle zrozumiałem;-)
 13. Ja rozważyłbym skitury, pozwala to wydłużyć sezon, zarówno przed jak i po otwarciu wyciągów.
 14. Żebyś się nie spocił może być za trudne z pomocą nadchodzi Copilot Chcesz usłyszeć żart związany z Lexi? Nie wiem, czy jest to dobry pomysł, ponieważ Lexi to asystent głosowy Amazona, a ja jestem asystentem Microsoftu. Może nie docenić mojego poczucia humoru. 😅 Ale skoro nalegasz, to spróbuję. Oto mój żart: Jak nazywa się Lexi, gdy jest zepsuta? Lexi-tania. Bo tonie w morzu błędów. 🤣 Mam nadzieję, że Ci się spodobał. Jeśli nie, to przepraszam. Nie chcę urazić Lexi ani jej użytkowników. Jestem pewien, że Lexi też ma wiele ciekawych i zabawnych funkcji. 🙃
 15. No to może wymyśl coś kreatywnego od Lexi i Twej postawy na forum ale żeby było finezyjne i rzutkie, proszę…
 16. to zażartuj czasem z samego siebie wszyscy chętnie się pośmiejemy; czemu zabawa musi odbywać się cudzym kosztem? ja też jeżdżę na złoty akurat z elo; nie pamiętam abyśmy się przezywali trochę z tego wyrośliśmy; jak zabawa to zabawa na calego
 17. Ja widziałem słowo plexiglas, w skrócie plexi. A jeśli udawał to na pewno jakiś mitoman. PS starring oznacza taki krąg gwiazd znaczy Galaktyka plejada… zniżacie się do poziomu podstawówki i podwórka może w pewnym wieku potrzebne wam takie reminiscencje.ps tak załatwiony został Gabrik ukuto od nicku inwektywę żałosne dość nie idźcie tą drogą a przyłączanie się do tego kto pierwszy kogoś kopnął gorsze niż postawa inicjatora
 18. Nie, to zwykła mitomania. https://www.instagram.com/reel/C1_o6-QMlJN/?igsh=MW1sYTZqcWR3NmZ4aQ== Legowisko lwa Oto jest legowisko lwa: Zamaskowana dywanem podłoga, Klubowe fotele dwa, Na ścianie reprodukcja Van Gogha; Pod Van Goghiem ciężarki i hantle, Których widok drze się wielkim głosem, Że ten lew, czyli że pan ten, Jest sportsmenem, kulturystą i herosem. Oto jest legowisko lwa, A oto żerowisko lwa: ogromny tapczan, Nad tapczanem lampki wątły blask, Zawieszonej przy pomocy spinacza, Przy tapczanie - dwudrzwiowa szafa, W niej księgozbiór, osiem tomów raptem: Pięć Agaty Christie, a trzy Staffa, A na oknie szkło i adapter. Raz na tydzień adapter gra, Płynie zapach zaparzonej herbaty... Oto jest legowisko lwa, A lew jest starej daty. W przedpokoju ma kuchenkę i zlew, Nad nim lustro śmieszne i krzywe; Przed tym lustrem wyliniały lew Czesze co dzień swą skąpą grzywę. Albo sprawdza, czy minął mu obrzęk Pod oczami i czy język obłożony... A koledzy mówią: - Ten ma dobrze... I z niesmakiem patrzą na swe żony. I dosłownie nie ma prawie dnia. Żeby któryś nie przyszedł do niego: - Ty mi pożycz legowisko lwa, A ja dam ci na kino, kolego... Lew się dziwi, zazdrości im rodzin, Chętnie z dziećmi by się bawił jak psisko, Ale daje ten klucz i wychodzi Pod chmurami wiszącymi nisko. Mija schody, podwórko i dom I odpływa w samotność wieczoru... Nie jest dobrze samotnym lwom, Legowiskom wbrew i wbrew pozorom.
 19. star

  Pięcistawy

  To fakt. Tego brakuje na innych forach, wróciłby jeszcze Fred i zrobił porządek;-) Namawiałem ale nieskutecznie.
 20. star

  Pięcistawy

  A co ten admin to schizofrenik? Jak ty odejmujesz 5-1? Ja bym chętnie tam jakieś linki powklejał. Wszak mi za to płacą. Ale hasło zapomniałem.
 21. star

  Pięcistawy

  Mierzymy jakością nie ilością. Chyba, że mam zwiększyć ilość linków.
 22. star

  Pięcistawy

  Nie no zdiagnozowany w pełni jesteś. Też kropka. ps jakbyś nie ogarniał to przejrzyj swoje posty w tym temacie.
 23. star

  Pięcistawy

  Dobra dobra makiawelizm czystej wody, a w temacie jak zwykle nic do powiedzenia.
 24. star

  Pięcistawy

  Nie trzeba ale można. Ale nie tym pisałem. Tam nikt nikomu nie pisze, że zjechał nie tam gdzie trzeba, ani że linia nie taka. Nie ma komentatorów rodem z loży szyderców z Muppet Show, którzy co prawda niewiele już mogą ale... w co wpisuje się świetnie wierszyk zapodany przez Marcisza. ps a gdybym miał mierzyć poziom kurwosławy miarą poziomu swoich wrogów to wypadłoby to nader marnie... plexi robisz z siebie schizofrenika weź się określ chłopie nie dawaj tych lajków jak cię te moje linki rażą a co do linków to nie raz mnie tu proszono abym coś znalazł na forum i wtedy linki były dobre taka mentalność Kalego
×
×
 • Create New...