Jump to content

brachol

Members
 • Posts

  966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

brachol last won the day on June 25

brachol had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

brachol's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Conversation Starter
 • First Post

Recent Badges

198

Reputation

 1. Ja byłem w tygodniu w zeszłym roku w ferie wielkopolskie/małopolskie, ludzi prawie nie było, chyba o 15.00 ratrakowali trasę (a jeździłem chyba od 11.00 po przyjeździe z Poznania) i potem można było dalej śmigać generalnie dobrze wspominam. Karnet miałem z BF za cenę w kasie chyba bym nie jeździł.
 2. Warto cewnik założyć....
 3. Cześć Ferie w Wielkopolsce są w tym samym terminie co w Małopolsce. Z tego co się orientowałem to szkolenia jest 4h dziennie/6dni za te 800 zł plus oczywiście karnet i spanie. Zobaczymy jako to wyjdzie. pozdro
 4. @Marcos73 Szkółka nie bardzo wchodzi w grę, chociaż w Poznaniu jest Gigancik, ale zajęcia na Malcie nie bardzo przypadły moim dzieciom do gustu (ja zresztą też nie lubię szczotek), chyba, że chodzi o jakiś obóz sportowy to podaj namiar i zobaczę co i jak.
 5. Cześć Chciałbym, żeby po takim kursie dzieciaki jeździły lepiej, czy w przyszłości będą chciały robić "papiery" tego jeszcze nie wiem (chociaż niby są chętni). Mimo wszystko wydaje mi się, że jest to dość dobra forma na zdobycie umiejętności i objeżdżenie. Z jazdą moim zdaniem jest całkiem spoko, oczywiście jest sporo elementów do poprawy i temu ma też służyć taki kurs. Córka nie bardzo jest zainteresowana wyjazdem typowo sportowym (rozumiem, przez to tyczki przez cały tydzień), syn może bardziej, ale chciałbym załatwić to w jednym wyjeździe. Ja nie upieram się, żeby syn jechał na KK, może jechać na PI (ma 16 lat więc chyba może uczestniczyć), z tego co czytałem zajęcia odbywają się w tym samym terminie. pozdrawiam
 6. Jeszcze nie wiem, zależy kiedy otworzą. Pierwszy weekend grudnia mam zajęty, a za tydzień pewnie jeszcze nie będzie otwarte.
 7. Witam w ferie poznańskie 30 stycznia - 12 lutego 2023, chciałbym córkę zawieźć na kurs demonstratora, a syna na kurs kwalifikacyjny. Widziałem, że takowe są organizowane np. przez Hski na Harendzie w formule popołudniowej, można też uderzyć na Suche - podobna formuła (te dwa miejsca dla mnie atrakcyjne z powodu noclegu u zaprzyjaźnionej gaździny. Może jednak ktoś poleci jakieś inne miejsce gdzie będę mógł zrealizować plany? W Bieszczady to trochę za daleko, w Czarnej Górze i Zieleńcu niechętnie (tłok, nie znam kadry). Może być coś w Beskidach @Adam ..DUCH nie organizujesz czegoś u siebie? Będą na miejscu też pewnie podepnę się pod KK. Jakby ktoś miał jakieś sugestie i sprawdzone kursy to będę wdzięczny.
 8. Takie informacje Pierwszy całoroczny kryty stok w Polsce. Burmistrz Muszyny ma abmitny plan - Money.pl
 9. Ale, że z walizką przyjechała. Moje koty tak nie podróżują.
 10. Oglądając nowe narty widać różnicę w grubości krawędzi i chyba najcieńsze mają Atomy, a np Sztekle mają jedne z najgrubszych.
 11. @Gabrik Moim zdaniem te dwa opisy są bardzo podobne, tylko trochę inne słowa zostały użyte. Nie jest to sportowy GS, promień nie za duży, wygodne, czyli ja wyciągam wniosek, że do jeżdżenia na cały dzień, a nie na tyczki na godzinę i potem nogi do wymiany.
 12. To może jakieś skiturowe jeszcze lżej
 13. Przepraszam bardzo mam tyle samo wiosen i jakoś mi nie przeszkadzają i nie uważam żeby były jakieś narowiste
×
×
 • Create New...