Jump to content

SzymQ

Members
 • Posts

  1,040
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SzymQ last won the day on October 11 2022

SzymQ had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SzymQ's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • Posting Machine Rare
 • One Year In
 • Very Popular Rare
 • One Month Later
 • Week One Done

Recent Badges

878

Reputation

 1. Coś w tym jest... P.S. Jakąś masówkę kupiłeś, a u mnie od razu widać rękodzieło 🙂
 2. Na Harendzie pusto jakby co. Póki nie spłynie można jeździć. Przez ostatnie 4 dni bardzo się pogorszyły warunki. Podobnie pogorszył się w kamerkach wygląd innych okolicznych stoków (może poza Kotelnicą). Jak tak dalej pójdzie, to w przyszłym tygodniu może już być szkoda szutrówek.
 3. No na Kotelnicy parking był wczoraj tak zawalony, że pojechaliśmy na Harendę. I to był dobry wybór 🙂
 4. Z racji, że czynna dłużej niż konkurencja wybór dziś padł na Kotelnicę. Kilka niegroźnych przecierek u góry, lekkie odsypy i pofałdowanie terenu. Ogólnie warun zaskakująco przyzwoity - myślałem, że będzie gorzej. Na trasie 2 dobrze pojeździliśmy, na trasie 4 moja młodsza pociecha ćwiczyła obroty a ja switch. Samą tylko końcówkę tej trasy trzeba już było przejeżdżać normalnie.
 5. No nieźle. Przy takim zestawie to faktycznie można zaszaleć.
 6. Ilekroć jadę na wyjazd rodzinny, to przeklinam kombi i marzę o vanie. 🙂
 7. W polskim systemie edukacji rodzic może napisać usprawiedliwienie dla nieobecności dziecka w szkole. Nic się nie zmieniło od Twoich czasów poza tym, że uprościł się zakres materiału, a niektóre podręczniki przypominają broszurki reklamowe. Starsza córka w szkole średniej "już" przerabia układy równań...
 8. Życzyłem ogólnie. Znam Twoje podejście i je rozumiem. Ale myślę, że istnieje grupa ludzi, która chciałaby jednak trochę też pojeździć. Im życzę Warunu, a wszystkim życzę udanej zabawy.
 9. Co Ty masz z tym machaniem do kamerek? Wpadaj to pojeździmy. Weekendy masz zajęte, ale będę cały tydzień. A tak poważnie to nie wiem. Decyzje będą na bieżąco. Na pewno chciałbym rodzinę zabrać na Harendę, ale to nie może być pierwszy dzień. A resztę to może sobie same będą wybierać.
 10. A ja wprost przeciwnie, życzę żebyś miał rację i żeby warunki w Zwardoniu były takie same jak gdzie indziej :). Reszta, to jak mówisz, kwestia podejścia i priorytetów.
 11. Nie widać spektakluarnych różnic, ale jest sporo ośrodków. Gdyby co drugi ośrodek stanął w środku tygodnia, to lepiej być wtedy na Podhalu niż w Zwardoniu. Nawet jeśli wydaje mi się, że Zwardoń przetrzyma, to wolę nie ryzykować. Jeden tygodniowy urlop już w Swojskich spędziłem jak była dupówa latem i mi wystarczy.
 12. Kiedy planowałem urlop i zlot w Zwardoniu nie przypuszczałem, że pogoda może płatać aż takie figle. W związku z pogarszaniem się warunków narciarskich w Zwardoniu podjęliśmy decyzję o zamianie kierunku urlopowego na Podhale. Życzymy udanej zabawy na Zwardoń '24 i mam nadzieję, że widzimy się na zlocie Zwardoń '25.
 13. Ukuto terminy, ale czy to źle? Myślałem tak, przy pierwszym z nich, ale przy drugim doszedłem do wniosku, że zostaliście docenieni. Osoby nieszablonowe zawsze mierzą się z hejtem. Wszystkim nie dogodzisz, ale skoro się o Was mówi, to przynajmniej nie jesteście tłem 🙂
 14. Bądź poważny! Znajdź transport i wpadaj na zlot, a nie jakieś machanie do kamerki... 😱
 15. Od poniedziałku przynajmniej 4 osoby dojdą do Twojej statystyki po stronie osób walczących o życie z kijkami. 🙂
×
×
 • Create New...