Jump to content

Fałszywe certyfikaty (paszporty) covidowe.

Recommended Posts

No i wymyślono drogę obejścia wymogu posiadania świadectwa odbycia wymaganych w większości krajów alpejskich szczepień (Ifo z Tv24.). Fałszywki są już dostępne. Obawiam się, że może to nas wszystkich sporo kosztować również finansowo. Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli ta informacja przebije się do zachodnich mediów, w stosunku do Polaków będą wymagane nie tylko "paszporty covidowe" ale i dodatkowo testy, za które zapłacimy po niecałe 50E co drugi dzień. Plus oczywiście niedogodność wykonywania tych testów.   Szlag!

35 minut temu, Dany de Vino napisał:

No i wymyślono drogę obejścia wymogu posiadania świadectwa odbycia wymaganych w większości krajów alpejskich szczepień (Ifo z Tv24.). Fałszywki są już dostępne. Obawiam się, że może to nas wszystkich sporo kosztować również finansowo. Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli ta informacja przebije się do zachodnich mediów, w stosunku do Polaków będą wymagane nie tylko "paszporty covidowe" ale i dodatkowo testy, za które zapłacimy po niecałe 50E co drugi dzień. Plus oczywiście niedogodność wykonywania tych testów.   Szlag!

Cześć

Zadziwiasz mnie takim myśleniem. Już kolega Garbik napisał to co ja chciałem. Po co się w ogóle przyjmować takimi rzeczami  jak się jest uczciwym?

Pozdrowienia

Ze 2 tyg temu widziałem się z kuzynem, mieszka na stałe i pracuje w Irlandii. Powiedział, że obecnie to najlepszy biznes w tym kraju - fałszowanie paszportów. Wczoraj w TV widzę statystykę - Irlandia - 98% zaszczepionych - nie wiem czy mam się śmiać czy płakać?