Jump to content

Mikoski

Members
 • Posts

  950
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Mikoski

 1. Mikoski

  Pasje

  Dwa dni wyglądały podobnie jeśli chodzi o ilość przeszkód Drawsko pomorskie - Gudowo i Lubieszewo (jezioro Wierzchnie) do jeziora Kożlanka. Nie liczyłem ale w dwa dni to około 50 przeszkód niektóre łatwe niektóre nie . W trzy dni chyba 15 przenosek mieliśmy.
 2. Mikoski

  Pasje

  Majówkę spędziliśmy na rzece Drawie trzy dni, moim zdaniem jeden z najciekawszych spływów w Polsce. Tylu przeszkód na rzece dawno nie miałem.
 3. Odezwał się Dr Jekyll and Mr Hyde forumowy napisz tak u Ciszaka śmieciu dwulicowy jeśli maszt odwagę ,chociaż w necie nie ma odwagi ale innych palcem wytykasz, w czym jesteś lepszy chamie ?
 4. Policz ile krajów i narodów tylko po upadku caratu pognębili ruscy ..mojej rodziny usmany nie mordowali ci drudzy tak .
 5. Ty zachowujesz się jak wtedy Chruszczow i tłuczesz na forumowej mównicy butem że ruscy nie mieli wyjścia. Twoja logiką tłumaczy wiadomo kogo że muszą mordować bo zostali sprowokowani 🙁
 6. Opcje są dwie jak dwa pułdupki, po której stronie stoisz ? Bardzo proste nieskomplikowane pytanie ? Ja jasno jestem określony jebać ruskich na każdej płaszczyźnie 💪 Ciekawe ilu z tego grona da prostą odpowiedź.... Obecni tu ruscy kolaboranci mogą namierzyć moje IP zaczynam się bać 😱
 7. Pozytywne w tym wszystkim jest że tylko jeden pro ruski cymbał lajkuje.
 8. Z ciekawości zajrzałem na konto tego czegoś i wszystko jasne po co to ścierwo się tu zjawiło ,data rejestracji i wpisy. Narciarz z niego jak ciul.
 9. Ty debili do sześcianu! to co opisujesz usprawiedliwia ruskie gwałty ,morderstwa i złodziejstwo ? Gołodupce ze wschodu mogą pomarzyć o bazach poza ich terytorium bo zabidne są ,rozgrzebali kilka konfliktów w byłych republikach i tyle mogą. Na takie ścierwo jak ty z twoim ruskim łbem nawet moczu bym nie oddał.
 10. Te dwa tępaki geopolityki dalej udają głupa i wmawiają nam że ruskie nikogo nie atakują to ich przecież jest. Oni tylko niosą pomoc.
 11. Kto nas okupował 45...89 ? Twoje pryncypały ...raczej.
 12. Tępy boś głupi, głupi boś tępy
 13. Weź się w końcu ogarnij i pierdolnij się w łeb ,może pomoże choć wątpię, ruscy z innymi wymazali nasz kraj na 180 lat z historii ,innym imperializm przeszedł ruskim nie ,to jest 9 pokoleń !!! ruskich nastawienie się nie zmieniło a ty chcesz z nimi robić jakieś układy 😱
 14. Na przestrogę wszystkim naiwniakom którzy myślą że z rusem można pertraktować i się dogadać zacytuję mojego dziadka "Pamiyntej synek że ze wschodu jeszcze nigdy nic dobrego niy przyszło" My na Śląsku kacapów odbieramy inaczej jak niektórzy od Sosnowca na północ i wschód.
 15. Historia mojej rodziny nauczyła nas że z ruskimi się nie negocjuje tylko napierdala jak jest możliwość, US nam krzywdy nie zrobili jeśli dobrze pamiętam , co ty na to trolku ?
 16. Nie odpisuj ruskiemu poplecznikowi. On chce się z nimi układać.
 17. Dla mnie to wszystko jest proste, dziadkowie przekazali że rusy byli chujami są chujami i będą chujami... więc czego nie rozumiesz ? Jakiś nowy wymiar ogarniasz? to się podziel co zażywasz .
 18. W każdym skręcie podpierasz się na górnej narcie taka moja obserwacja
 19. Jak skiamade to chyba cześć masywu Dachstein .
 20. Nie ważne ,to moja lista. Komuniści i konformiści.
 21. Jeden dziad komunista którego przekonały niemieckie marki już nie pisze nie wiadomo czy żyje, drugi miłośnik obcych walut coś tu próbuje bez kijów pokazywać bo na jego podwórku nędza a trzeci $$$ patriota z hameryki lubiący broń zniknął i bardzo dobrze Ps jest jeszcze jeden Zomowiec który dużo pisze ma pecha że znam jego historię . 👍
 22. Kompletnie nie wiem co to są łuki płużne a jakoś tam jeżdżę 😃 , trzmiel też nie wie że nie powinien latać bo ma za małą powierzchnię skrzydeł do masy a lata 🤪 Praktyka panie i panowie tylko tak się nauczycie jeździć,znam kilku dobrych teoretyków którzy na dole wiosennego stoku mają spalone uda robiąc 3 razy więcej niepotrzebnych skrętów ale ładnych😁 niż ja ale w swoim perfekcyjnym teoretycznym wyobrażeniu są cool. Mogę jeździć 3..4..6 dni i nie wiem co to są piekące uda , skuteczność💪 a nie filmy z netu. Jeszcze raz skuteczność i objeżdżanie a nie demo team 👎
 23. Tak OK jak na serwis , tanio to już było. Zainwestuj 300 zł w trochę sprzętu to krawędzie boczne i smarowanie zrobisz sam.
 24. Coś tu śmierdzi cebulą i onucami...
×
×
 • Create New...