Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co chcieliby mieszkać po polskiej stronie i pojeździć na Słowacji na nartach, to przejścia graniczne w Jurgowie i Chochołowie są obecnie zamknięte dla ruchu samochodowego. Mam nadzieję, że sytuacja ulegnie normalizacji po zmianie ekipy rządowej. 

p.s.

Może już wkrótce doczekamy czasów, że przestaną nami rządzić debile*. Jak jednak inaczej, niż niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, wytłumaczyć zakup tylu milionów szczepionek, chyba że chcieliśmy podbijać inne kraje.

p.s.2

Słowo debil* użyte jako archaizm w znaczeniu medycznym, obecnie upośledzenie umysłowe lekkie, osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kordiankw napisał:

Krzysztof chyba ich nie doszacowałeś 😄 

Cześć

Chciałem też coś napisać, nawet wczoraj miałem już maila ale wykasowałem. Wiadomo o co chodzi, problem szeroki i poważny i wielowątkowy. To nie głupota, a raczej nie u podstaw całości...

Ale, myślę, zostawmy to, nie tutaj już.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jan napisał:

Jesteś wielki 

Nawet bardzo, bo ani się nie obejrzalem a już nastał dzień trzeci i wszystko co uczyniłem było dobre;-) taki wielki mały człowiek... a o Francji tylko marzenia senne... czymże te niewinne wycieczki w porównaniu z la Grave? Coś dla ciebie https://www.facebook.com/watch/?v=1971686703084331

IMG_4537.jpeg.cbf2e7e64587fb07ac2646d97b

Edytowane przez star
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...