Jump to content

Mikoski

Members
 • Posts

  968
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Mikoski last won the day on June 27

Mikoski had the most liked content!

Recent Profile Visitors

805 profile views

Mikoski's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

371

Reputation

 1. Nie będzie o MTB ale o rowerze ,na koniec drugiej wojny mój teść jeździł na rowerze z Mikołowa do Gliwic 20 km po chleb do swojego cioci która pracowała w piekarni. Jak nastał ruski mir to kacapy zajebali mu rower w pół trasy w Przyszowicach. Teraz pisze tu jeden szmaciarz o rowerach, jego poglądy są jasno określone ciekawe komu zajebał rower ? 😁
 2. Fizycznie nie mamy najmniejszych szans by dostosować sieć energetyczna do 2035 i najważniejsze z czego wytwarzać prąd ? Najtańszy samochodzik elektryczny bo nie jest to samochód kosztuje 90...100 tyś zł 😱 ulu rodaków będzie na to stać?
 3. Elektryki to przyszłość ale nie na 2035 , np weźmy osiedle tysiąclecia w Katowicach gęstość zaludnienia 12500 osób na kilometr kwadratowy , już widzę te kable zwisające z 20 piętra 🤣
 4. Jeszcze zatęsknimy za dieslami https://www.google.com/amp/s/geekweek.interia.pl/transport/newsamp-zdenerwowal-sie-i-wysadzil-w-powietrze-swoja-tesle-wideo,nId,5729837
 5. Matousze z PGG zmieniły zasady,dotychczas sprzedaż internetowa była w wszystkie robocze dni tygodnia w godzinach 9-10 , 13-14 ,18-19 teraz sprzedaż jest tylko w Wtorek i Czwartek. Wczoraj było 100 tyś chętnych do kupna zaszczytu dostąpiło 6 tyś , limit od wielu lat jest ten sam 5 ton dla kupującego bez akcyzy do ogrzewania domu.
 6. ruskim budżet się nie dopina,już kwiczą nawet takimi maluczkimi Chrust mi nie potrzebny ,mam taki piec że palety wystarczą 😁 a dostęp do nich mam nieograniczony 💪 ebac ruskich i PGG !
 7. śmieciu nikt oprócz ciebie nie użył tyłu wulgaryzmów i obraźliwych zwrotów co ty, ale mam nadzieję że to co nas dzieli wyjaśnimy sobie osobiście jak masz jaja .
 8. Ja odwagę mam ,teraz sprawdzam ciebie, podaj mi swój adres anonimowy gieroju 😏😜😝😂 Wszyscy tu nie wiem czy zauważyłeś leja na ciebie ciepłym moczem i mieszają twoje argumenty z błotem ale kto masochiście zabroni 🤣🤣🤣🤣 Pytanko takie czym manipuluję i na kim pasożytuję ? Mam niezłą polewkę jak wkręcam takich jak ty 😝 a nóż ci żyłka pęknie przy tych wypocinach 😁😂
 9. Faktem jest że w sklepie internetowym PGG bardzo trudno kupić cokolwiek przez lichwiarzy którzy mają boty do zakupów. Znam jednego który oferował mi 500 zł za papier że mam zarejestrowany piec,tylko 5 ton można kupić bez akcyzy. I tak skupują węgiel i cena na składach jest jaka jest.
 10. Jakie ceny mam ci podać?Jedziesz na stację benzynową i piszą ci ceny ... Jedziesz na kopalnię i piszą ceny , czego nie rozumiesz?
 11. malutki manipulatorze mamy wolny rynek ,ile chcesz zapłacić u handlarzy mnie nie interesuje podałem oficjalne ceny więc nie kręć, kiedyś za malucha po dwóch latach jazdy dostałeś dwa razy więcej jak za nowego. Pretensje można mieć tylko do naszego Matousza ,bo nie jest problem zrobić to co Węgrzy z paliwem .
 12. malutki wschodni manipulator
×
×
 • Create New...