Jump to content

Fałszywe certyfikaty (paszporty) covidowe.

Recommended Posts

No i wymyślono drogę obejścia wymogu posiadania świadectwa odbycia wymaganych w większości krajów alpejskich szczepień (Ifo z Tv24.). Fałszywki są już dostępne. Obawiam się, że może to nas wszystkich sporo kosztować również finansowo. Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli ta informacja przebije się do zachodnich mediów, w stosunku do Polaków będą wymagane nie tylko "paszporty covidowe" ale i dodatkowo testy, za które zapłacimy po niecałe 50E co drugi dzień. Plus oczywiście niedogodność wykonywania tych testów.   Szlag!

35 minut temu, Dany de Vino napisał:

No i wymyślono drogę obejścia wymogu posiadania świadectwa odbycia wymaganych w większości krajów alpejskich szczepień (Ifo z Tv24.). Fałszywki są już dostępne. Obawiam się, że może to nas wszystkich sporo kosztować również finansowo. Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli ta informacja przebije się do zachodnich mediów, w stosunku do Polaków będą wymagane nie tylko "paszporty covidowe" ale i dodatkowo testy, za które zapłacimy po niecałe 50E co drugi dzień. Plus oczywiście niedogodność wykonywania tych testów.   Szlag!

Cześć

Zadziwiasz mnie takim myśleniem. Już kolega Garbik napisał to co ja chciałem. Po co się w ogóle przyjmować takimi rzeczami  jak się jest uczciwym?

Pozdrowienia

Ze 2 tyg temu widziałem się z kuzynem, mieszka na stałe i pracuje w Irlandii. Powiedział, że obecnie to najlepszy biznes w tym kraju - fałszowanie paszportów. Wczoraj w TV widzę statystykę - Irlandia - 98% zaszczepionych - nie wiem czy mam się śmiać czy płakać?

• 2 weeks later...
W dniu 25.11.2021 o 14:05, Marcos73 napisał:

Ze 2 tyg temu widziałem się z kuzynem, mieszka na stałe i pracuje w Irlandii. Powiedział, że obecnie to najlepszy biznes w tym kraju - fałszowanie paszportów. Wczoraj w TV widzę statystykę - Irlandia - 98% zaszczepionych - nie wiem czy mam się śmiać czy płakać?

płakać, bo na podstawie takiej statystyki leci na łeb i szyje prawdziwa rzeczywistość. Zafałszowany obraz zgonów względem zaszczepionych, że o tworzonych rankingach nie wspomnę. Choć z drugiej strony, zaszczepieni czy nie, mogą sobie przechodzić zarazę w spokoju, bez nacisków i podziałów…już sama nie wiem co gorsze. 

Z jednej strony ktoś się nie chce szczepić, a chce mieć certyfikat.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/proceder-falszowania-certyfikatow-covidowych-nowe-informacje-w-sprawie-pseudoszczepien-w-zabierzowie,1086089.html

Z drugiej, ktoś się chce szczepić a ma z tym problem.  Mam teścia, osoba leżąca, obłożnie chora. Chce przyjąć trzecią dawkę szczepionki. I zaczynają się schody. Podobnie jak przy pierwszej dawce szczepionki. Teściowa zapisała go na 3 dawkę, na mobilny punkt szczepień z wizytą w domu (to chyba jakiś niewyobrażalny problem dla NFZ-tu, przychodni, Skarbu Państwa ?). Po godzinie od zapisu kontrola pielęgniarki środowiskowej czy jest to faktycznie osoba leżąca. Bo niby od przyjęcia 2 dawki szczepionki, nagle mógł się wydarzyć cud i wyzdrowiał z zaawansowanego Parkinsona, stanu  po NZK, czy złamaniu kości szyjki udowej. Pomijam już taki drobiazg jak cewnik. Tak leży w łóżku i nie wstaje, czy to tak trudno zrozumieć ? Nie robi tego bo nie chce, robi to bo nie może inaczej.

Beckett, Ionesco, Mrożek oraz Orwell by tego nie wymyślili. Świat faktycznie chyli się ku upadkowi. Może to i lepiej, natura dokona selekcji. Wnioski interpretacyjne każdy wyciąga na własną odpowiedzialność.  😀

• Like 1

59 minut temu, tomkly napisał:

Beckett, Ionesco, Mrożek oraz Orwell by tego nie wymyślili. Świat faktycznie chyli się ku upadkowi. Może to i lepiej, natura dokona selekcji. Wnioski interpretacyjne każdy wyciąga na własną odpowiedzialność.  😀

Dokładnie myślę tak jak Ty niech natura dokona selekcji,  w średniowieczu robiła to dżuma ,czarna ospa i inne syfy  ale tamci biedacy nie mieli wyboru w postaci szczepionek my mamy. Teraz niech natura dokona selekcji głupich od mądrych ,którzy są którymi pokaże natura za dużo durnoty jest na świecie . Życzę naturze powodzenia i problem przeludnienia rozwiąże się sam .