Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, brachol napisał:

Kasprowy

Zniechęca trochę ta permanentna budowa w Kuźnicach i brak możliwości zjazdu nartostrada. Ale prognozy na Wielkanoc są obiecujące więc wybrać by się by podtrzymać tradycje i sezon zakończyć. Dziś mgły na Gąsienicowej.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Wczoraj całkiem udane nartowanie a dzisiaj pedałowanie🚴

IMG20240303114131.jpg

My łazikując po górach też znaleźliśmy fajny ratrak, "czechosłowacka" perełka .. Mitek wstawi jak będzie chciał..

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mikoski napisał:

Wczoraj całkiem udane nartowanie a dzisiaj pedałowanie🚴

IMG20240303114131.jpg

Cze

To nie mogło się udać, jazda 23 kilowym klocem bez baterii z takim zawodnikiem jak Piotrek. Na ostatnim podjeździe wymiękłem. Nawet Piotrka przytkało. Ale to wspaniały kolega, mój ZBAWCA!!!! Nie zostawił mnie w potrzebie. Skalanka w tle.

pozdro

IMG_3567.thumb.jpeg.80f8e21aaabe3a240155967d796b0294.jpeg

Skalanka

IMG_3564.thumb.jpeg.b680a7248784cfcc0418ff9856730660.jpeg


IMG_3566.thumb.jpeg.356ed45d05418799ee77e35eb2a9cc0d.jpeg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Wyjazd zajebisty, kto nie był, niech żałuje. Były narty po bandzie, rowery i spacery w deszczu i słonku. Wieczorne bajanie przy kulach disco i nalewkach wszelkiej maści. Podziękowania dla: @Lexi, @Chertan wraz z Anią, @Mikoski i Grażynki, @Mitek i Ewci, @Kaem, szybkiemu @mig za możliwość poznania, narty niestety nie wyszły, oraz @Adam ..DUCH za opiekę mimo przeciwności losu. Super ludzie w super miejscówce. Letni spend też trzeba zorganizować. Mnie to towarzystwo bardzo odpowiada.

pozdro

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2024 o 19:48, moruniek napisał:

Z tymi słowackimi ośrodkami (gdzie jeszcze jest śnieg) może być problem, od wtorku rolnicy postanowili blokować przejścia graniczne. 

Wczoraj witali mnie na trasie Lod-Wro, a dokładniej na trasie Sieradz-Złoczew, przypomniałem sobie jak to ongiś...

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grimson napisał:

Gdzie? Prawie wszystko w PL spłynęło.

umisz chodzic z nartami idz w krk gdzies tam wleziesz gdzies zjedziesz;

bardzo podoba mi sie klimat waszego nartowania zwardon to był czy co?

ja dzis uczcze wasze reunion karkonoskim spleenem tak po dwunastej...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lexi napisał:

Zwardoń, dzięń 1...

Poranny "sztruks"..

72CB3FB6-4A70-41B3-9496-703AFDF52286_1_105_c.thumb.jpg.e89a5a2befc8b44a358f98501e5ec0c6.jpg

 

"TO" zrobiło nam dniówkę... (w oddali Rybelek ujeżdżający "TO")

1243E97C-6C89-4D53-91E3-D01251AFD2CD_1_201_a.thumb.jpg.cee2ec1cc3d1fa260e4256e7a8bc3417.jpg

 

 

i to sa narty! brawo chlopaki i dziewczyny! zazdroszcze. jak kiedys blizej ds to z checia sie karne. na wasz watek trafilem ponownie szukajac slowa klucza... nie zgadniecie jakiego... rolnicy! i to nie z podlasia, w odmetach spamu zalegal...

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, star napisał:

i to sa narty! brawo chlopaki i dziewczyny! zazdroszcze. jak kiedys blizej ds to z checia sie karne. na wasz watek trafilem ponownie szukajac slowa klucza... nie zgadniecie jakiego... rolnicy! i to nie z podlasia, w odmetach spamu zalegal...

Mieliśmy przedstawiciela ds( @Kaem)- trza było się zabrać Tadek.... na razie marne szanse na zmienę miejscówki>>

IMG_3743.thumb.jpg.f86f7dc738e22bef38dfb45f56b3c86b.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lexi napisał:

Mieliśmy przedstawiciela ds( @Kaem)- trza było się zabrać Tadek.... na razie marne szanse na zmienę miejscówki>>

IMG_3743.thumb.jpg.f86f7dc738e22bef38dfb45f56b3c86b.jpg

 

no to dobrze, kaema nawet spotkałem i narty kupiłem, co do gabrika trafiły; ja mam kłopot, żeby trafić ponownie do Aniołów i na Rusinową, a to moje miejsca... a co tu mówić o Zwardoniu, ale rozumiem, że gospodarz dobry to i miejsce pasuje, dziś będę z wami łączył się zdalnie w bólu... jak byłem tydzień temu to cała polana w śniegu była...

1709537112.jpg

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Lexi said:

Mieliśmy przedstawiciela ds( @Kaem)- trza było się zabrać Tadek.... na razie marne szanse na zmienę miejscówki>>

IMG_3743.thumb.jpg.f86f7dc738e22bef38dfb45f56b3c86b.jpg

 

Coś w tym jest...

