Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Everything posted by moruniek

 1. Nowy rower w rodzinie. Syn wyrósł z poprzedniego. Dzień dziecka, urodziny itp. Troszkę go przetestowałem. Sztywne osie, Deore, cena dość dobra (była promocja), chyba warto było kupić. Na zdjęciu świeżo po wyjęciu z auta, trzeba podnieść siodełko, ustawić. Odbiór z Deca bezproblemowy, sam zakup już niestety nie (wieszał się im system). I druga strona.
 2. Co się odwlecze... @Marcos73 wybiera się do Warszawy na koncert, pod koniec sierpnia. To i jakiegoś grilla się zorganizuje, mieszkam 100 metrów od Wisły, ino trochę poniżej tej Wa-wy.
 3. Trzeba być cierpliwym (bardzo cierpliwym).
 4. Było troszkę poczekać, nie spieszyć się. Pewnie dałoby się kupić odrobinkę taniej. Kto jednak bogatemu zabroni 😉.
 5. Jakby Ci to napisać, Fizyka (pisane przez szacunek) piękna jest, mam zaliczony pierwszy rok na FUW-ie, jednak MIMUW-a zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu, a połączenie tego w wydziałem prawa, to kwintesencja mojej działalności. p.s. Trzymam kciuki za Amelkę. Córka mojego przyjaciela też właśnie zdaje maturę.
 6. Przecież to proste, wystarczy ćwiczyć 😉.
 7. By se Taki biust powiększył, lifting zrobił 😉. To nie, kolano mu się zachciało. Z tych śrub to się nie ciesz. Trzeba je będzie jeszcze kiedyś wyjąć. p.s. Zdrówka Życzę i szybkiego powrotu do zdrowia. Najlepszego na zbliżające się Święta.
 8. Obejrzałem te Twoje filmy. To tak trochę jakby anorektyk napisał, mam problem z wagą 😉. Nie spinaj się, ciesz się jazdą. Troszkę więcej luzu, będzie super.
 9. To ja też, zaproszę na wykład dinozaura Internetu. Będzie trochę bajdurzenia co i jak robić a czego nie robić by było to zgodne z literą prawa. Sądzę, że jak ktoś ma kłopoty z zasypianiem, będzie stanowiło to doskonałą terapię 😉.
 10. Tak widać poprawę. Uspokój jazdę, starasz się zrobić wszystko bardzo szybko, wychodzi to trochę sztucznie. Strasznie się w tym miotasz. Pojedź wolniej, spokojniej. To taka moja uwaga. p.s. Ja jednak filmów analizować nie potrafię.
 11. Ja na swojej trasie rowerowej mam 2 przejazdy, oba w terenie zabudowanym, dobrze oznaczone. Jak dojeżdżam, zwalniam. Zazwyczaj zatrzymują się kierowcy autobusów, TIR-ów i ciężarówek (znaczy się Ci zawodowi). Większość aut na numerach lokalnych pomyka sobie dalej, nie zawracając sobie głowy pierwszeństwem przejazdu.
 12. Moja koleżanka mieszka w Szczytnie. Mają na takich określenie "Stonka".
 13. Ja wszystko rozumiem, jestem dość tolerancyjny. Ino, to zdjęcie robiła moja 9 letnia córka.
 14. Ja też w Head-ach (kąpielówki). Tu kąpiel śnieżna. Chyba się liczy 😉?
 15. Ja w tym sezonie też miałem glebę. Co prawda zdążyłem już zejść ze stoku, nawet się przebrać w ciuchy "cywilne", buty też "cywilne" na nogach. Idąc z parkingu na termy, wywinąłem niezłego orła. To chyba się liczy do upadków narciarskich, było pod stokiem 😉? Co do prędkości, to tak około 2-3 km/h.
 16. Trochę się zastanawiałem czy pasuje do tego działu. U nas powstała taka oto inwestycja. Kontynuacja ławeczek ? Jest gotowa od kilku miesięcy. Ino flagi brak.
 17. Nie Twój, to co się chwalisz ? 😉
 18. Bez noclegów i dojazdu, za to z córką w cenie. Tam gdzie jeździłem, dzieci do lat 10 gratis. Nie jeździła jednak całych 20 dni, a jedynie 12 (14 była na basenach). Apartament w Chochołowie (wysoki standard) na 14 noclegów, 80 m/2, dwie łazienki, narciarnia, 2 sypialnie, kuchnia, salon to koszt 3000 zł (oczywiście można drożej). Dojazd rzecz indywidualna, jedni płacą więcej, inni mnie, jeszcze inni mają służbowe auta. Wiesz gdzie jeździłem, tylko jak Ty przyjeżdżasz na stok, to się tłumy zwiadują i jadą Ciebie podziwiać 😉. Tu pełna zgoda, w Polsce nie jeździłem w tym sezonie ani jednego dnia, no dobra kłamię 😉 (1 był koło mego domu, za to zupełnie bezpłatnie).
 19. Oj tam, oj tam. Lód masz tylko z jednej strony. Z drugiej tak.
 20. Co do butów dla dziewczynki, to są ładniejsze, niż te które wskazałaś. Np. Lange Starlet 60 (są 4 klamrowe). Jakbyś potrzebowała w rozmiarze 21,5 to wystawiłem na sprzedaż (po moim dziecku, użytkowane niecały sezon - wyrosła). Buty narciarskie mierzymy raczej w cm niż rozmiarach 31, 32 itp.
 21. Ja bym się jednak tym nie chwalił na forum publicznie. Jest to w Polsce odrobinkę nielegalne (bez ważnej licencji MF), więc dochody uzyskane z tego tytułu podlegają przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa.
 22. Szukajcie promocji i okazji. Są ośrodki narciarskie drogie i tanie. Można jeździć, tu i tu. Czytając forum zawsze ktoś coś wrzuci. Mnie w tym sezonie dzień na nartach kosztował 46 zł (z termami w cenie), bez tłumu ludzi.
 23. Ku mojemu zdziwieniu widziałem sporo ciuchów i butów tej marki w HalfPrice (Warszawa Wola Park). Ceny były dość konkurencyjne.
 24. Milicz i okolice - bardzo dobra propozycja. Byłem na ślubie brata (jego żona pochodzi z okolic) i się swego czasu dość mocno zdziwiłem. Zawsze omijałem, a to bardzo fajna miejscówka. Świętokrzyskie - również. Mazowieckie - jakby co, to pod koniec sierpnia wprasza się do mnie @Marcos73 więc jakiś grill będzie, trasy rowerowe znam, jeziora też do ogarnięcia, bardziej jednak pod SUP-a. Jakby ktoś chciał się podłączyć ? Serdecznie zapraszam.
×
×
 • Create New...