Jump to content

Jacor2

Members
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jacor2's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • One Year In
 • Collaborator
 • Reacting Well
 • One Month Later
 • Dedicated

Recent Badges

28

Reputation

 1. To jest nawet bardzo dobra nuta. Ale stosuję tylko przy bieganiu. Na nartach mam podobne zdanie od @Mitek ,,"na szusowanie" - nie ma muzyki. Szusowanie jest muzyką, jego odgłosy, inaczej nie da się szusować."
 2. Trochę późno ale piszę. Udało mi się odwiedzić stok w dniu 28.01.2022r. Pomimo trudnych warunków i zieleni do około stok dobrze przygotowany i udało się trochę pojeździć. Faktycznie, jak wyżej napisano początek stoku stromy i ciekawy, a niżej szeroki stok do szusowania. Niestety wyciąg sprawia właścicielom dużo kłopotów. Dzień przed naszym przyjazdem wyciąg nie działał a jak my jeździliśmy to wyciąg działa bardzo wolno. Dodatkowo w rozmowach z innymi użytkownikami stoku dowiedziałem się że czas oczekiwania na wypożyczenie sprzętu tego dnia sięga około 1,5h więc lepiej jest mieć własny sprzęt. Parkingi duże i blisko stoku więc na plus, restauracja z dużą ilością miejsca i dobrym jedzeniem. Na pewno jeszcze odwiedzę jak będę w okolicy.
 3. W Bieszczadach również armatki wystartowały 🙂
 4. Wiem że czepiam się słówek, ale ,,do tego drugiego bota" oznacz że ja jestem tym pierwszym 🙂 Pozdrawiam
 5. Cześć. Dobrze zrozumiałem że uważasz mnie za bota?
 6. Polecam wynalazek który mam od kilu lat. Wyświetlacz z informacjami o stanie powietrza, możliwość ustawienia harmonogramów i co najważniejsze sterowanie z telefonu.
 7. Na forum trzeba być cierpliwym. Czasami odpowiedź na pytanie dostaje się po czterech latach 🙂 . Podejrzewam że to kandydat na rekord.
 8. A co jak Ty to i ja zrobię mały off. Jeżeli warunki pogodowe pozwolą to od 26 grudnia będę w Bieszczadach. Bieszczad.ski nie znam bo to nowa stacja ale w tym roku się tam wybiorę bo wygląda obiecująco i będę miał bliżej. Częściej bywam w Gromadzyniu. Jak będę na miejscu to się odezwę. Pozdrawiam
 9. Dziękuję z propozycję lecz gdy wybieram się na jednodniowy wypad do Zieleńca to obowiązkowo muszę zabrać córki. Nie wybaczyły by mi gdybym sam się wyrwał. Ale może kiedyś na stoku się spotkamy. Pozdrawiam
 10. W Zieleńcu trwają pierwsze testy armatek. Winter is coming
 11. Dziękuję za podpowiedź dobrej miejscówki. Po przeczytaniu Twoich grudniowych wpisów postanowiłem też tam uderzyć. Na koniec stycznia spakowałem rodzinę i wyjechałem na tydzień do Harrachova. Warunki Super ale co najważniejsze to przez cały tydzień ani sekundy nie stałem w kolejce do wyciągu. Na stokach było pusto i w większości jeździliśmy sami. Na zdjęciu moja 8 letnia córka sama na czerwonej trasie.
 12. Bo tak już jest. Musimy się przyzwyczajać. Poniżej cena z Zieleńca na ten rok.
 13. A co powiecie na takie narty. Ja wzrostu 182 waga 82 wiek 43 Jestem początkującym narciarzem - jeżdżę od kilku lat, ale na tych nartach przy dobrze przygotowanej tracie jeździ się super. Ale po południu jak pojawiają się znaczne odsypy to jest gorzej. Dlatego planuję zakup narty tutaj polecanej Elan Amphibio 18 TI2. Jak uważacie będzie to dobra zmiana 🙂
 14. Nie wiem dlaczego mi się zakodowała informacja że jesteś z podkarpacia. Mój błąd. Sprawdziłem i w poście pierwszym wspominasz o Malta Ski więc Poznań? Jak Zieleniec to na pewno po otwarciu planuję jednodniowy wypad. (zależy kto pierwszy otworzy Zieleniec czy CG) Jestem z Poznania ale że często bywam w Bieszczadach stąd propozycja.
×
×
 • Create New...