Jump to content

KrzysiekK

Members
 • Posts

  1,449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by KrzysiekK

 1. Na okoliczność tego, że mam być w komplecie z Trollami i na okoliczność braku śniegu czeka mnie narada rodzinna czy przyjeżdżamy, czy nie. Natomiast jeśli idzie o to co można robić, to tam jest możliwość zrobienia fajnej włóczęgi.
 2. U mnie Wańkowa już stoi. Warun jeszcze był niezły, ale podejrzewam, że nie chcą odsłonić gleby by w razie poprawy termiki szybko uzupełnić straty.
 3. Z kukurydzą ? Popcorn ? ps. https://www.facebook.com/share/p/kPbLh5CBUcfaC5d7/?mibextid=WC7FNe
 4. Sprecyzuj Adam. Była opcja że chodzi do 3.03 czyli na styk. Teraz czytam, że do dziś miała chodzi ale wyjątkowo przedłuża się pracę do wtorku. Czyli już wiadomo, że na pewno nie będzie chodzić do ,,naszej,, niedzieli czy menager dopiero się namyśla ?
 5. O kurczę … tu sami wyczynowcy a ja się dziwię że Goryczkową robię na dwa razy … jprd 😡 🙂
 6. Bazą powinna być podstawa programowa. Tego się powinien się trzymać nauczyciel bo z tego są egzaminy.
 7. Ja to bym tam gryzł śnieg …. Bynajmniej nie krawedziami a zębami 😉 Fajna równowaga.
 8. Ten w kremowym ? Co mówiłem że instruktor ?
 9. Oj miejscami tylko … śnieg był zmienny, na górze lekkie odsypy, na dole plamy zmrożone ale … … ale nawet jakby był idealny sztruks to bym tego lepiej nie pojechał. To był zajefajny 2h na nartach z Leośką i Rafałem. No i poznanie @herbi’ego. Pozytywny, zaangażowany i znakomity narciarz.
 10. Tak, chude to to, silne i zwinne. Jak się nie spasie jak stary to będzie narciarz. Byliśmy tylko godzinę zważywszy że potem warun lawinowo się psuje. Kolega @herbijezdzi świetnie, piękna cięta jazda. Brakuje mi tylko tego specyficznego dociagania skrętu ramieniem. A poza tym, super. A przede wszystkim to fascynat i ten pojedynczy wyjazd na krześle to stanowczo za mało by się nagadać… Do zobaczenia.
 11. Są … na górze byli 😉 A to przetarcie specjalnie dla mnie. Jak są cięższe warunki to ja i tak tam się zatrzymuje ze względu na SKS
 12. Jesteś może na wankowej ? Widzę Cię chyba
 13. A tak w ogóle to wiecie co? Pasowałoby zrobić filmową klasyfikację smigów.
 14. Mój beret jest w tym samym stanie. Na pewnym etapie rozważań trzeba wziąć i narysować.
 15. Że znajoma pojechałem na narty … zapięła buty na raz, zjechała dwa razy i zapinając ciaśniej pekl jej plastik z klamra. Myślę … wezmę imbusa , przekręcę klamrę dalej… da się, było miejsce. Pożyczyłem na parkingu imbusa, pozycja klęcząca przed panią wysuwającą ku mnie nóżkę z butem narciarskim… chcąc zrobić sobie miejsce złapałem cholewę buta i rozciągam… o dziwo cholewa pękła i pani stoi na podeszwie a ja mam w rękach imbus i dwie części cholewy buta… szok. Ale ludzie na parkingu i tak chwycili jedynie to, że klęczę przed panią i ktoś krzyknął ,,panie, z pierścionkiem do niej a nie z imbusem,, . Takie to przystokowe niespodzianki.
 16. Ale to kształcące jest 😉 Ja dziś mam zamiar wziąć moje 95 pod butem i pojeździć po wodzie … zobaczymy czy wypali 😉
 17. Możesz i na Pilsku. Ale w Kotle Gąsienicowym po lewej są już zwykle tyczki rozstawione i to z pomiarem czasu. Jeżdżąc tam po południu będą tam już takie koryta, że będziesz miał skręt podwójnie wymuszony, co sprawi trudność nawet jadąc do przodu.
 18. W razie gdy Zwardoń stanie, to Adaś może dać się porwać na przykład na szkolenie, na Kasprowy albo coś mniej hard na Podhalu 🙂
×
×
 • Create New...