Jump to content

Lexi

Members
 • Posts

  185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Lexi last won the day on March 20

Lexi had the most liked content!

About Lexi

 • Birthday July 4

Recent Profile Visitors

188 profile views

Lexi's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Collaborator
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

245

Reputation

 1. Jakie to teraz skomplikowane , jak byłem (byliśmy) młody wchodziłem do sklepu sportowego i pytałem: - dzień dobry, czy są narty? - tak dzisiaj są, - to poprosze, - jakie? - nooo.. takie na mnie, - prosze bardzo.. akurat tylko takie są. ...... i miałem narty najlepsze na świecie..
 2. Własciwie to i tak u mnie jest o niebo lepiej niż rok czy dwa lata temu ale w zeszłym sezonie grzewczym w górach były przypadki że ludzie "kradli" śmieci plastikowe żeby nimi w piecu palić - w Bukowinie miejscowi opowiadali ..i choć nie wszędzie to było czuć ale w takim Nowym Targu, Rabce (nomen omen "Zdrój") ..już nie mówiąc o Makowie Podhalańskim (dla mnie absolutny top tego niechlubnego rankingu) już tak.
 3. U nas we wsi też segregują...na te do spalenia w dzień i te do spalenia nocą....
 4. Bo to Maras internet jest...nie każdy oprze sie pokusie żeby nie wykreować siebie na jakiegoś półboga albo co najmniej na specjaliste od wszystkiego ... kusi aby być lepszym od kogokolwiek.. i nikt nie powie ci "sprawdzam".. kusząca odskocznia od realu gdzie musisz udowodnić że jesteś Kimś i gdzie za obelge można dostać normalnie jak od wieków w ryj.. (po cześci o tym co wyżej ale i ogólnie)
 5. Ronda "turbinowe"są OK...bywają bardziej złożone "pomysły"...
 6. Ćwiczyliście pozycje zjazdową coby przez ten "płaskowyż" (w środku stoku) sie przebić jakoś.. 🙂
 7. Manewry narciarskie oczywiście byli... 🙂
 8. I tak trzymaj.... dzięki za wspólne nartownie i rozmowy kanapowe... Tak sobie myśle że za wcześnie odpuściliśmy "6"-kę... boska jazda w puchu - jak na Białke nie do podrobienia... cały dzień zresztą niezwykły... WIELKIE DZIĘKI... .. a warun jak warun .. z MarkamiTM .. jest gwarantowany.. 🙂
 9. Carbon.. to pewnie z kopalni jakiejś 😁... ale fakt fajny mocno!
 10. Jeszcze nie wiem.. albo w piątek albo po niedzieli jeśli będą jeszcze kręcić .. (piątek o tyle niewygodny bo rano musze do Balic na moment).
 11. Kręci, kręci...pusto dzisiaj całkiem - mam nadzieje że jeszcze zdąże zanim skończą.. dziś na kamerkach patrzyłem po południu i przez 15 minut nikt z kanapy nie zsiadał.
 12. Nie Krzychu ...to znaczy może i jest ale nie masz czasu aby z niej korzystać w czasie jazdy - musisz wykształcić pamięć mięśniową to ona jest kluczem. Gdyby tak nie było mógłbyś nauczyć sie jazdy na nartach z YT albo z książki.... ...a teraz przeczytałem co napisał Marek 😁
 13. To nie Force Bold Maras - choć budowa identyczna - To Fofce 80TI... taki Bold dla cieniasów, mniej siły trza żeby dogiąć (o 4mm szerokości mniej)..
 14. Choć w wypadku Kastla ani jedno ani drugie łatwe nie będzie.. 🙂
 15. Niektórzy podobno słyszą głosy.....mam w nartach zarówno Hollowtech 3.0 jak i w innych Hollowtech 2.0 i takowych nie słysze...ale ja nic nie biore wiec może dlatego..
×
×
 • Create New...