Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Robur82 napisał:

Szkoda, że na tym forum nikt nie wstawia relacji z Korbielowa. Jedynie na tym cenzurowanym konkurencyjnym jest wątek. Jak dotrę w niedzielę trzeba będzie coś napisać. Z tego co wypatrzyłem w necie Krzesło Buczynka nie czynne?

Z Szczawin przez Miziową na Szczyt Pilska orczyki działają?

Zawsze można podejść...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No myślę, że koledze nie chodziło o Białkę ale o znaną i lubianą i zazwyczaj świetnie przygotowaną trasę narciarską ze Szczerby do Parkingu pod Strążyską.

Pozdro

Lubiana bo tam idą dwie trasy równolegle ..niebieska dla słabszych i czerwona dla lepszych narciarzy..

(ta pierwsza do Kuźnic)

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lexi napisał:

Lubiana bo tam idą dwie trasy równolegle ..niebieska dla słabszych i czerwona dla lepszych narciarzy..

(ta pierwsza do Kuźnic)

Cześć

Wiesz ale ten niebieski wariant to taki raczej trawers, sporo odpychania... chyba, że myślisz aby jechać w drugą stronę przez Kondratową i Kalatówki. Tam to nawet naprawdę jest miejscami trasa. 🙂

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mitek napisał:

to taki raczej trawers,

Szczerze powiem że nie pamiętam, wieki temu tam lazłem... 

A póki co prowadzimy w United Cup z Brazylią 2:0 (Iga ograła Haddad Maie gladko 6:2 6:2, a Hubert spaprał jednego seta ale w efekcie też wygral 👍)

Edytowane przez Lexi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojechałem dziś na narty. W nocy strasznie wiało a w dodatku księżyc w pełni, więc ciężko się śpi. Rano łeb jak po ostrym pijaństwie. Wykorzystałem przerwę do uporządkowania zdjęć. Aby narciarski duch nie zaginął dla poprawy nastroju kilka zdjęć z ostatniego wyjazdu do słonecznego Tyrolu. 

20231216_124318.thumb.jpg.c82f360dc083027bc8bd4a5dac2eba8c.jpg20231218_115803.thumb.jpg.d7a4dada5ea1e6d7d3893fad42dddca2.jpg20231218_130323.thumb.jpg.5b5948eb82ad0340ef9e6173a8934252.jpg

DSCN0016.JPG

IMG-20231217-WA0003.jpg

IMG-20231216-WA0010.jpg

IMG-20231217-WA0004.jpg

IMG-20231217-WA0005.jpg

IMG-20231217-WA0006.jpg

IMG-20231217-WA0008.jpg

IMG-20231218-WA0004.jpg

IMG-20231219-WA0024.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niech zdjęcia mówią same za siebie. Mocno wiało, chwilę nawet siąpił deszcz, później wyszło słońce i był kolejny narciarsko udany dzień. Większość wjazdów kanapą we dwóch z synem, to tak w temacie tłoku w ośrodku.

Z nieco innej perspektywy.

GOPR2316.jpg

Śniegu jeszcze całkiem, całkiem

GOPR2323.jpg

Tu rozjazd tras.

GOPR2325.jpg

Objazd stromego odcinka.

GOPR2326.jpg

Są też przecierki.

GOPR2320.jpg

Dojazd do kanapy.

GOPR2328.jpg

c.d.n.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomkly napisał:

A tu jeszcze jeden filmik ze szczególną dedykacją dla Jara, bo to z jego urodzinowej imprezy. 🙂

 

Apres ski to najlepszy sposób zakończenia dnia po nartach 😁  moje drugie imię to apres ski fürer 💥🍻 i na 99,9 procent to dziewczęta z baru Schatzi  w Ischgl 

Ps. Z Schatzi do parkingu wracałem grzecznie w skarpetach żeby nie narazić się na 2 tyś euro mandatu za stukanie  butami narciarskimi po 22 😜 

Edytowane przez Mikoski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mikoski napisał:

Apres ski to najlepszy sposób zakończenia dnia po nartach 😁  moje drugie imię to apres ski fürer 💥🍻 i na 99,9 procent to dziewczęta z baru Schatzi  w Ischgl 

Dokładnie tak. Pierwotnie ta dedykacja miała być dla Ciebie, ale nie miałem śmiałości w tak grubiański sposób wywoływać Cię do tablicy. 😃

Edytowane przez tomkly
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Ps. Z Schatzi do parkingu wracałem grzecznie w skarpetach żeby nie narazić się na 2 tyś euro mandatu za stukanie  butami narciarskimi po 22 😜 

Przepis w praktyce martwy, nikt go nie przestrzega i nikt tego nie pilnuje. Chodziło o pewnego rodzaju zdyscyplinowanie co bardziej rozrywkowych turystów, ale to takie z przymrużeniem oka. Co do zasady to nie piłuje się gałęzi na której się siedzi. 

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maras za wspólne nartowanie - pogoda jak zawsze Marki™  (TradeMarki inaczej) .. jak zwykle, generalnie wszystko pięknie z jednym zgrzytem - jakiś kretyn przeleciał helikopterem 1,5m nad słupem krzesła (ujęła kamera z górnej stacji krzesła), obsługa powiadomiła odpowiednie służby... do katastrofy brakło 1,5m

IMG_3275.thumb.jpg.6190e82a02c011f59e5dbff97a6859f2.jpg

edit. zapomniałem zaznaczyć że byliśmy z Marasem wtedy na krześle - wyobraźcie sobie jaką druzgocącą stratę byście ponieśli..

Edytowane przez Lexi
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...