20240304_082357.thumb.jpg.0f430a3b8bb0b6905d5a4067d16bd1e7.jpg

P.S. Jakąś masówkę kupiłeś, a u mnie od razu widać rękodzieło 🙂

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzymQ napisał:

Coś w tym jest...

20240304_082357.thumb.jpg.0f430a3b8bb0b6905d5a4067d16bd1e7.jpg

P.S. Jakąś masówkę kupiłeś, a u mnie od razu widać rękodzieło 🙂

Dostaliśmy wszyscy od gospodarza.... nie jest zaskoczeniem chyba że nosi nazwisko Zwardoń 😄

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, star napisał:

umisz chodzic z nartami idz w krk gdzies tam wleziesz gdzies zjedziesz;

bardzo podoba mi sie klimat waszego nartowania zwardon to był czy co?

ja dzis uczcze wasze reunion karkonoskim spleenem tak po dwunastej...

Zrobić autem minimum 440km zeby podejść z buta i zjechać? To jest level master pro, ja jestem intermediate co najwyżej.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grimson napisał:

Zrobić autem minimum 440km zeby podejść z buta i zjechać? To jest level master pro, ja jestem intermediate co najwyżej.

ja też intermediate, ale mam warunki początkowe nieco lepsze, tak więc kilometrów będzie sto z okładem, godzin dwie, podejście jednak z buta połowa, a drugie na fokach... ale widać, że to ostatnie tchnienie... idzie wiosna... za oknem forsycje zakwitły we Wrocku, w Łodzi nie chciały... ot takie marcowanie... choć niby śnieg jutro, ale nie wierzę... https://www.meteoblue.com/pl/pogoda/tydzień/pec-pod-sněžkou_czechy_3068473?day=2

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie było tak źle. Wyciągi pracowały normalnie, warunki na stoku bez zarzutu. Nikt na nartach nie ma nawet malutkiej ryski. Osobiście bardzo lubię wiosenne warunki na ostatkach jak trzeba szukać śniegu. Na Pilsku również znakomicie, choć jazda troszkę na ślepo.

Ja Ci powiem Grimson - jedzie się dla ludzi i jakby te narty, jazda na nich staje się mniej ważna. Nawet momentami to już raczej czekasz na chwile żeby usiąść i pogadać. To jest sedno moim zdaniem.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie było tak źle. Wyciągi pracowały normalnie, warunki na stoku bez zarzutu. Nikt na nartach nie ma nawet malutkiej ryski. Osobiście bardzo lubię wiosenne warunki na ostatkach jak trzeba szukać śniegu. Na Pilsku również znakomicie, choć jazda troszkę na ślepo.

Ja Ci powiem Grimson - jedzie się dla ludzi i jakby te narty, jazda na nich staje się mniej ważna. Nawet momentami to już raczej czekasz na chwile żeby usiąść i pogadać. To jest sedno moim zdaniem.

Pozdrowienia serdeczne

Racja... i w prawdzie śnieg (jak widać na zdjęciu) nie jest konieczny lecz jak jest go troche to mnie zupełnie nie przeszkadza... podobnie jak muzyka w tańcu..

Zdravim.

757C9024-9D83-4754-AA8D-94A665372BF7_1_105_c.thumb.jpg.9e1c6d886b6ba458b3b1816140cf4bd4.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lexi napisał:

Racja... i w prawdzie śnieg (jak widać na zdjęciu) nie jest konieczny lecz jak jest go troche to mnie zupełnie nie przeszkadza... podobnie jak muzyka w tańcu..

Zdravim.

757C9024-9D83-4754-AA8D-94A665372BF7_1_105_c.thumb.jpg.9e1c6d886b6ba458b3b1816140cf4bd4.jpg

Cześć

Hmm... No mnie tam Marek śnieg momentami przeszkadzał. Ze dwa razy narta mi się tak zakopała, że jakbym nie przeskoczył na wewnętrzną to bym już w tej dziurze został...

Ty natomiast pięknie pokazałeś jak zmiana sprzętu wpływa na skuteczność w jeździe. Jak zmieniłeś narty i poszedłeś śmigiem na TYM to wszyscy zrozumieli, że tak można.

Pozdro

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 


Dziękuję @Mitek za telefon. 
Cieszę się, że zlot się udał. 
Jeśli faktycznie chcemy zrobić wersję letnią, to trzeba by uzgodnić jakiś termin. Bazą może być Zwardon, ale tak sobie myślę, że Rajcza też byłaby fajna a i Adam z Iwonką nie mieliby problemów do dojazdem. Poza tyn Przegibek czy Boracza w zasięgu, zwłaszcza rowerowo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lexi napisał:

Dostaliśmy wszyscy od gospodarza.... nie jest zaskoczeniem chyba że nosi nazwisko Zwardoń 😄

Ponoć w Zwardoniu trudno o inne nazwisko. Sam znam 2 Zwardoniow że Zwardonia ale mieszkają teraz w okolicy Rybnika.... 

Dziękuję wszystkim za fajny wieczór, nastepny raz wybiorę się z większym zapasem czasu... Szkoda ze mi wyciąg na Rachowiec  przed nosem wyłączyli.  ;-))

Edytowane przez mig
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...