Jump to content

Kaem

Members
 • Posts

  1,268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kaem last won the day on January 23

Kaem had the most liked content!

Recent Profile Visitors

507 profile views

Kaem's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine

Recent Badges

80

Reputation

 1. prosto do gawry ??
 2. Kaem

  Atomic X9 181

  Pawelski, jest dużo różnych fajnych nart. Pamiętaj - najszybsze są czerwone 😄 😄 😄
 3. Kaem

  Atomic X9 181

  Zero sprzedaży, od grudnia będą męczone, mam nadzieję intensywnie 😁
 4. Kaem

  Atomic X9 181

  Prawdę mówiąc, tytuł tego wątku już się zdezaktualizował 😄 Teraz jest taki: No spójrzcie i powiedzcie, czy tak wyglądają używane narty, qrde ???
 5. podawany na deskach promień skrętu dotyczy narty leżącej poziomo na podłożu. Nie jestem pewien, czy w czasie jazdy da się utrzymać narty w tej pozycji. Wartość ta jest orientacyjna i może totalnie zmienić się zależnie od stopnia zakrawędziowania nart.
 6. Kaem

  Atomic X9 181

  Jasne, takich się widuje ... i zazdraszcza. I próbuje podejrzeć ... Ja jakoś nie miałem do X9 ,,tego'' dnia , po prostu. Tzn jeździło się znakomicie, ale chyba jednak do dowolnej jazdy wolę narty nieco krótsze i bardziej śmieszne, manewrowe. Może też fakt, że ważę kilkanaście kilo mniej jak w zeszłym sezonie powoduje, że mam większą frajdę z jazdy krótszym łukiem (ah ta gibkość ☺️ ) Chwilę wcześniej wsiadłem na śmieszne K2 Turbo Chargery 172 / R14 i mnie tak zauroczyły, że na Atomy już w sercu nie znalazło się wystarczająco dużo miejsca. Oddaję forumowiczowi wyraźnie wyższemu i nieco cięższemu, więc pewien jestem że potencjał z narty wydobędzie na 200 %. Aha, a w miejsce X9 już wędruje jedyna słuszna G9 króciak 177 R chyba 18. Pewnie będę zadowolony ..... ??
 7. Kaem

  Atomic X9 181

  Nieaktualne.
 8. Kaem

  Atomic X9 181

  Sprzedam (mam inne podobne, środki przeinwestuję w narty innego typu). Stan doskonały tak technicznie jak wizualnie. Jeśli potrzebne fotki - priv. Dobra cena.
 9. Będziesz zadowolony, byleby kieszeni starczyło 😄
 10. Moim zdaniem, obie te narty są nierozwojowe dla piątki. Szukaj nieco bardziej wymagających, z górnej półki allround / allmountain.
 11. Była nad garsteczka ledwie: Spiochu, Nikon255, Bruner, ja i mój kolega Jarek. Każdy myślę dobrze ponartował, dla mnie było czystą przyjemnością oglądanie rytmicznych króciutkich skrętów Spiocha, średnich Brunera na gryzących w oczy i-speedach, pieknego śmigu (z przeskokami) Nikona w grubych muldach po południu, na gigantkach 185, słowem zajefajnie. OFF nt sprzętu: Nikon masterów nie pożałował 😄 i kolejny dla mnie zonk. Od zawsze miałem obawy przed nartami >180 o charakterze gigantki ... i zostałem wyleczony - radiusa 23 m i długości się podczas jazdy nie odczuwa specjalnie, wystarczy o tym nie pamiętać . Być może to także zasługa bardzo centralnie (rozumiem to jako ,,wysoko'')montowanych wiązań . Narta świetna, szybka w wejściu na krawędzie i genialnie prowadzi skręt. Może pomyślę o takich - ale 180 - na kolejny sezon, jeśli okoliczności pozwolą. Zamiast X9. TurboChargery po raz kolejny pokazały się z dobrej strony (vide Nikon 😄 ). Genialna pogoda, bardzo zmienne warunki śniegowe a zwłaszcza fantastyczne towarzystwo to powód, że wyjazd ten zaliczam do najlepszych w tym sezonie. Pzdr4all!!!
 12. Zjechało się kilka fajnych osób, było świetne jeżdżenie w wiosennym śniegu, po południu już wymagającym więcej techniki (której brak 😄 ) i nieco siły. Dzięki za wspólne nartowanie, dobre porady i możliwość objeżdżenia nieznanych a świetnych nart!!
 13. Niby ta, ale kolejna 😄 Dobrze będzie!!!
 14. NIe ma jej . Moja to model sprzed kilku lat. W deszczu nie jeździłem. W śniegu padającym nie było kłopotów z przemakalnoscią. Z tym , że u mnie tą odzież pierze się tylko w dedykowanych środkach, a po każdym praniu spryskuję sprayem chroniącym przed przemakaniem bodaj Nikwash czy Nikwax.
 15. Ja wraz z kolegą będziemy w niedzielę ok.9tej. Anonsowało się jeszcze kilka osób, ale nie na 100% - zobaczymy. Będę niebieską Octavią kombi.
×
×
 • Create New...