Jump to content

kordiankw

Members
 • Posts

  5,284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

kordiankw last won the day on March 25

kordiankw had the most liked content!

Recent Profile Visitors

2,594 profile views

kordiankw's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

728

Reputation

 1. Z tego co kojarzę to chyba kupiłeś YETI, może nie jest to Suburban, ale też trochę wpisujesz się w trend 🙂 .
 2. A może zwyczajnie, ludzi zaczęło być stać na większe auta. Po co powtarzać oklepane powiedzenia? No chyba, że to też forma dowartościowania, to w takim przypadku chciałbym zobaczyć ten rozmiar 😄 .
 3. Robert Karaś nowym rekordzistą świata na dystansie 10x Ironman. Zawodnik pokonał dystans 38 km pływania, 1800 km roweru i 420 biegu w ok. 164 godziny!* Oznacza to, że poprzedni rekord (182 godziny) pobił o blisko 20 godzin!
 4. Wielka strata, dziś w wieku 83 lat zmarła Tina Turner.
 5. W moim przypadku pomogło, miałem również kaligrafię w technikum i na studiach, bo mapy trzeba było opisywać wg określonego schematu. Jednak to pismo techniczne pisane stalówka do kaligrafii wyrobiło u mnie charakter pisma. W zasadzie to piszę pismem technicznym do dziś. Mój nauczyciel z podstawówki mawiał do moich rodziców, ten Państwa syn to bardzo zdolny, tylko, że pisze jak kura pazurem. Po wypełnieniu kilku bloków ćwiczeń do pisma technicznego, charakter pisma u mnie się zdecydowanie poprawił 🙂 .
 6. Kiedyś na ZPT w podstawówce było obowiązkowe pismo techniczne. Skutecznie leczyło z dysgrafii.
 7. Rower przełajowy CX to szosowka, tylko na szerszych oponach i hamulcem cantilever. Przynajmniej tak kiedyś się one nazywały.
 8. Dziś była inspekcja przed kolejnym sezonem, na razie niewiele się dzieje, jedynie opalikowane miejsca podpór pod nową kanapę na COS.
 9. kordiankw

  Pasje

  I z pewnością zechcesz podzielić się z nami swoim szczęściem i podeślesz link do sprawdzonego projektanta?
 10. kordiankw

  Pasje

  Nie warto, a już w szczególności tego, do którego link za chwilę się pojawi.
 11. Ja zapamiętałem tamte zawody ze zwycięstwa Małysza w obu konkursach, ale co kto lubi.
 12. Klepać to jeszcze trzeba umieć. Jak robi się to niefachowo, to można zwichrować ostrze. U mnie też kowadełko do klepania kosy nazywa się "babką".
 13. Bo to była odpowiedź na pytanie Mitka o coś lekkiego, co zajmuje mało miejsca i szybko wyschnie. I nawet mieści się w mojej małej dłoni 😄 . To najtańsza kurtka z oferty, tu pełna oferta: https://www.ekoi.com/pl/28-vestes-de-pluie-velo
×
×
 • Create New...