Jump to content

Mikoski

Members
 • Posts

  664
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

85 profile views

Mikoski's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine

Recent Badges

11

Reputation

 1. Doskonale Cię rozumiem też tak mam 🤪 ale głównie dotyczy to nart , ciuchy i inne bajery są mniej ważne. Właśnie mam problem kupić nie kupić wymienić stare "Gs" na nowe czy nie ,oferta bardzo atrakcyjna .
 2. Nigdy ale to nigdy nie przygotowywałem się jakoś specjalnie do sezonu narciarskiego moja aktywność fizyczna w ciągu roku to rower,basen i praca fizyczna 8 godzin 5 dni w tygodniu 🤪 Przez pierwsze kilka sezonów paliły mnie uda ale z roku na rok coraz mniej , obecnie dwadzieścia kilka lat mogę zaczynać z otwarciem wyciągów i kończyć z zamknięciem . Głównym powodem spalonych ud to jazda w odchyleniu. W moje ocenie tylko szlifowanie techniki daje możliwość jazdy przez cały dzień bez bólu w udach ,jest czasami zmęczenie i tyle dodam że raczej na wyjazdach się nie obijam więc technika i jeszcze raz technika.
 3. I cóż ja mam w tej sytuacji zrobić ? kiedy takie coś dostałem w prezencie .. chyba nie pojadę do Włoch 🤪
 4. To rozumiem że Włosi będą konsekwentni i wprowadzą zakaz sprzedaży alkoholu na stokach 😂 Włosi bez bombardino 🤪
 5. Film nakręcony 19 lat temu.
 6. Prorok czy co ... VID-20211006-WA0005.mp4
 7. Puk puk jest tu ktoś ? Czy ktoś oprócz mnie już powrócił ?
 8. Na filmiku nartki króciutkie .
 9. Ktoś próbował czegoś takiego ?
 10. Nasz nierząd przygotowuje kolejne zmiany z dupy wzięte , możesz nie zdążyć i ja też, miałem plany na drugą połowę marca. https://tvn24.pl/pol...d-kiedy-5026113
 11. Już nie trzeba winiety na ten krótki odcinek autostrady w Austrii , została wyłączona z opłat.
 12. Czy ktoś z Śląska wybiera się w niedzielę na Pilsko? Chętnie dołączę .
 13. Na razie francuz łoi wszystkich ,przewaga zacna. Załączone miniatury
 14. Odpowiem na pytanie z tytułu . W tym dziwnym covidowym sezonie jeśli chcemy dobrze pojeździć to tylko Szwajcaria, mam za sobą dwa wyjazdy trzeci w planie, jestem mega zadowolony. Teraz dane czy nas stać na Szwajcarię ,cena z karnetami. Przejazd oraz codzienny transfer na stoki wyjazdy 4 dni na nartach 3 noclegi Śniadania i obiadokolacje bardzo obfite Napoje izotoniczne w własnym zakresie Cały wyjazd zamknął się kwotą 2 tyś złotych. W poprzednich latach za tę sumę miałem 5 dni w Austrii... Są plusy dodatnie gdyby nie wirus nie byłbym w Davos,St Moritz, Wengen. Tylko dwa dni urlopu,w środę zawsze byłem w pracy. Więc nie ma co narzekać na ograniczenia covid żadnych testów lub kwarantanny , chcieć to móc.
×
×
 • Create New...