Jump to content

kordiankw

Members
 • Posts

  4,920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by kordiankw

 1. To ruskie onuce. Jak powszechnie wiadomo, ludziom uciekającym przed wojną pomaga sie aby nam dawali punkty na jakiejś eurowizji.
 2. Oby tak dalej, nawet jeśli straty raszystow są mocno zawyżone to i tak cieszy. https://minusrus.com/en
 3. „Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i - jakoś to będzie !"
 4. kordiankw

  Pasje

  Może w twoim środowisku, nie wszyscy za tobą przepadają 😉
 5. Ja pamiętam z dzieciństwa, gdy gospodarstwa na wsi pełniły tygodniowe dyżury ogniowe we wsi, że na wyposażeniu był jeszcze bosak na długim drzewcu, który podlegał przekazaniu do następnego domostwa razem z tabliczką „WARTA”. I chyba w większości gospodarstw taki zestaw składający się z bosaka, łopaty i wiadra był w ogólnodostępnym miejscu.
 6. Pełna zgoda jedynie zamiast albo oprócz wideł wziąłbym łopatę.
 7. Jest tam aby robić dokumentację, czy także w innym celu?
 8. Pius XII, jakaś analogia?
 9. A dodatkowo po co nam czołgi, w których po spotkaniu z javelinem wieżyczka wylatuje na wysokość drugiego piętra. Dobrze, że rpg komar zamiast być zutylizowane, również wzmocniły ukraińskie siły.
 10. kordiankw

  Pasje

  Za dużo zachodu z nimi na zimę, a mój ogród co sezon trochę się zmienia. Z roślin które musze zimować w garażu została mi jedynie datura i liść laurowy.
 11. kordiankw

  Pasje

  Już dawno pozbyłem się ich z ogrodu.
 12. Przecież ty też nie chcesz przelewać, to w czym problem?
 13. Ruska agentura stara się przekonywać, że Amerykańcy i Chińczycy są dla nas Polaków o wiele gorsi niż orki gwałcący dzieci, torturujący i mordujący cywilów, grabiący zajęte tereny i zamieniający sąsiedni kraj w rumowisko.
 14. Drodzy forumowicze, spędźcie te Święta w zdrowiu i spokoju. O radości nie mówię, bo trochę nie wypada.
 15. W Warszawie jest niezła drużyna amatorska TST Warszawa TST Warszawa | Facebook Nie wiem czy zajmują się szkoleniem wapniaków, ale "Burza", trochę starszy od ciebie, zaczynał swoją przygodę z Inline w 2015 roku, a dwa lata później został Mistrzem Europy w kategorii masters. Skontaktuj się z nimi, zawsze to łatwiej uczyć sie od kogoś kto już coś potrafi, niż ogladając filmy na Youtube. Jakbyś miał problem to, daj znać, spróbuję znaleźć kontakt do Bogusia, bo kilka lat już minęło od czasu gdy się widzieliśmy ostatnio.
 16. Pewnie jak większość tego narodu, była pod wpływem podczas wypowiadania tych złotych myśli.
 17. Ja mam nadal tanio, a cena akcji systematycznie nabiera wartości 🙂
 18. Andrzej nie obrażaj mojej inteligencji 🙂 . Ten tchórz i mitoman od jakiegoś już czasu zamieszcza zawoalowane aluzje pod moim adresem.
 19. Użyję twojego języka, jesteś dla mnie zwykłym śmieciem, a teraz spierdalaj.
 20. Jako, że miałeś odwagę nazwać mnie „tępogłowym trepem”, rozumiem że to zawoalowana aluzja do mnie. Miej odwagę wymienić tę osobę z nicka tchórzu, a nie używasz niedomówień.
 21. Długość pilnika w ostrzalce to około 7,5-8 cm w zależności od modelu. Spokojnie da się naostrzyć również slalomki. Jeśli chcesz bardziej efektywnie wykorzystywać pilnik, musisz zainwestować w kątownik.
×
×
 • Create New...