Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mitek napisał:

Hmmm. Po prostu zabierz się z nami a nie konfabuluj brachu.. Nie optymalizuj, tylko zobacz co się stanie...

Pozdro

@moruniek i weź tego SUPa, poskaczemy sobie na miętkie z dachu, zobaczymy jak odbija. Z resztą zawsze można w kilka osób zjechać po śniegu. 

Z tego co już się zgłosiło to śniadań się uzbierało trochę: ja z żoną, Damian z żoną, Mitek z Rybelkiem, Lexi, Kaem, Narkos i mig (na sobotę), czyli 10 na sobotę i 8 lub 9 na niedzielę, dzwonię przekazać. Pan wstępnie się pytał, czy na 9, ale powiedziałem, że najpóźniej 8, możemy jutro na spokojnie przekazać jak będziemy na miejscu 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, rozkłada mnie choróbsko, leki nie pomagają i mam wrażenie że jest coraz gorzej. Nie przyjadę. Jest mi bardzo przykro…

Do Halki poszło 500 zł zaliczki, rozliczona zostanie na mnie i na Mitka. Resztę zaliczek przeleje wam z powrotem na wasze konta. 

  • Sad 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KrzysiekK napisał:

Piękne czasy…totalnie inne od współczesnych 

W 83 miałem 4 latka 🫣

Piękne czasy gdy aktorzy grali a piosenkarki potrafiły śpiewać a nie recytować sepleniąc w dodatku.... Tak wiem, stary zgred jestem. Ale wystarczy porównać piosenkę "Zdzisi" z 1:40 z obecnym wykonaniem pani S. 

Czyli jesteś równolatkiem mojego syna. Pamiętam że jeszcze kilka dni po filmie przychodził wieczorem i pytał czy te wilki z pochodniami tu nie przyjdą..... ;-))

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mig napisał:

Piękne czasy gdy aktorzy grali a piosenkarki potrafiły śpiewać a nie recytować sepleniąc w dodatku.... Tak wiem, stary zgred jestem. Ale wystarczy porównać piosenkę "Zdzisi" z 1:40 z obecnym wykonaniem pani S. 

Czyli jesteś równolatkiem mojego syna. Pamiętam że jeszcze kilka dni po filmie przychodził wieczorem i pytał czy te wilki z pochodniami tu nie przyjdą..... ;-))

Nie mnie zacytowałeś. Ja w 83 miałem niestety 8 lat 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

Hmmm. Po prostu zabierz się z nami a nie konfabuluj brachu.. Nie optymalizuj, tylko zobacz co się stanie...

Pozdro

Wiesz, że gdybym tylko mógł to bym się dwa razy nie zastanawiał. Wy proponujecie transport, Tomek @bubol.T nocleg, a ja muszę być w piątek w pracy od 18:00 do 20:00 i w niedzielę od 8:00 do 10:00.

Bawcie się dobrze i wypijcie za moje zdrowie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, .Beata. napisał:

@Chertan ja za śniadania podziękuję, poza tym bar jest czyny 11-19, więc idealnie;) o barze na stoku nie wspomnę.

@Mitek pokój masz od jutra

Weźcie ze sobą gotówkę na rozliczenie się. 
 

 

Cześć

Ale jedziemy dzisiaj. To może zadzwonię i uprzedzę?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kaem napisał:

Hej ,

poproszę o śniadanie w sobotę i niedzielę - dla jednej osoby, bo kolega Jarek odpuszcza i przyjazd, i w konsekwencji jedzenie.

Będę w piątek ok.13tej - rozumiem, że stok będzie czynny tak czy inaczej?

Co do soboty - gdzie pojedziemy rano nartować?????

Ergo - kto przyjedzie dużym autem, cobym się zmieścił???

Jako pasażer, rzecz jasna.

