Jump to content

Gabrik

Members
 • Posts

  691
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Gabrik last won the day on October 18

Gabrik had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gabrik's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine

Recent Badges

95

Reputation

 1. Kris, jakbyś jeszcze planował takie strzały dawaj znać. W tym terminie akurat nie mogę.
 2. Tu jest wszystko czyli górka, pieniądze...tylko pogody odpowiedniej brak.
 3. Świetny temat! A co do filmiku Adama " co Ci się tak nogi rozjeżdżają?" Myślałem, że pęknę ze śmiechu...to także mój podstawowy błąd obecnie🤣🤣🤣
 4. Nikon, tylko proszę nie Ty. Już od dawna o tym można poczytać/posłuchać, tylko jacyś pseudo profi negowali tego typu zabiegi, zapewne nawet nigdy nie sprawdziwszy jak to działa.
 5. Śpiochu nie wiem ile masz lat....ja mam 51. Może to głupie ale jak słyszę, że np. UE i "mogę granice przekraczać bez kontroli" itp, itd. a w rozmowie o np. o najeździe Rosjan na Polskę ta sama osoba odpowiada "wyjadę do Hiszpanii" ...nie rozumiem, ale fakt mi ocz\y robią się mokre gdy słucham mazurka podczas zawodów sportowych. Mam chrześniaka, z rodzicami wyjechał do Australii (10 lat wstecz) i wrócił do Polski, nie pasowało mu, źle się czuł. "Uciekać" można, ale może jako młodzi próbujcie zmieniać ten kraj na lepszy (choć ogólna sytuacja na świecie nie sprzyja).
 6. Mitek wiadomo śnieg podstawa, ale boję się mgły, słabej widoczności itp., wiesz takiej zimy w ponurym wydaniu.
 7. Brawo Wy !!! Co do pogody, to ja jedynie obawiam się braku słonecznych dni w moim terminie. Według prognoz od 7 ma padać śnieg.
 8. Iski, samoróba? Grimson trzymasz barierkę, a nogi "odjeżdżają" na boki
 9. Ja już upolowałem sobie trasę do nauki i doskonalenia. Nie ma kanapy, wiec zakładam, że powinna być luźna. Obym się tylko nie skitrał... Choć z bliższej perspektywy wygląda perfekcyjnie jeśli chodzi o nachylenie.
 10. Wstaw jakiś filmik jak będziesz zapitalał
 11. Ktoś z forum planuje CG lub Zieleniec w 3 Króli?
 12. Ok, policzyłem. U nas na 1000 mieszkańców mamy wynik zachorowalności 0,6. Portugalia 0.28. Czyli jednak te szczepionki coś dają (zostawiając na boku procent fałszywych wyników testów itp.)
 13. Obawiam się, że w tym wszystkim pojęcie "skuteczne" zostało bardzo rozmyte. Pomijając podawane wartości % skuteczności, które dla mnie są zupełnie nieprecyzyjne. Przykład - ostatnio w pracy u mnie zachorowały na C19 4 osoby. Wiek orientacyjny 25 (szczepiony), 63 (szczepiony), 46 (nieszczepiony) i 40 (nieszczepiony). 25 łagodnie, 63 łagodnie ale bardziej grypo podobnie, 46 łagodnie, grypopodobnie, 40 grypopodobnie ale z większymi bólami kostno/mięśniowymi. I jak określić tę skuteczność? Jedni i drudzy zachorowali. Obstawianie jakby zaszczepieni przechodzili gdyby nie przyjęli szczepionki, jest tylko zgadywaniem. Teraz krzyczą, że na ten nowy wariant, obecne szczepionki mogą być nieskuteczne. Reasumując wszystko jest bardzo płynne i mało precyzyjne. Dodatkowo jeśli faktycznie Portugalia ma wyszczepienie na takim poziomie i jednocześnie wprowadza takie obostrzenia, to możemy chyba przyjąć, że szczepionki skuteczne nie są? To oczywiście jest argument dla antyszczepionkowców, bo po co się było poddać szczepieniu skoro i tak dupa (a dodatkowo jak jest wśród nie tylko tej społeczności, "szlak wie co mi wszczepią)? W krótkim zdaniu znów jesteśmy w czarnej D. Swoją drogą aż poszukam jak w Portugalii wyglądają statystyki zachorowań i zgonów.
 14. Myślę Michał, że w większym stopniu była to kwestia nieświadomości uczestniczenia w świetnej manipulacji, niż świadome działania. Wspomniany gdzieś powyżej rząd Olszewskiego....jak już spróbowali, to tak od czapy, że wylaliby z kąpielą wszystkie dzieci. Prawda jest taka, że szeroko pojętych służb specjalnych nie buduje się ot tak w miesiąc i wydanie wszystkich agentów w imię idei jest głupie i szkodliwe dla interesu narodowego. Nie wszyscy byli ideowcami komuny, byli także ideowcy narodowi...po 89 wielu z nich nadal służyło krajowi, współpracowało i było cenionymi przez USA i resztę. To są pogmatwane sprawy.
×
×
 • Create New...