Jump to content

Adam ..DUCH

Members
 • Posts

  2,881
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Adam ..DUCH last won the day on April 2

Adam ..DUCH had the most liked content!

2 Followers

About Adam ..DUCH

 • Birthday 05/02/1971

Recent Profile Visitors

8,418 profile views

Adam ..DUCH's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

1.7k

Reputation

 1. Teraz zjechałem z roboty....jestem ko. Widzimy się jutro rano. Serdecznie życzę udanej narady.
 2. Wejdziesz wejdziesz.....ze mną wszędzie wejdziesz i to z palcem w d....e....uwierz....
 3. Czyli u mnie w aucie komplet......cię cieszę....kofola....mniam.
 4. Generalnie się przygotowałem i trasę mam ogarniętą - Zwardoń- Sól (ewentualna modyfikacja przez Rycerkę)- Rajcza-Milówka- WG-Cięcina-Wieprz-Żywiec-Tresna-Zarzecze-Pietrzykowice....i cug do Zwardonia.
 5. zrobi na bank a poza tym u Ani kuchnia jest otwarta
 6. Zdychać możecie w niedzielę....nie po to robicie setki km aby nie wykorzystać
 7. Wyjazd sobota 7.00 dworzec PKP Zwardoń.....Czekam na Ciebie i Anię
 8. W pełni popieram pomysł rowerowo pieszy. Cykliści robią swoje ja natomiast tak na roboczo oferuję dwa tematy. 1. Zgoda-Skalanka-Oźna-Grrześ.....ciapąg do Zwardonia. 2. Diery - mam w aucie 3 miejsca Dla cyklistów (jeżeli nie zależy na kardio i masie mięśniowej trasa - Zwardoń-Żywiec-Tresna-Pietrzykowice.....ciapąg do Zwardonia.
 9. Bardzo dobre ćwiczenie koordynacyjne. Jest kilka aspektów ale ja skupię się na tym które jest wg. mnie najważniejsze 1. Odciążenie skierowane w kierunku przyszłego skrętu wymuszone bardzo długim pozostawaniem na dolnej narcie I tu jak to zwykle bywa przy każdym kontrastowym ćwiczeniu - z jednej strony czegoś uczy a z drugiej utrwala złe nawyki. Nowoczesny sposób jazdy wskazuje, iż zdecydowanie należy niejednokrotnie zastąpić terminy dolna-górna na zewnętrzna-wewnętrzna i w tym kontekście zmierzamy do tego aby jak najwcześniej górna narta prowadzonego skrętu stała się zewnętrzną przyszłego. Zerknąłem tak na szybko na pokaz skrętu nożycowego - piękny pokaz sprawności o małej wartości edukacyjnej albowiem skuteczność Javelin Turns jako ćwiczenia zależy od długości celebracji - im dłużej prowadzimy narty w skręcie tym lepiej
 10. Z mojej także tyle że bez śniadania. Jaki plan na sobotę???
 11. Mnie nowe buty wystarczają na jeden góra dwa sezony. Takie buty schodzą na poziom "baby lift" i do zajechania jakieś 10 lat.😆
 12. Nie wiem z jakiego powodu miał bym coś zmieniać jak ja dopiero do tych "Bram " zapukałem ledwo co w przedsionku byłem.
 13. Jak się tam kiedyś napisało co się zamierza to wypada się rozliczyć. Sezon rozpocząłem 9.12.2023r a zakończyłem 29.03.2024r - sumarycznie na nartach spędziłem na nartach 69 dni i biorąc pod uwagę poprzednie sezony jest to ok 30 mniej niż standardowo. Mniej nie znaczy gorzej albowiem udało mi się zrealizować wszystkie plany z +++++. Mgliście zapowiadany grudniowy wyjazd do Austrii doszedł do skutku, następnie ZW SKI i praca - a jak się kocha pracę to jest to przyjemność i relaks.....niewielkie zawirowania personalne w szkółce - teraz jak na to patrzę nie wpłynęły na mój poziom satysfakcji a biorąc pod uwagę coraz bardziej roszczeniową postawę klientów nawet się cieszę że nie jestem już tzw "kierownikiem" z naciskiem na tzw. Zlot SF (nieformalny) był dla mnie najważniejszym wydarzeniem sezonu i wg, mnie wyszedł galanto z +Pilsko + wędrówki + bicykle i wielkim + Wasza obecność i razem spędzony czas. A teraz ten wielki (kompletnie niespodziewany) plus sezonu - 6 dni w Francji - Les Portes du Soleil - wyjazd życia. Właśnie kupiłem skarbonkę i nakleiłem napis PDS 2025.
×
×
 • Create New...