Jump to content

Robur82

Members
 • Posts

  150
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robur82's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • One Year In
 • One Month Later
 • Week One Done
 • Dedicated
 • Collaborator

Recent Badges

36

Reputation

 1. Jaka jest cena karnetu w kasie, Na gopass widzę 169, podejrzewam że w kasie tak samo. Jedziemy w klika osób i nie wiem czy warto przepisywać karty, tworzyć podkonta. Wysoka cena na gopass może sugerować dużą frekwencie dzisiaj?
 2. Fajnie zareklamowałeś się, Twoje wyjazdy są na tydzień czy masz też jakieś krótsze oczywiście z weekendem Skąd z PL start i gdzie miejsce docelowe Twoich wyjazdów?
 3. Masz rację, wielkość to kwestia skali Ale będąc w Solden 150km, po 2wóch dniach jest się znudzonym, dobrze że na tym samym karnecie są Gurgle, więc 4 dni jest tam ok. A co robić tyle czasu w ośrodku 50km tras?
 4. Chyba też wolę być snobem jeżdżącym w Solden/Saalbach/Kaprun, niż tym poprawnym na małym ośrodku w którym o 12h nie wiem co ze sobą zrobić. Nie po to jadę w Alpy żeby kilka dni tłuc 4 trasy.
 5. Ale bardzo delikatny ten aparat, używałem 11stki na moto enduro w rajdzie terenowym, na 10 iphonów połowie padła stablizacja, komus w jakims droższym chyba samsungu też padła stabilizacja. Wniosek - smartfony z najlepszymi aparatami trzeba użytkować delikatnie, do cięższych tematów starego typu smartfon.
 6. Grupa Zasada wymyśliła sobie, że nie będą sprzedawać dziennych karnetów, jedynie kilku godzinne max 6, i wielodniowe minimum 2. W związku z tym wyrażam chęci odkupu karnetu wielodniowego, który będzie ważny w najbliższą niedzielę. Zbieram skład, nie wiem ile osób, jeżeli ktoś chce wejść w taką spółkę to zapraszam na priv.
 7. Polećcie dobry serwis w Korbielowie. Nie znam się na tej robocie, więc polegam na opiniach.
 8. Tutaj to jest zabawa na trasach, naturalne pagórki i coś dzieje się
 9. Jadę dzisiaj z Krzych Gajowy do Tyrolu, są wolne miejsca. Startuje o 19h osobówką z Łowicza i jadę do Tarnowskich G, tam dołączam do reszty grupy, mogę po dgrodzę kogoś zabrać np ze Strykowa Łodzi
 10. Jedzie ktoś do Karyntii na weekend przez centrum PL, skrzyżowanie A1 z A2 i okolice Łodzi w stronę Wawki. Najlepiej wyjazd w PT po południu i powrót PN/WT po nartach. W Karyntii w prognozach najlepsza pogoda w Austrii, świeżo po opadach śniegu, i słońce. Dużo świeżego dopadało w ubiegłym tygodniu.
 11. W Białce kolejki w Szczycie dnia na 15-20min, na głównych wyciągach
 12. Niestety trzeba było zadowolic sie gardzoną Białką. Duża ekipa jechala wiec złapalem sie ma 2 dni ale dalej szukam czegos w Alpy, najlepiej od czartku/ środy wieczora powrot w niedziele po nartach, ostatecznie poniedzialek
 13. Po świeżym opadzie elegenacko Na Goryczkowej kolejek brak Jedyny mankament, gastronomia bez szału
 14. Był ktoś dzisiaj na KAsprowym, bo nie wiem czy na jutro skipass kupować, taki komunikat na stroniem sreen zrobiony po 16h
×
×
 • Create New...