Jump to content

KrzysiekK

Members
 • Posts

  1,606
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

KrzysiekK last won the day on April 29

KrzysiekK had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KrzysiekK's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • One Year In
 • Posting Machine Rare
 • Very Popular Rare
 • One Month Later
 • Conversation Starter

Recent Badges

1.3k

Reputation

 1. A no właśnie … estetyka też jest ważna. Lubię ładna jazdę. @PSmok, @Adam ..DUCH, Josh Foster, @Marcos73, Rybelek @Mitek’a … i jeszcze jeden kolega z forum, jak się przez mój wątek przekopie to wspomnę o nim. I tu nie chodzi o poziom narciarza, demonstratora. Chodzi mi tylko o zwykłe, subiektywne zdanie o estetyce jazdy. Lubię Ich jazdę. A i dużo od warunków zależy… mój Rafał zaczyna coś tam na krawędzi i jak jest płasko to fajnie wygląda a że techniki klasyczne ma makabryczne to na stromym rzeźbi okrutnie. Jazda estetyczna … lubię.
 2. Mi nie podoba się jazda instruktora w średnim. Nie rozumiem po co są te wymachy rąk. Maniera? Coś chciał pokazać? W krótkim jest nieco lepiej ale trochę chyba na górze nierównoległego prowadzenia nart i A farme. W długim jeździ kompensacyjni i to może byłoby in plus ale patrząc na poziom kursantów zupełnie nie ich etap. Im trzeba ruszyć kolana, uelastycznić, no i NW a nie kompensacja. Brak pracy Kijów. Generalnie jazda taka jakby nieładna ale to już takie estetyczne doznanie.
 3. Pamiętam, pamiętałem, teraz czekam aż wejdzie w nawyk. Generalnie to chciałem Ci podziękować. Nie tylko za wskazówki indywidualne dla mnie bo to wiadomo, ale całościowo za to co robisz.
 4. Będę ćwiczył … dzięki Nieśmiało wspomnę że dobrze byłoby od szyi w dół zobaczyć jak to ma wyglądać 🙂 … jakby się tak dało zrobić film to 🙏
 5. Trudne to … może że 2 😡 stopnie robię … chyba lepiej idzie jak jedzie 🤣
 6. A takie to to … to też fajny wstęp do uwolnienia trochę od gruntu i jakiś stopień do przeskoku do jazdy w tył … fajne. Dzięki. Spróbuję.
 7. Nagraj jeśli możesz bo nie kumam … wychodzi mi z opisu wychodzi przestępowanie bez przestępowania i do tego pod górę więc na pewno źle zrozumiałem. Dzieki.
 8. 🙏 dziękuję T stop … żre już 3 bardzo drogie kolka. Tym bardziej że ja skrobie generalnie prawą nogą bo jak skrobię lewa to łatwo wyje… przewrócić się … kółka już mam do przełożenia. Widzę że na rolkach z górki sens ma hamulec za rolką ale jak ja z tym zacznę robić przekładanke to się połamie i narobię tyle że sezon narciarski zacznę w końcem lutego… Szuflada mnie ratuje przed kamykami i patykami na trasie. Pierwsze przejazd zawsze taki a potem zacząłem już nad tym pracować. O rekach w górze pierwsze słyszę. Dzięki!! Patrzac na to jak jeździcie dochodzę do wniosku ze mi się tu w pobliżu niezła perełka trafiła z tym torem. Mógłby być tak z metr szerszy ale i tak jest mega.
 9. Pracuje nad tym. Jak się wysunie to jest łatwiej skręcić. Na nartach ludzie mają podobnie.
 10. Aj liczyłem że odpiszesz 🙂 Ten zjazd z Górki co wrzuciłeś mega … ja sobie na spokojnie próbuje skręcać i się nie zabić. Wrzucę filmik jak coś odkopie. Pracuje sobie teraz nad szufladą. Za bardzo wysuwałem wewnętrzną. Już zaczyna wychodzić. Quasi plugu chyba nie ma. Co z górą? Nie wiem. Garbię się. 😡 Trzeba filmik to zobaczysz i może się odniesiesz … za co nota będę będę wdzięczny. Jest film. Wrzucam jak jeszcze nie zrobili w hi res … może jak będziesz odtwarzał to już będzie w wyższej rozdzielczości. Można masakrować moją technikę do woli. 🤣
 11. A ja tu tak na light sobie jeżdżę po torze… skręt w lewo robię ostro i pewnie, natomiast w prawo to jest rzeźba w gównie a nie skręcanie. Tzn skręt jest ale długi, z obawą o wywalenie. Dziś zaczęło wychodzić zacieśnianie w prawo ale na razie bardzo ostrożnie. Okuty w ochraniacze próbuje … tęskni mi się za odczuciami z nart. Rolki dają namiastkę. Respekt przed asfaltem znacznie większy jednak od respektu przed śniegiem.
 12. Leośka na gs wjeżdża w świerki więc spokojnie … ono tak robi
 13. Masz na żywo bez mala. Wody sporo. Jest absolutnie kapitalnie.
 14. Biały skręt czy jakoś tak … Deb Armstrong coś o tym mówiła. Trudne. Tyle wiem.
×
×
 • Create New...