Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Chertan napisał:

Ja jestem w piątek wieczorem z kobitą, narty w bagażniku, rower biorę, żona pewnie też, miejsca na pace dużo na ciuchy, więc ograniczeń nie mam. Ciuchy na wędrówkę w sumie też wezmę, jeść nie wołają. Piszcie jeszcze kto chętny na śniadania, bo na razie jest 7 (my, Mikoskie 2, Rybelki 2 i mig) na sobotę i 6 na niedzielę (jw bez miga), a chciałbym w Halce dać znać. 

No tak tylko jak w sobotę bedzie trzeba gdzieś emigrować z rana to ktoś przygotuje śniadanie na 6:00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lexi napisał:

No tak tylko jak w sobotę bedzie trzeba gdzieś emigrować z rana to ktoś przygotuje śniadanie na 6:00 ?

Buła i kaban w rękę a nie śniadanie o 6 🤣 jaja po turecku,kawior…🤣😉

Zdrowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lexi napisał:

No tak tylko jak w sobotę bedzie trzeba gdzieś emigrować z rana to ktoś przygotuje śniadanie na 6:00 ?

Maro, nie mam spiny na narty, jechać na siłę na i tak ciapaty śnieg to niekoniecznie jeżeli Zwardoń nie będzie chodzić, wstawać rano o 6 po imprezie też mało chętnie. Dam radę i to śniadanko wciągnąć. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeglądu przy kompie wynika, że Osada poddała się, kręcą Siglany, Soszów Klepki (Wisła) i Złoty Groń (Istebna). Do Istebnej ze Zwardonia poł godz autem,  do Wisły do godziny (Soszów) spokojnej jazdy.

Sytuacja jest niestety zmienna, spod stoków płyną solidne strumyczki - temp wczoraj 15st. 

Edytowane przez mig
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

A po co? Przecież z Halki na stok jest 10 minut piechotą...

Pozdro

Wiesz.. zależy na który stok.. Pilsko, Rohace, Kasprowy... tam warun jest - i jest opór ludzi... w sobote / niedziele termin "opór" nabierze innego wymiaru.. Byłem dzisiaj na RusinSki.. wiem co mówie.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Lexi said:

Wiesz.. zależy na który stok.. Pilsko, Rohace, Kasprowy... tam warun jest - i jest opór ludzi... w sobote / niedziele termin "opór" nabierze innego wymiaru.. Byłem dzisiaj na RusinSki.. wiem co mówie.

Na Harendzie pusto jakby co. Póki nie spłynie można jeździć. Przez ostatnie 4 dni bardzo się pogorszyły warunki. Podobnie pogorszył się w kamerkach wygląd innych okolicznych stoków (może poza Kotelnicą). Jak tak dalej pójdzie, to w przyszłym tygodniu może już być szkoda szutrówek.

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

jeździmy do piątku..

Skoro tak to postaram sie być jeszcze na stoku..

(wezme narty, kręgle, karty do wróżenia, motolotnię oraz orkiestrę cygańską z Cluj-Napoca..)

Edytowane przez Lexi
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lexi napisał:

Skoro tak to postaram sie być jeszcze na stoku..

(wezme narty, kręgle, karty do wróżenia, motolotnię oraz orkiestrę cygańską z Cluj-Napoca..)

Jeszcze koniecznie Bumboxa mój się spier.... znaczy zepsuł niech ktoś weźmie bo myślę że tańce będą  😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chertan napisał:

Ja jestem w piątek wieczorem z kobitą, narty w bagażniku, rower biorę, żona pewnie też, miejsca na pace dużo na ciuchy, więc ograniczeń nie mam. Ciuchy na wędrówkę w sumie też wezmę, jeść nie wołają. Piszcie jeszcze kto chętny na śniadania, bo na razie jest 7 (my, Mikoskie 2, Rybelki 2 i mig) na sobotę i 6 na niedzielę (jw bez miga), a chciałbym w Halce dać znać. 

Hej ,

poproszę o śniadanie w sobotę i niedzielę - dla jednej osoby, bo kolega Jarek odpuszcza i przyjazd, i w konsekwencji jedzenie.

Będę w piątek ok.13tej - rozumiem, że stok będzie czynny tak czy inaczej?

Co do soboty - gdzie pojedziemy rano nartować?????

