Jump to content

Gabrik

Members
 • Posts

  1,838
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Gabrik last won the day on January 24 2023

Gabrik had the most liked content!

Recent Profile Visitors

4,525 profile views

Gabrik's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

977

Reputation

 1. Można pomóc. https://zrzutka.pl/hzgjkj?fbclid=IwAR0BVrVQMhUon06CFddyzOuH31Ngnj9iX0xLxn8D5iEOGkTQZZ36KrXh0Rs
 2. Z uwagi na zapytania informuję - Nieaktualne @Marxx74x Jak mógłbym odebrać jako złośliwość post wypełniony tylko merytoryką? Przepraszam, że z opóźnieniem, ale dopiero dziś przeczytałem.
 3. Myślałem o Białce, ale temat padł, kolega przepustki nie otrzymał.
 4. ..z okolic Warszawy na jutro, jednodniowy wypad wcześnie rano i wieczorem powrót. (Ewentualnie ktoś z linii Grójec, Radom, Kielce)
 5. Dobry wieczór. Jak w tytule, Salomon S/RACE 12 GS, wiązania X12, narta z sezonu 22/23. Długość 180 cm, stan bardzo dobry +. Super deski, ja muszę jeszcze do takich "dorosnąć". Preferuje odbiór osobisty, ale jak będzie trzeba zorganizuję wysyłkę . 2250 zł - do środy wystawiam tylko na forum. P.S. Z forumowiczem możliwa zamiana na nartę 170 cm, R 14-15
 6. Uspokoję Cię lub zasmucę, ale "nie popłakałem się" przez Twoje epitety, ale też nie zniżę się do Twojego poziomu. Nie rozumiesz o czym piszę, tak bywa. Z forum się wyloguję nie dlatego, że sprawi Ci to radość, zwyczajnie z szacunku do pozostałych forumowiczów by nie czytali z mojego powodu tak wątpliwie górnolotnych postów, jak zacytowany. Nie żegnam, bo różnie w życiu bywa i nie sil się na ripostę i tak nie przeczytam.
 7. Nie obrażę Nikogo, kto realnie siedzi w polskim sporcie lub go świadomie śledzi. A skoro nie widzisz, że w blisko 40mln społeczeństwie sport lub dokładnie kultura fizyczna leży i kwiczy, może w innych krajach żyjemy?
 8. Adam odpowiem Ci czy pociągnę myśl.... A) Konferencja trenerów, lekko 250 słuchaczy,wszyscy głodni wiedzy i zagraniczni wykładowcy z górnej półki. Dzień 1 frekwencja 100%. Dzień 2, 1/5 nieobecna, 1/3 pozostałych jeszcze nastukana i półprzytomna. B) Pewien system szkolenia w dyscyplinie X, wprowadzany jako autorski i polski. Coś jednemu z trenerów w nim nie pasuje, za dużo luk i niedomówień. Wraca po szkoleniu do domu i szuka, drąży (taki już "porypany" osobnik). Po tygodniu dociekań - część taktyczna i filozofia, jednego z amerykańskich trenerów z przed 5 lat, opakowana w części metodycznej hiszpańskim podejściem z początku lat 90tych....a świat jedzie dalej. C) Nieduże polskie miasto i światowy potentat w swojej branży. Otwarty zakład produkcyjny, ludzie mają pracę. Potentat wpada na pomysł sprawdzenia jakości....z 5 zakładów w różnych krajach, każdy wystawia po 4 szt złożonego produktu do "zawodów". Produkt z polskiego zakładu biję wszystkie wyraźnie jakością wykonania. Potentat postanawia rozbudować polski zakład, połączyć kolejowo na swój koszt kilka miast i....aby przekonać dodatkowo włodarzy.....chce wybudować stadion i utrzymywać zespół na poziomie 1 ligi (niech sobie publika chodzi na mecze, ma rozrywkę i swoich bohaterów). Wszystko idzie świetnie, wszyscy są na tak (20 000 nowych miejsc pracy). Pada jednak warunek potentata, raz na 6 miesięcy przyleci ekipa z centrali aby zrobić audyt. I nagle kategoryczne veto władz miasta....zakładu już nie ma, działa za naszą wschodnią granicą. I na koniec Adaś zerknij na cały nasz sport pod kątem byłych gwiazd sportu i ich wykorzystania w danej dyscyplinie. Na zachodzie szkolą kadry, wspólnie się rozwijając. U nas Mistrz Polski uczy jakiegoś Gabrika jak GSa pojechać. Koniec
 9. My nie wiem, ale Ja...powinni być zadowoleni obaj/obie/oboje, ponieważ wówczas jest wyraźny sygnał, iż użyto odpowiednich metod/środków. Jeśli o zadowolenie li tylko instruktora chodzi, to niech sobie nartki nowe kupi czy na Bora Bora po sezonie wypocznie.
×
×
 • Create New...