Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

moruniek last won the day on May 31

moruniek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,416 profile views

moruniek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

1.1k

Reputation

 1. Nowy rower w rodzinie. Syn wyrósł z poprzedniego. Dzień dziecka, urodziny itp. Troszkę go przetestowałem. Sztywne osie, Deore, cena dość dobra (była promocja), chyba warto było kupić. Na zdjęciu świeżo po wyjęciu z auta, trzeba podnieść siodełko, ustawić. Odbiór z Deca bezproblemowy, sam zakup już niestety nie (wieszał się im system). I druga strona.
 2. Co się odwlecze... @Marcos73 wybiera się do Warszawy na koncert, pod koniec sierpnia. To i jakiegoś grilla się zorganizuje, mieszkam 100 metrów od Wisły, ino trochę poniżej tej Wa-wy.
 3. Trzeba być cierpliwym (bardzo cierpliwym).
 4. Było troszkę poczekać, nie spieszyć się. Pewnie dałoby się kupić odrobinkę taniej. Kto jednak bogatemu zabroni 😉.
 5. Jakby Ci to napisać, Fizyka (pisane przez szacunek) piękna jest, mam zaliczony pierwszy rok na FUW-ie, jednak MIMUW-a zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu, a połączenie tego w wydziałem prawa, to kwintesencja mojej działalności. p.s. Trzymam kciuki za Amelkę. Córka mojego przyjaciela też właśnie zdaje maturę.
 6. Przecież to proste, wystarczy ćwiczyć 😉.
 7. By se Taki biust powiększył, lifting zrobił 😉. To nie, kolano mu się zachciało. Z tych śrub to się nie ciesz. Trzeba je będzie jeszcze kiedyś wyjąć. p.s. Zdrówka Życzę i szybkiego powrotu do zdrowia. Najlepszego na zbliżające się Święta.
 8. Obejrzałem te Twoje filmy. To tak trochę jakby anorektyk napisał, mam problem z wagą 😉. Nie spinaj się, ciesz się jazdą. Troszkę więcej luzu, będzie super.
 9. To ja też, zaproszę na wykład dinozaura Internetu. Będzie trochę bajdurzenia co i jak robić a czego nie robić by było to zgodne z literą prawa. Sądzę, że jak ktoś ma kłopoty z zasypianiem, będzie stanowiło to doskonałą terapię 😉.
 10. Tak widać poprawę. Uspokój jazdę, starasz się zrobić wszystko bardzo szybko, wychodzi to trochę sztucznie. Strasznie się w tym miotasz. Pojedź wolniej, spokojniej. To taka moja uwaga. p.s. Ja jednak filmów analizować nie potrafię.
 11. Ja na swojej trasie rowerowej mam 2 przejazdy, oba w terenie zabudowanym, dobrze oznaczone. Jak dojeżdżam, zwalniam. Zazwyczaj zatrzymują się kierowcy autobusów, TIR-ów i ciężarówek (znaczy się Ci zawodowi). Większość aut na numerach lokalnych pomyka sobie dalej, nie zawracając sobie głowy pierwszeństwem przejazdu.
 12. Moja koleżanka mieszka w Szczytnie. Mają na takich określenie "Stonka".
 13. Ja wszystko rozumiem, jestem dość tolerancyjny. Ino, to zdjęcie robiła moja 9 letnia córka.
 14. Ja też w Head-ach (kąpielówki). Tu kąpiel śnieżna. Chyba się liczy 😉?
×
×
 • Create New...