Jump to content

Robur82

Members
 • Posts

  108
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robur82's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • Dedicated
 • Collaborator
 • Reacting Well

Recent Badges

27

Reputation

 1. W I weekend kwietnia covid nikt nie sprawdzał. W sobotę 2.IV z całego ośrodka nie kursowała tylko kolej B5 i B2(tej mi mocno brakowało) W niedzielę 3.IV dodatkowo wyłączyli całe południe. Macie panowie aktualną listę kolei i tras które są dostępne na Chopoku? Na stronie nie mogę tego znaleźć.
 2. Nowe wieści Chopoka odnośnie wirusika? Kontrolują certyfikaty? Czy SK już odeszli od tego? W kuponach rabatowych mam skipasy do wzięcia za punkty klasa 59eur 1000pkt klasa 24eur- 440pkt lub coś mniej punktów z dopłatą klasa 59eur/24eur różni się terminem obowiązywania? Czy w klasie 24 euro mam jakieś ograniczenia, np. nie wszystkimi kolejami pojadę?
 3. Nie wypieram się też miałem konto na tym cenzurowanym forum Ale jak ktoś napisał, to jest prywatne forum JC i on może wyrzucać każdego kto nie piszę według jego wizji Najważniejsze to pozytywnie wypowiadać się o TMR, a przynajmniej notorycznie nie krytykować tej firmy, np. wrzucając zdjęcia kolejek do wyciągów. Kamery przestawione tak, że kolejek nie widać i w jaki inny sposób dowiesz się czy nie wpadniesz na minę za własną kasę?
 4. Tytuł tego wątku to chyba nie jest powód do dumy😀
 5. Orientujecie się jak z restrykcjami covid teraz w Sk? Podobnie jak w Cz na 1 dzień można wjeżdżać skorzystać z uciech? Kiedyś gopass wołał certyfikat, a przed chwilą logowałem się i nic takiego nie widzę, bez problemu kupiłbym skipass na Gopass.
 6. zamykamy się= nie zarabiamy, a sezon krótki Nie zarabia też okolica żyjąca z turystów
 7. We wtorek klepiesz sobie nocleg w Szklarskiej, bo na weekend pogoda, w prognozach nie ma wiatru. Ale że prognoza zmieniła się, to nie wina ośrodka - o to nie mam pretensji. Jedziesz w sobotę jeździsz, jest bajeczka, póżniej koledzy dojechali z nastawieniem na Szrenicę bo według prognoz tragedii nie ma i jeszcze w sobotę pojechaliśmy na nocne do Swieradowa, wiało grubo, gondolą rzucało na boki, że mało w słupy nie przywaliła, Patrząc z góry na dół z lewej strony zwiało cały śnieg na prawo i w las, został po lewo sam lód, ale ośrodek działał, bajeczka to nie była. Niedziela rano, no prawie rano 9.30 podjeżdżamy pod Szrenicę a tu niespodzianka, ośrodek stoi, kilka set ludzi w Szklarskiej wkurzone jedzie na Czechy, a na Jakuszycach ze 40 min korka i cala niedziela w pizdu. No dobra pogoda siła wyższa, ale według pogody w telefonie to w poniedziałek mocniej wiało, a w poniedziałek działali. Z resztą chyba takiej tragedii w niedzielę z wiatrem nie było, bo po czeskiej stronie w Rokietnicach cisza. Aż tak by góry wiatr zatrzymały?
 8. U mnie w tegorocznych planach już szklarskiej nie ma Nie wiem czemu w niedziele nie ruszyli, a w poniedziałek działali? Moja prognoza w poniedziałek pokazywała większy wiatr.
 9. Jak malkontenci narzekali na sobotnią przecierkę w 1dnym miejscu na Loli, to co dopiero teraz będzie?
 10. Po feriach nie będzie frekwencji, więc nawet nie na rękę ośrodkowi, żeby głaskać dodatkowe trasy, i puszczać kolej z 25% obłożeniem
 11. TZN wcale nie otworzą w tym roku
 12. Na płaskim na samym końcu, w jednym miejscu nawet jakieś podłoże wystawało, aż zdziwiłem się, że na trasie super warunki , a na końcu w lesie lekka niedogodność, ale jakie ma to znaczenie, jak w tym miejscu jedziesz odpychając się kijami , a to odcinek może ze 150m
 13. Potwierdzam, sobota nie było o stan tras do czego przyczepić się, równo do fajrantu, może lekkie fałdki na śnieżynce na ostrzejszym fragmencie przed skrzyżowaniem z kolejką Karkonosz. Byłem kilka razy na `Szrenicy, ale nigdy nie było tak przygotowanych tras jak teraz w sobotę, lód sporadycznie łapałem i tylko po południu, może w dwóch miejscach w czasie całego zjazdu, nawet na dojeździe do Puchatka trasa super. Jazda po świeżym opadzie zawsze najlepsza.
 14. Obawy wietrzne sprawdziły sie osrodek stoi Tałaczka w korkach na Rokytnice😩
×
×
 • Create New...