Jump to content

Mikoski

Members
 • Posts

  679
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mikoski

 1. Pierwszy z prawej Ortler w środku Monte Zebru z lewej Gran Zebru
 2. Absolutnie nie na twoimi zdjęciu jest Gran Zebru leżący w masywie Ortlera
 3. Podczas wyjazdu wyciągiem poznałem ciekawego pana z wyglądu ok 65 lat ubranego w strój który wyglądał jak z minionej epoki ,czapka ,bluza, spodnie jakby z filcu . Okazało się że stój był tylko stylizowany na stary miał tylko 25 lat firma Bogner robi takie powroty do przeszłości ,ciekawsze było co miał w pokrowcu i na nogach , wiózł do góry narty zawodnicze z 1936 roku a na nogach miał stylizowane kopie oczywiście firmowane logiem Bogner nawet kije udają bambus. Jechał do góry kręcić jakiś spot reklamowy , bardzo miły i sympatyczny człowiek 👍
 4. No to jeszcze zagadka , gdzie to jest ❓
 5. Akurat te Fischery to nie moje ale fota fajna 😏 wqr jest czasami dobry bo motywuje i poprawia krążenie 🤪
 6. W środę wróciłem z pierwszego w tym sezonie wyjazdu na pewno nie ostatniego, przez covida lub dzięki niemu poznałem kolejny nowy ośrodek , licząc poprzedni sezon to 7 nowe miejsce w którym byłem ⛷️ więc nie mam na co narzekać . Parę fotek z ski safari austryjacko-włoskiego.
 7. Na Skionline taki sam post został usunięty po 10 minutach 🙁 ciekawe jaki był powód cenzury ?
 8. Dla chcącego nic trudnego 😏 wystarczy dobry organizator jakim jest Juras 👍 ."Prawdopodobnie od poniedziałku będzie lockdown w Austrii - co robimy ? Moja propozycja to pojeździć 2 dni w Soelden i Obergurgl i potem przenieść się na 2 dni do Sulden we Włoszech - dojdzie 1 nocleg za 30 e ze śniadaniem , ale karnet będzie tańszy dla niemających sezonówki o 25 e ( 2 dni w Sulden 78 e )" Wieczorem ruszamy .
 9. Wystarczy się zaszczepić i wszystkie problemy z wyjazdem mnie nie obchodzą choć jest to tylko bonus po pierwsze zabezpieczam siebie, innych podobno też , przynajmniej pośrednio zakładając że nie będę zajmował miejsca w szpitalu. Bonus już blisko za dwa tygodnie Tyrolskie lodowce bez żadnego kombinowania.
 10. Faktycznie trochę piachu jest , wyczyść i posmaruj obojętnie jakim smarem ,ważne żeby żona miała frajdę 🤪
 11. Te miejsca są absolutnie nie istotne w działaniu wiązań ,czyli bezpieczeństwa , to co pokazałeś to tylko łatwiejsze przesuwanie i otwieranie wiązań nie mające nic wspólnego z tym czym są omawiane wiązania czyli bezpieczniki wypięcia.
 12. Pierwszy raz w życiu słyszę o smarowaniu wiązań , ale co ja tam wiem o nartach . Może ktoś pomylił smarowanie nart z smarowaniem wiązań ?
 13. Teraz całkiem poważnie 😉 gdzie tam ten smar dawać w zamkniętych wiązaniach ?
 14. Jak nie było maszyn do sprawdzania wiązań jakoś wszystko było prostsze, nastawiało się tak jak nauczyli bardziej doświadczeni, jeśli nawet był piasek to wodą z węża ogrodowego bo nie było myjek ciśnieniowych a jak ktoś zażyczył by sobie smar to była tawotnica ...co w niej było mało ważne tłuste jest tłuste wiązania to nie silnik.
 15. Doskonale Cię rozumiem też tak mam 🤪 ale głównie dotyczy to nart , ciuchy i inne bajery są mniej ważne. Właśnie mam problem kupić nie kupić wymienić stare "Gs" na nowe czy nie ,oferta bardzo atrakcyjna .
 16. Nigdy ale to nigdy nie przygotowywałem się jakoś specjalnie do sezonu narciarskiego moja aktywność fizyczna w ciągu roku to rower,basen i praca fizyczna 8 godzin 5 dni w tygodniu 🤪 Przez pierwsze kilka sezonów paliły mnie uda ale z roku na rok coraz mniej , obecnie dwadzieścia kilka lat mogę zaczynać z otwarciem wyciągów i kończyć z zamknięciem . Głównym powodem spalonych ud to jazda w odchyleniu. W moje ocenie tylko szlifowanie techniki daje możliwość jazdy przez cały dzień bez bólu w udach ,jest czasami zmęczenie i tyle dodam że raczej na wyjazdach się nie obijam więc technika i jeszcze raz technika.
 17. I cóż ja mam w tej sytuacji zrobić ? kiedy takie coś dostałem w prezencie .. chyba nie pojadę do Włoch 🤪
 18. To rozumiem że Włosi będą konsekwentni i wprowadzą zakaz sprzedaży alkoholu na stokach 😂 Włosi bez bombardino 🤪
 19. Film nakręcony 19 lat temu.
 20. Prorok czy co ... VID-20211006-WA0005.mp4
 21. Puk puk jest tu ktoś ? Czy ktoś oprócz mnie już powrócił ?
 22. Na filmiku nartki króciutkie .
 23. Ktoś próbował czegoś takiego ?
 24. Nasz nierząd przygotowuje kolejne zmiany z dupy wzięte , możesz nie zdążyć i ja też, miałem plany na drugą połowę marca. https://tvn24.pl/pol...d-kiedy-5026113
×
×
 • Create New...