Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,628
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

moruniek last won the day on September 24

moruniek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,733 profile views

moruniek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

1.4k

Reputation

 1. Stacja Kazimierz otwiera się dziś o 12:00.
 2. Powinieneś dostać bana, za wkur.... ludzi w pracy 😉.
 3. Ja jeszcze chwilę muszę poczekać na narty. W oczekiwaniu jeżdżę rowerem po śniegu 😉.
 4. moruniek

  Pasje

  I tak sam, z żoną, bez kolegów z forum ?
 5. W poście pisałaś 154 dlatego się odezwałem. 161 powinny być ok. p.s. Jak narta się wypina, to nie jest źle. Gorzej jak się nie wypnie i przestawi np. kolano.
 6. Poszukaj narty używanej, resztę wydaj na instruktora. Poszukaj prywatnych ogłoszeń, na tym i sąsiednim forum. Kilku chłopaków sprzedaje też dobrej jakości narty. Resztę wydaj na instruktora, kilku tu znajdziesz. Nie zawsze będą mili, nie zawsze będą nawijać makaron na uszy ale bardzo szybko staniesz narciarsko na nogi. I nie kupuj zbyt krótkiej nary, ja rekomenduję by ją raczej dobierać raczej do wagi niż do wzrostu. Te narty z pierwszego posta są za krótkie. Moja 10 letnia córa jeździ na narcie 153 cm długości.
 7. Jeżeli się jej podobają, to czemu nie ?
 8. Dużo sex-u, obojętne czy to będą zachowania hetero, homo czy bi. Ważne by często i dużo. Możesz być aktywny, pasywny. I tak spalisz określoną ilość kalorii. Mięśnie będą uwydatnione, staniesz się wyraźnie atrakcyjniejszy dla partnera (partnerki).
 9. Marki, sklep był wczoraj zawalony ciuchami narciarski. Pełna rozmiarówka i bardzo duży wybór. Wybierałem z 5 różnych par.
 10. Ja tam nowe portki nabyłem przed sezonem. p.s. Kurtkę i gogle zresztą też. (Stare dożyły już swoich dni). p.s.2 Moja żona, stwierdziła, że zestawiając to kolorystycznie ze sobą, to trzeba być daltonistą 😉.
 11. Na wieczornej jest ratrakowana 6. 1 pozostaje taka jak po całym dniu. Moim zdaniem ośrodek warto zobaczyć za dnia, od rana. Wtedy pokaże cały swój urok. Celuje w duży opad naturalnego, będzie epicko.
 12. Zbyszek opowiadał mi jak wyrobić licencję FIS. Było to dość proste i kosztowało niewiele. p.s. Moje dzieci też miały/mają ważne licencje sportowe. Córka przygotowuje się aktualnie do Mistrzostw Europy. Ja mam jakieś papiery sędziowskie (choć zostałem w to wrobiony przez żonę). p.s.2 Czasy pandemii, to chore czasy. Mam nadzieję, że nie powrócą już więcej.
 13. Stacja Kazimierz, na mój nos, w weekend mogą być gotowi. I zdjęcie z teraz.
 14. Na nizinach też śnieżą. Szwajcaria Bałtowska.
×
×
 • Create New...