Ergo - kto przyjedzie dużym autem, cobym się zmieścił???

Jako pasażer, rzecz jasna.

😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mikoski napisał:

Jeszcze koniecznie Bumboxa mój się spier.... znaczy zepsuł niech ktoś weźmie bo myślę że tańce będą  😁

Pasuje jak ulał 🙃 

Dziś syn mi pokazał … pewnie znacie 

Witajcie w Nowej Bajce  🤣

Piotr Fronczewski i inni..

Interpretacja w każdym kierunku …40 lat później 😉 minęło jak jeden dzień ! 

Przesłuchawszy dwa razy,obejrzałem również po długich latach 

Piękne czasy…totalnie inne od współczesnych 

W 83 miałem 4 latka 🫣

Ktos ma jakieś foty, swoje wspominki narciarskie ,zimowe z 83-84? 40 lat temu..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Victor napisał:

Pasuje jak ulał 🙃 

Dziś syn mi pokazał … pewnie znacie 

Witajcie w Nowej Bajce  🤣

Piotr Fronczewski i inni..

Interpretacja w każdym kierunku …40 lat później 😉 minęło jak jeden dzień ! 

Przesłuchawszy dwa razy,obejrzałem również po długich latach 

Piękne czasy…totalnie inne od współczesnych 

W 83 miałem 4 latka 🫣

Ktos ma jakieś foty, swoje wspominki narciarskie ,zimowe z 83-84? 40 lat temu..  

 

 

IMG_0812.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Victor napisał:

Pasuje jak ulał 🙃 

Dziś syn mi pokazał … pewnie znacie 

Witajcie w Nowej Bajce  🤣

Piotr Fronczewski i inni..

Interpretacja w każdym kierunku …40 lat później 😉 minęło jak jeden dzień ! 

Przesłuchawszy dwa razy,obejrzałem również po długich latach 

Piękne czasy…totalnie inne od współczesnych 

W 83 miałem 4 latka 🫣

Ktos ma jakieś foty, swoje wspominki narciarskie ,zimowe z 83-84? 40 lat temu..  

 

Kolego nie wiesz jak trafiłeś jestem fanem pana Kleksa od zawsze i dzięki mojemu przyjacielowi byłem na seansie przedpremierowym w Katowicach z udziałem aktorów i prezydenta miasta które było współproducentem. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Victor napisał:

Pasuje jak ulał 🙃 

Dziś syn mi pokazał … pewnie znacie 

Witajcie w Nowej Bajce  🤣

Piotr Fronczewski i inni..

Interpretacja w każdym kierunku …40 lat później 😉 minęło jak jeden dzień ! 

Przesłuchawszy dwa razy,obejrzałem również po długich latach 

Piękne czasy…totalnie inne od współczesnych 

W 83 miałem 4 latka 🫣

Ktos ma jakieś foty, swoje wspominki narciarskie ,zimowe z 83-84? 40 lat temu..  

 

Mamy nawet takie cuś

https://www.bajkapanakleksa.pl/

Nowy film jest pierwszym z trylogii ... takie czasy na trzepanie kasy 🤪

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mikoski napisał:

Kolego nie wiesz jak trafiłeś jestem fanem pana Kleksa od zawsze i dzięki mojemu przyjacielowi byłem na seansie przedpremierowym w Katowicach z udziałem aktorów i prezydenta miasta które było współproducentem. 

Jak widać na zdjęciu wyżej … ja też jestem fanem tej książki. Wychowałem się na niej, czytałem pasjami chyba kilkanaście razy. Ale mi zrobiliście zajawkę 🥹

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Jak widać na zdjęciu wyżej … ja też jestem fanem tej książki. Wychowałem się na niej, czytałem pasjami chyba kilkanaście razy. Ale mi zrobiliście zajawkę 🥹

Mam nawet kubek na kawę 😁

IMG20240228224559.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, moruniek napisał:

Wy tu o nartach prawicie a ja od 3 dni obserwuję w swojej okolicy stada ropuch. One owszem wędrują ale nigdy w lutym. Dziś widziałem pierwszego zaskrońca. Te pojawiają się ale dopiero w kwietniu.

p.s.

Może SUP-a pożyczyć Wam na zlot ?

Hmmm. Po prostu zabierz się z nami a nie konfabuluj brachu.. Nie optymalizuj, tylko zobacz co się stanie...

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...