Jump to content

KrzysiekK

Members
 • Posts

  716
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KrzysiekK last won the day on November 26 2022

KrzysiekK had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KrzysiekK's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • One Year In
 • Posting Machine
 • Very Popular Rare
 • One Month Later
 • Conversation Starter

Recent Badges

397

Reputation

 1. Dziś dużo pracy że śmigiem. Wychodzimy że skrętu stop kończącym się kontrrotacją, uwalniamy narty do obrotu wychodząc w górę, obrót stop i skręt stop w drugą strone. Fajne, bo statyczne ćwiczenie wprowadzające. Idealnie dla mnie. Natalia lekka, więc smig wychodził jej lepiej. Były momenty że robiła to bardzo ładnie. Ja często jeszcze mam problem z W nartą i jednoczesnym ruchem nóg. Pomaga smig z podskoków unoszących piętki nart. Trzeba być świeżym, to się udaje. Jak się już nogi zmęczy, to lipa. Generalnie kawał pełnego szkolenia narciarskiego, jazda na różnych nartach, włącznie z ołówkami i porządnymi GSami. Serdeczne dzięki dla Adama. Twoje zaangażowanie, rozkminianie co tu zrobić, jak pomóc, za Twoje zamyślenia w których ja widziałem jak bardzo starasz się znaleźć klucz do naszych glow, by wyzwolić jak najwięcej. Jeszcze raz dziękujemy. Mój sposób na pobyt tu serdecznie polecam. Noclegi w ciepełku, za nieduże pieniądze, w Lalikach. Wszelkie info o noclegach udzielę na priv. Do Zwardoń.ski miałem 10 min. Pobudka o 7, śniadanie i wyjazd o 8.20. Ubieranie się przy aucie, wyjście do stacji dolnej, rozgrzewka jak się patrzy, żeby nie tracić czasu trenera i jazda od punkt 9. 3 godziny na 2 osób ... Bardzo skuteczny szablon. Dla 3 osób byłoby mało, proponuje 4h wtedy. Ja osobiście to zostałbym tu na drugi tydzień szkolenia. I tak taniej sumarycznie niż ... Wiecie gdzie.... A korzyść .... Niebo a ziemia.
 2. Z tego co mówisz, rozumiem to tak: gdy ja ,,zostawiam,, rękę prowadząca, to ja udaję, symuluję kontrrotację rękoma, zamiast robić ją tułowiem.
 3. Albo tu opiszę. Jak jest w miarę warun pod nogami, to jak pamiętasz ... 1, 2, 3 jestem w górze, na linii spadku stoku, 4, 5, 6, jestem nisko. No i to powinno mieć elementy kontrrotacji. No i jak mnie opasałes kijkami, to one pokazały potem , po korekcie , że kontrrotacja była. Jak jest warun trudniejszy, jedzie się po niepewnym, to zamiast tułów ,,ma patrzeć w dół,, ..... ja razem z nartami, po staremu, rotacyjnie. Aż się patrzeć na to nie mogę. Fuuu. A jak mi się udało czasem zrobić fajny skręt ze stabilnym tułowiem ( tzn, głową, barki parzą w dół) to czulem taky zajefajny komfort jazdy. Czyli co, normalka, psuje się warun, Krzysiek jedzie dużo gorzej.
 4. Stawimy się. Muszę Ci opowiedzieć wrażenia z oglądania moich filmów z Cienkowa. Ale to już ,,na krześle,,
 5. A było ;). Kapitalny , wykańczający dzień. Narobiło odsypow, jazda ciężka. Szukam ekonomii. Chyba znalazłem bo działa ale muszę Adama zapytac czy to jest ok. No i na takie stoki to 2h max.
 6. Powiem Ci że zjadę... Tak jak potrafię, wiadomo... Ale zjadę i w miarę równomiernie. I fajnie by jeszcze zmienić narty .
 7. Też ale śnieg inny, jak naturalny. Tu typowe odsypy. Jeżdżę na slalomkach fisher WC SC ... Ale bajer po ołówkach 🤣🤣
 8. Na Cieńkowie ciasno, na górze cukier, na dole jeszczew większy.
 9. Z Natalką. Rafał jest po kontuzji stawu skokowego (skręcenia) i lekarze zabronili.... 😞 A skorzystał by bardzo dużo. Natka nie bardzo chce zwiedzać. No może jakby basen, to tak. To wyjątkowo wodny zwierz 😉
 10. Słuchaj, chętnie jak nie będzie mgieł. Bo to co się tu odstawia to koszmar... Czasem widzisz 3 tyczki 😞 Dzis pod koniec jazdy na moment wyczyściło się powietrze na dole, na Zwardoniu.... Paaaanie, jak się jechało. Nagle nogi mocniejsze, i banan na ryjku... Jak taka mgła to ja mam wokoło potwory, krasnale, jakieś dzieci, starsze panie ... I to wszystko zjeżdża na nartach i ja w to wszystko mogę wjechać. 👀 🤣
 11. I tak zrobimy. Dzięki @Adam ..DUCH, @moruniek, @kordiankw!!!!
 12. E tam, jade na narty. W lecie będę zwiedzał 🤣🤣🤣
 13. Już ogarnięte. Zostaje cieńków tylko po korektach @moruniek zrobię dojazd ... Złoty groń już był pełny teraz .. szok.
 14. O właśnie, dziś pojechałem na dół serpentynami do Wisły, ale na dole zawróciłem ... Jakiś chory ten dojazd. Czyli co mówisz skręcić tam na górze, przy tym małym wyciągu, w te waska drogę ?
×
×
 • Create New...