Jump to content

KrzysiekK

Members
 • Posts

  1,038
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

KrzysiekK last won the day on April 11

KrzysiekK had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KrzysiekK's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • One Year In
 • Posting Machine Rare
 • Very Popular Rare
 • One Month Later
 • Conversation Starter

Recent Badges

710

Reputation

 1. Jak Ty dasz tekst to się jaśniej robi.... Słuchaj, Ty tam w tej swojej firmie rozumiem dopisujesz coś tym autorom od siebie coby Ci się lepiej interes kręcił ?
 2. Na narty jadę kiedy mogę. Jak pada deszcz i mogę to też jadę. Więc u mnie SS się nie sprawdzi. Zakładam że sprawdzi się cienka i mocna skorupa. Mam skorupę. Sprawdzę. Pancerna kurtka ocieplona... Tak, tu racja. Może się nie sprawdzić. Doświadczyłem tego na stoku, gzie trzeba z kija kawałek dać...
 3. W tej nie są. W kurtkach 4F zamki są YKK. Ale, aby precyzyjnym być: Strona firmy i kurtka. https://www.schoeffel.com/de/en/schoeffel-3l-jacket-marmolada-l-blue-5896-2446 Po kliknięciu na zdjęciu + lupka pokaże się takie cuś jak na zdjęciu: Tam nie ma zamka YKK. Może masz podróbke.
 4. Elektryk raczej odpada. Do wożenia się mam motor.... Stare Yamaha SR 250. Kochane wozidlo, nie jakieś szybkie ale przyjemne. Tak, wygrałem trochę z tą miejscówka ... Narty 1h od domu, na rowery bosko... O rolkach nie wspominając. A po górach w stylu ,,nieskie Bieszczady,, mogę chodzić wychodząc z domu i lasem wokół wioski. Jest mega... Byle zdrowie było, to jest super. Dzięki @Marcos73za dobre fluidy...
 5. @Marcos73.... Ciebie to się czyta jak świeże bułeczki 👍Aś mi smaka zrobił na elektryka... Ja wczoraj tak wyjątkowo po terenach północnej strony Rzeszowa. Piasek w lesie. W krośnieńskim i w Bieszczadach rzadkość. Tu norma. Czasem ciężka jazda w tym piachu. Forma....dużo lepsza niż kiedyś. Podjazdy ... na stojąco, mega uczucie, jak za szczeniackich lat, po wyjechaniu na górkę lekko przyspieszony oddech... Szczerze ... Sam siebie zaskoczyłem. Jeszcze dużo pracy, ale jest fajnie... Pozdrawiam 🤗
 6. Ale dyskusja. Szukałem czegoś, co mogę ubrać na wiosenne jeżdżenie w kombinacji bielizna+shell. Bielizna + ( primaloft + shell ) było za ciepłe. Natomiast shell bez ocieplenia mogę ubrać na kilka warstw. Wcześniej myślałem, że ocieplona klasycznie kurtka narciarska na bieliznę będzie ok. Oj .... nie. Nie zawsze. Marzec/kwiecień potrafi być ciepły. Zobaczymy. W tej kurtce wszystko jest Shoffela .. nawet zamki. Myślę ze oryginał.
 7. Ja nie mogę ,,znaleźć,, bo ,,zgubię,, kilkakrotnie więcej .. taka karma 🙂
 8. Witam, tak gwoli wyjaśnienia, żeby nie było, że ludzie się opisali, doradzali a ja sobie bimbam. Kupiłem w wersji czerwonej to: https://www.sportokay.com/pl_en/schoeffel-3l-marmolada-gtx-herren-skijacke-gore-tex.html Dałem 850 zł. Teraz jestem zadowolony, a co będzie w zimie, czas pokaże. Dziękuję wszystkim za rady !!!
 9. Przypomniałeś mi nasze wyjście na Cergową. Wyszliśmy na górę, potem na wieżę widokową i zobaczyliśmy ... poręcz 😄
 10. Jaka parszywa!? Toż od fotografującego do postaci jest około 10 metrów i postać jest doskonale widoczna. A że mokro, to ... przynajmniej się nie kurzy.
 11. A Krzysiek z Podkarpacia coś pierdzieli, że w obecności babki następuje utwardzenie ... A i owszem.
 12. A to nie wiedziałem, że aż takie popularne to.... Moje strony to obszary przesiedleńcze, wiele naleciałości zza Buga, o akcencie i zaśpiewie a'la Pawlak nie wspominając 🙂
 13. Wiadomo. Dopiero trzecia kosa jest znośnie wyklepana. Ale jak się weźmie pod uwagę, że uderzać należy jedynie krawędź ostrza, ok 3mm to powinno być ok. No i równomiernie bo jak się przesadzi punktowo to się ostrze złuszcza i powstają ząbki.
×
×
 • Create New...