Jump to content

kordiankw

Members
 • Posts

  5,439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by kordiankw

 1. Nie wiem, nie czytałem, nie wypowiadam się o walorach artystycznych. Kilka prób podjąłem, bez powodzenia. Jeżeli potraktować dorobek jako beletrystykę to OK, wielu młodych ludzi marzy o służbie w tego typu jednostkach i do nich adresowane są te książki. Są jednak tematy, które nigdy nie powinny być upubliczniane.
 2. Proszę cię, już i tak wystarczy otworzyć lodówkę by wyskoczył z niej Naval. Czy na forum też musi?
 3. Zdjęcia może i sstare, ale parkowanie na chodniku pewnie się nie zmieniło. Jazda po wąskim chodniku obok zaparkowanych aut to musi być challenge 😉 .
 4. Gdybym to ja musiał wybierać chodnik czy jezdnia, wybrałbym jezdnię 🙂
 5. Przywykłem, jak mam dobry humor, to lubię się trochę poprzekomarzać 🙂 . Jeszcze tylko jutro do pracy i urlop 😄 . Będzie „Bez hamulców” .
 6. Nie znam, ale co, chodnik ma nawierzchnię asfaltową? Nie ma wjazdów do posesji? Bo kto jeździ po kostce brukowej, czy pokonuje na wypompowanych kołach nierówności chodnika, choćby na wjazdach do posesji, nawet kosztem bezpieczeństwa wybiera jazdę po drodze. No chyba, że chodnik stanowi ciąg pieszo rowerowy i przepisy zmuszają do jazdy po chodniku.
 7. Nie o tym piszę, jeżeli ktoś jeździ na cienkich oponkach z właściwym ciśnieniem (przy za niskim ciśnieniu łapiesz co chwilę snake-a), będzie unikał jazdy po chodniku z powodu komfortu. Odnoszę wrażenie, że skoro panna jeździ po chodniku, to rodzaj sprzętu nie ma tu znaczenia.
 8. Kto na „szosie” z oponkami 23 albo 25, ciśnieniem minimum 7 atm. jeździ po chodniku? Pewnie rodzaj roweru w tym przypadku miał najmniejsze znaczenie. Ot, ten typ tak ma i nieważne, czy jedzie na składaku, czy carbonowej szosie. ps. nie chcę się licytować, ale jeżeli doliczyć czas reakcji, to 5 metrów drogi hamowania z prędkości 30 km/h mało realne 😄
 9. Ale po skosztowaniu, czy przed 😄
 10. Już kiedyś pisałem, elektrownie szczytowo-pompowe to jest jakieś rozwiązanie.
 11. A my Polacy swoje 😄 . Takie przywiozła mi żona z wycieczki 😊 .
 12. Sprawdź sobie ten sklep, wysyłka jest z Czech: Snowboarding | Snowboard Zezula (snowboard-zezula.pl) Ja w ubiegłym roku kupiłem u nich żelazko za 146 PLN plus 15 PLN koszty wysyłki. Z kolei w Remsport na hasło Skiforum kiedys był rabat, nie wiem czy nadal obowiązuje. Prowadzi go Kaja45, ale od dłuższego czasu nie udziela sie na forum.
 13. kordiankw

  Pasje

  Dzięki odrzutowi nabierasz przyspieszenia 😄
 14. kordiankw

  Pasje

  Nawet dwa razy 😄
 15. W żony rowerze odcina wspomaganie przy 27 km/h.
×
×
 • Create New...