Jump to content

Spiochu

Members
 • Posts

  2,841
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Spiochu last won the day on January 26

Spiochu had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Spiochu's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

250

Reputation

 1. O kurde, a ja nie mam w domu, ani wideł, ani wiadra 😉
 2. I za każdym razem pakujesz rower do auta i jedziesz na stacje żeby napompować? Dziś wybrałem się na wycieczkę po okolicy po napompowaniu opon do 1 bar według tego popsutego manometru. W porównaniu do ostatniej jazdy na prawie flaku to czułem się, jakbym się przesiadł na elektryka. Rower śmigał po asfalcie mimo opon 2.6 z błotnym bieżnikiem. Podejerzewam, że realne ciśnienie to było ze 3bary.
 3. W Decathlonie. Pompuje normalnie, ale manometr niestety nie działa prawidłowo.
 4. To wlasnie miala byc " porzadna pompka z wezykiem" Miala najlepsze opinie i najwysza cene w Decu.
 5. Kupiłem sobie pompkę podłogową z manometrem w decu. Wziałem "najlepszą" z serii 900. Efekty? - Mam wielkiego grata w domu. - Ubyło 140zł w portfelu. - Dalej nie wiem jak napompować. Manometr wskazuje zero jak napompuję tak jak zwykle jeździłem. Jak dopompuję bardzo mocno to pokazuje 1 bar. Nie sądziłem, że zmierzenie ciśnienia to jest tak wielki problem. Są jakieś pomki z działajacym manometrem? No chyba, że do tej pory jeździłem poniżej 0.5 bara, ale nie wydaje mi się to możliwe.
 6. Pamiętacie jak chwalono zdyscyplinowane azjatyckie społeczności, że doskonale radzą sobie z covidem? Teraz zaczyna być widać efekty. Po prostu przełożono covid na później. U nas pandemia się już kończy, tam jest odwrotnie. W Korei 300-500 tys. nowych zakażeń dziennie i 300-400 zgonów. W Korei mieszka ok.51mln ludzi, czyli o 1/3 więcej niż w Polsce. Co prawda i tak wątpię by w sumie osiągnęli poziom niekompetencji naszej służby zdrowia, ale za wesoło to tam nie jest.
 7. Ja też nie, ale tak to wygląda w skicrossie. A zawody na krechę powinny wyglądać jak DH. Czyli normalnie start pojedynczy i wcześniejszy trening na trasie. Sponsorom jednak zależy na oglądalności i emocjach. Jak będą upadki to nawet lepiej, bo to przyciąga widzów.
 8. Z tekstu wynika jedynie, że nie był w formule ski-crossowej. Czyli nie startowano z otwieranych bramek czwórkami. Cyrk z wpinaniem butów, sugeruje start grupowy jak w innych edycjach. Jeśli był indywidualny to już lepiej, ale po co to wpinanie sprzętu na czas?
 9. Na jajo ze startu wspólnego i jeszcze wyścig, kto pierwszy wepnie buty. Trudno o bardziej kretyńskie zawody. Ale to nie pomysł CG, tylko producenta pewnego ohydnego napoju, który robił już takie imprezy na Kasprowym.
 10. Nawet jak go już zakopiecie, otwarta pozostaje kwestia, kto będzie po nim?
 11. Jakby mieli płacić w jenach to już chyba wolą dolary. ;)
 12. Chińczyki to raczej cały świat by chcieli zająć.
 13. To Ty już nie jesteś kacapem? Ciekawe. W sumie zwykły bandytyzm, ale chyba dla nas korzystny w obecnej sytuacji.
 14. Realny potencjał dało by się określić, gdyby im Chińczycy wjechali na Syberię. Słyszałem, że skośni będą atakować w małych grupach, tak po 2-3 miliony. 😉
 15. Jak dobrze pójdzie to będę w Niedzielę przed otwarciem, ale zostanę na kilka dni (jeśli ośrodek będzie normalnie działać). To ta legendarna Octavia? Ja też przyjadę Szkodą. W oryginale biała(yeti), ale po zimie bardziej szaro-brązowa 😉
×
×
 • Create New...