Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

moruniek last won the day on November 21 2022

moruniek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,114 profile views

moruniek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

943

Reputation

 1. Cześć, musisz podać nieco więcej danych, długość tej narty i parametry dziecka, wzrost, waga, wiek itp.
 2. Witamy na forum. My wierzymy, przecież to oczywista oczywistość, że tyle jechałeś.
 3. Witamy na forum. Jak nie żółw (tu widziałbym taki raczej rowerowy, z siateczki, jedynie z usztywnieniem z tyłu), to może natrzeć plecy jakąś maścią rozgrzewającą lub zastosować coś takiego jak poniżej. https://www.decathlon.pl/p/ogrzewacze-ciala-wedze-10-sztuk/_/R-p-161194?mc=8373957
 4. Na dziś przypada niestety pewna smutna rocznica. "29 stycznia 1994 r. Maier stanęła na trasie zawodów Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen. " https://przegladsportowy.onet.pl/sporty-zimowe/narciarstwo-alpejskie/tragedia-na-oczach-widzow-smierc-mistrzyni-swiata-wstrzasnela-swiatem-sportu/e5p1b3f
 5. My jesteśmy od 11 lutego w Meander, więc relację odnośnie kolejek będziesz miał na bieżąco (chyba że będziesz tam wcześniej). Tam zwykle dość pusto.
 6. A tymczasem Szczyrkowski odpala kolejne trasy. Nowe informacje Ostatnie noce obfitują w bardzo dobre warunki do produkcji śniegu! Od poniedziałku otwieramy dla Was trasę 8 i 10 z Wierchu Pośredniego. Naśnieżamy dodatkowo czerwoną trasę nr 7. Jazda wieczorna startuje dzisiaj na trasie nr 3 i będzie odbywała się codziennie w godz. 18:00-21:00.
 7. Ja w tym sezonie zakupiłem sezonówki na Oravice. 2x199 Euro, plus dziecko do lat 10 gratis. Narty + termy. Z młodym byliśmy 5 dni, teraz jedziemy w ferie od 11 lutego. Będę się ruszał po okolicy, Chopok nie jest daleko. Pewnie będą też Rohace, Donovaly. Jakby co, to do zobaczenia.
 8. Teraz jest mało śniegu, uważaj tam płyną dwa cieki wodne nad którymi jedziesz. Jak puszcza pod spodem, może być niewesoło.
 9. Czy jeździłeś w tym miejscu obok trasy, gdzie Ci pokazywałem w zeszłym roku ?
 10. Gdzieś w czeluściach Internetu, znalazłem opis, że ta literka B oznacza specjalną limitowaną wersję dla marki Bogner.
 11. Szczyrk otwiera trasę do Soliska i rusza jazda wieczorna - to oficjalnie. Trwa intensywne śnieżenie Soliska. Niebieska kanapa na Pośredni też cały czas chodzi, więc kto wie czy nie będzie komunikatu o uruchomieniu pozostałej części ośrodka.
 12. Byłem tam całe 5 dni, później ośrodek był nieczynny od 01 do 20 stycznia. Wracam tam na ferie od 11 lutego. Trochę musiałem przeorganizować swój sezon, ze względu na złamanie w grudniu, kości śródstopia, przez moją córkę. Już jest wszystko dobrze i wracamy do aktywności rodzinnej od lutego. Ośrodek, jak chodzi cały, to całkiem fajny. Ma fatalny marketing, mało ludzi tam przyjeżdża. Fajne połączenie nart i term. Hitem jest karnet za 0 Euro dla dzieci do lat 10.
 13. Wolne krzesło, zwykle czynne tylko jedno. Jest dość widokowo, to wyciąg w centrum miasta. Warunki narciarskie dobre jak jest dużo śniegu naturalnego.
×
×
 • Create New...