Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,826
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

moruniek last won the day on December 28 2023

moruniek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

4,183 profile views

moruniek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

1.7k

Reputation

 1. Jagoda kamczacka też ocalała. Polecam na nalewkę. Jest wyśmienita.
 2. Być może w przyszłym sezonie będę miał odrobinę więcej czasu. Jakby się więc znalazło wolne miejsce na pokładzie to obiecuję dojechać na miejsce zbiórki. p.s. A jakby bardzo przeszkadzała Ci ta czarna skóra, to w okolicy mam dobrego tapicera 😉.
 3. Było podjechać trochę dalej, do nas. Piwa było do wyboru, do koloru. A i coś na grillu by się znalazło 😉.
 4. Ja tu widzę brak logiki. Stawiamy "6" na "bocznej, sportowej" trasie, a na głównej turystycznej, od Mety do Jaworzyny, postawiliśmy "4".
 5. To może od tej prędkości te sarny widzieliście. Było zwolnić do 15 km/h, to Żubra i innego Pilsner-a dałoby się dojrzeć 😉.
 6. Żydzi, masoni, cykliści.
 7. Złote a skromne. Ta patera dla PAD, to za zajęcie drugiego miejsca w jakimś turnieju tenisowym ?
 8. moruniek

  rower :)

  Chyba jest w życiowej formie. Oby żadnej kontuzji do Igrzysk.
 9. To spotkanie było już po wyborach. A Pan Burmistrz ma kolejną kadencję. To raczej poszukiwanie inwestora dla tego pomysłu. p.s. Mnie zastanawia czemu nie szukamy usprawnienia komunikacyjnego Szczyrku od stony Lipowa (i tam budowy nowej gondoli). To takie moje gdybanie.
 10. moruniek

  rower :)

  Bo poprzedni "rząd" tak pozmieniał przepisy, że za jej brak obecnie kara to 1500 zł.
 11. @rulez unikaj też nart zawierających "marketingowy bełkot" w opisie "narta łatwa w prowadzeniu", "ultra lite", rdzeń "air" itp.
 12. Cześć, jeżeli opis jest prawdziwy, jeździcie od kilku lat, po 20 dni, w Szczyrku, to jakakolwiek damska komórka w długości 155. Podpytaj na forum, być może ktoś ma coś jeszcze na zbyciu (nowego) @master32 @Bruner79.
 13. Cześć, przebiłem się przez ostatnie kilka stron. W styczniu testowałem nowe narty (testowałem to złe słowo, bo je wcześniej nabyłem drogą kupna) Fischer FIS SL 165, nie widząc żadnej większej różnicy, co do moich Dynek też FIS SL 165. Pobawiłem się ujeżdżając je jednocześnie. Jedna na lewej nodze, druga na prawej, za chwilę odwrotnie. Wiem, jestem dyletantem ale nie widziałem żadnej większej różnicy (kolorystycznie te Fischer-y ładniejsze, no i nowe). p.s. Obydwie pary były porządnie naostrzone, było twardo.
 14. Ja używam kompresora 😉.
×
×
 • Create New...