😄 

Cze

 

Ja sam jadę - to Cię mogę zabrać. Jak gdzieś pojedziemy ofcourse.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcos73 napisał:

Cze

 

Ja sam jadę - to Cię mogę zabrać. Jak gdzieś pojedziemy ofcourse.

pozdro

Swietnie, Marcos!! Tu parametrem strategicznym jest zdolność do prowadzenia pojazdu, ofcourse 😄 

W tym kontekście pytałem i bardzom rad, że jest dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 20:24, KrzysiekK napisał:

Na okoliczność tego, że mam być w komplecie z Trollami i na okoliczność braku śniegu czeka mnie narada rodzinna czy przyjeżdżamy, czy nie. Natomiast jeśli idzie o to co można robić, to tam jest możliwość zrobienia fajnej włóczęgi.

image.thumb.png.5e604c96fb7a41546feae60f03299316.png

Planer całkiem niezły ale i tu z pewnością @Lexi potwierdzi -pkt 3 i koniec wyprawy....????

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mikoski napisał:

Mam nawet kubek na kawę 😁

IMG20240228224559.jpg

Kubki powiadasz ,w 99 kupiłem Star Wars 🙃jest ze mną przez te wszystkie lata …wielu,się na nich wychowało jak i na kleksie 🤣IMG_1223.thumb.jpeg.2df1e3c9830208a337f6463c04f846db.jpeg

ostatni w kolekcji w temacie zimowym trzeba mieć mocne nerwy pijąc z rana…spoglądasz przez okno a tam zielona nizina  🫣 boli choć  kawa smaczna 

IMG_1224.thumb.jpeg.6a3911f874011aa3c66aaf6beacd4d9b.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victor napisał:

Kubki powiadasz ,w 99 kupiłem Star Wars 🙃jest ze mną przez te wszystkie lata …wielu,się na nich wychowało jak i na kleksie 🤣IMG_1223.thumb.jpeg.2df1e3c9830208a337f6463c04f846db.jpeg

ostatni w kolekcji w temacie zimowym trzeba mieć mocne nerwy pijąc z rana…spoglądasz przez okno a tam zielona nizina  🫣 boli choć  kawa smaczna 

IMG_1224.thumb.jpeg.6a3911f874011aa3c66aaf6beacd4d9b.jpeg

Star Wars powiadasz  🤔 to następna seria którą oglądam od  małego smarka pierwszą część zobaczyłem jako siedmiolatek w  1977 w Krynicy Morskiej w kinie plenerowym i prawię się posrałem z wrażenia i tak mi zostało do dziś 😜

Edytowane przez Mikoski
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Victor napisał:

Kubki powiadasz ,w 99 kupiłem Star Wars 🙃jest ze mną przez te wszystkie lata …wielu,się na nich wychowało jak i na kleksie 🤣IMG_1223.thumb.jpeg.2df1e3c9830208a337f6463c04f846db.jpeg

ostatni w kolekcji w temacie zimowym trzeba mieć mocne nerwy pijąc z rana…spoglądasz przez okno a tam zielona nizina  🫣 boli choć  kawa smaczna 

IMG_1224.thumb.jpeg.6a3911f874011aa3c66aaf6beacd4d9b.jpeg

A ja mam tylko taki, dostałem od dzieci😀.

pozdro

IMG_3555.thumb.jpeg.193ae52d02bad77e207198cbdce66126.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mikoski napisał:

Star Wars powiadasz  🤔 to następna seria którą oglądam od  małego smarka pierwszą część zobaczyłem jako siedmiolatek w  1977 w Krynicy Morskiej w kinie plenerowym i prawię się posrałem z wrażenia i tak mi zostało do dziś 😜

Ja Indianę Jones’a oglądnąłem 21 razy z rzędu😀. Sąsiad był operatorem w kinie. 3 tygodnie grali, byłem codziennie. Oczywiście za darmo.

pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ja zabieram: rower ️, bo mnie konie zajadą, a jak mi Ewka wleje to się zamknę w sobie 😀, narty, sprzęt w góry i 2l gorzoły. Gorzka żołądkowa limonka z czymś, sprawdzona. Bez popitki można pić, rano nówka sztuka i można 🚗. Sprawdzone. W Austrii miałem 4l i wróciłem.

pozdro 4all

ps. Przyjeżdżam jutro popołudniu na „wieczorną jazdę”. Może być przy bumboxie Marasa.

Edytowane przez Marcos73
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...