Jump to content

Bacek

Members
 • Posts

  478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bacek last won the day on December 18 2021

Bacek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bacek's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

98

Reputation

 1. I narty jakieś takie długie. Mi w sklepie mówili że do brody mają być. Może też tylko dekoracyjne/przejściowe, tylko do fotki 😉
 2. Padało, padało.W Zieleńcu na weekend otwarcia wszędzie było biało, na tygodniu po dogrzało i na następny weekend tylko na trasach bieliło się.
 3. No i się rypło, faktycznie nie te Puławy. Z tego co pamiętam to koło tych Puław i Kazimierza Dolnego też jakieś stoki są i tak mi się źle skojarzyło.
 4. Płaskim w sensie że to w sumie nadal Nizina Mazowiecka, daleko do centrum Polski (góra/dół) nie jest. Taki Bałtów to trasy koło 500m. No dobrze jedna 700 ale raczej do odpychania kijkami. A w Puławach prawie dwa razy tyle. Jasne jak lekarz pozwoli (istnieje groźba że dopiero w styczniu) i będę w okolicy to się odezwę. Wolno jeżdżę wiec też mam godzinę z bazy wypadowej (Pionki pod Radomiem)
 5. Eee no, nie wiedziałem że na płaskim mogą być takie długie stoki. Czasem bywam w 50km okolicy Puław, może wrzucę sprzęt do bagażnika i w tym roku spróbuję. Byle śnieg dopisał.
 6. Wczoraj nocą trochę posypało i dziś już białawo
 7. NIe fakt tego na czym jeżdżą tylko że albo to klub albo lokalni instruktorzy z ekipą mają często pierwszeństwo/dedykowane tylko dla nich kolejki.
 8. Na igielit szkoda było by mi swoich nart. Na Malcie dopóki nie było śniegu zawsze brałem przystokowe. Na szczoty i tak ich serwis wielkiego znaczenia nie ma. Przy okazji może potestować różne modele ;). Różnicę miedzy piankowym badziewiem a podwójnym titanalem czuć było wyraźnie nawet tu.
 9. Ok, to faktycznie sposób, ale jedyny. Przynajmniej jeżeli chodzi o dzioby, bo jak o resztę to trzeba by jeszcze całość trzymać na ramieniu. A potem przed wsadką na kanapę zakładasz i i tak na Ciebie wjeżdżają, jak nie dorośli to przynajmniej dzieci. No chyba że wybiera się wyciągi tylko z gondolą.
 10. Nie zawąskie pod butem na AM? Atomic jako GS tego raczej nie sprzedaje.
 11. Mitek zakłada że wszyscy wiedzą tyle co on. Zgaduje że chodzi o wersję X9 RS w których okuć faktycznie na fotkach nie widać. W polskich warunkach w tłoku przy wyciągach, akurat okucia sobie chwalę. Także do jazdy może to zbędny element ale jak dla mnie praktyczny.
 12. Wszystkie zielone miały okucie. Wcześniejsze czerwone też.
 13. Moje to rocznik 19/20, drut, zielone dechy i zielone wiązania, najdłuższe, odkupione od Kaem'a z forum. https://www.skionline.pl/sprzet/narty,19-20,atomic,redster-x9-s-x-14-tl-rs-gw,11622.html Na nieszczęście w weekend w ogródku załatwiłem sobie lekko kręgosłup, ale na szczęście na dziś rokuje to nieźle. W najgorszym wypadku sezon wystartuje w styczniu.
×
×
 • Create New...