Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2023 o 15:26, Victor napisał:

Cześć

Tak, wstępnie już po słowie z Adamem we wrześniu potwierdzam bo tak sie umawialiśmy.

Syn ma ferie 17-25 luty, czyli chciałbym od 18 niedziela do max sobota 24 z rana już wracać …

Miło by było ⛷️😉👌

Pozdro

 

W dniu 31.07.2023 o 18:16, Adam ..DUCH napisał:

Proszę młodego przygotować ...rolki...łyżwy...i całkiem sporo przysiadów.w butach narciarskich.....na palcach!!! a i ręce z przodu trzymają dwie szklanki wypełnione .....po rancik...

Jeśli rolki, to pewnie to Adam miał na myśli:

https://www.instagram.com/reel/CtBVZ3IIeKm/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
 

😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Beata. napisał:

Jeśli rolki, to pewnie to Adam miał na myśli:

 

Beato,wszytko pięknie tylko znaleźć miejsce z takim łagodnym spadkiem asfaltu w miejscu którym mieszkam to już problem. Chyba ze wycieczka km w region Walonii,tam na bank będzie łatwiej 😉 Prostych,długich,płaskich odcinków u mnie pod dostatkiem . 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lexi napisał:

Przymierzam sie od długiego czasu.. kiedyś już bylem gotowy to mi skrzynia biegów w karocy padła, rok póżniej covid.. w tym roku może sie uda zobaczymy...

Maras, sorka że nic nie pisałem, ale dowiedziałem się po fakcie. Brakowało jednego - stwierdzili że na pewno pojadę. Rezerwowali jak byłem w Grecji.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grimson napisał:

Z ciekawości- po ile karnety?

Cze

Ja zapłaciłem za 7 nocy + 6-cio dniowy karnet + Sniadanie i obiadokolację (wszystko w formie bufetu) 2600 PLN - ale śpimy w czwórce. W dwójce już kosztowało 3200. Jakoś dziwnie bo 2 osoby były po 3200 + 2 osoby po 2200 - w  sumie poszło 10400 za 4-ech czyli po 2600 na głowę + oczywiście paliwo i pićku 🙂

pozdrawiam

ps. Karnety - nie wiem są w cenie.

Edytowane przez Marcos73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Ja zapłaciłem za 7 nocy + 6-cio dniowy karnet + Sniadanie i obiadokolację (wszystko w formie bufetu) 2600 PLN - ale śpimy w czwórce. W dwójce już kosztowało 3200. Jakoś dziwnie bo 2 osoby były po 3200 + 2 osoby po 2200 - w  sumie poszło 10400 za 4-ech czyli po 2600 na głowę + oczywiście paliwo i pićku 🙂

pozdrawiam

ps. Karnety - nie wiem są w cenie.

To i tak nieźle. Szacowałem koszty wyjazdu do Val di Sole, 5 dni na nartach, dla naszej trójki. Wszystko razem do kupy, razem z hotelem, transportem, karnetami i budżetem na wałówkę to 10 000k PLN. Wychodzi 3 300 PLN  na głowę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Victor napisał:

Beato,wszytko pięknie tylko znaleźć miejsce z takim łagodnym spadkiem asfaltu w miejscu którym mieszkam to już problem. Chyba ze wycieczka km w region Walonii,tam na bank będzie łatwiej 😉 Prostych,długich,płaskich odcinków u mnie pod dostatkiem . 
 

Się nie tłumacz, z Adamem łatwo też nie będzie 😉 

Pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SO miałem dyskusje jaka to w FR droga kawa,pizza itd ogólnie drogo., jednak porównanie cen apartamentów to przepaść (może standard m2 mniejszy jak w ITA,ale na tydzień wystarczający ). 
Dla przykładu jadę z rodzina na tygodniowe nartowanie sylwestrowe do Les Deux Alpes koszt apartamentu (możliwe 4 osoby)  jedziemy 3 plus pies to 425,61€ z takim widokiem z tarasuIMG_8767.thumb.jpeg.9f846a04ed99275a06c36a863d4c6030.jpegcała reszta to dodatkowy tysiak chyba ze będziemy codziennie stołować się po knajpach wiec kilka stów więcej . Liczę ze zamknę w 1.5 kola jurasów imprezę . Dużo taniej jak ITA.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Victor napisał:

Na SO miałem dyskusje jaka to w FR droga kawa,pizza itd ogólnie drogo., jednak porównanie cen apartamentów to przepaść (może standard m2 mniejszy jak w ITA,ale na tydzień wystarczający ). 
Dla przykładu jadę z rodzina na tygodniowe nartowanie sylwestrowe do Les Deux Alpes koszt apartamentu (możliwe 4 osoby)  jedziemy 3 plus pies to 425,61€ z takim widokiem z tarasuIMG_8767.thumb.jpeg.9f846a04ed99275a06c36a863d4c6030.jpegcała reszta to dodatkowy tysiak chyba ze będziemy codziennie stołować się po knajpach wiec kilka stów więcej . Liczę ze zamknę w 1.5 kola jurasów imprezę . Dużo taniej jak ITA.

Trzeba szukać.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcos73 napisał:

Maras, sorka że nic nie pisałem, ale dowiedziałem się po fakcie. Brakowało jednego - stwierdzili że na pewno pojadę. Rezerwowali jak byłem w Grecji.

pozdrawiam

Spokojnie i tak dla mnie zbyt wcześnie żeby cokolwiek dogrywać... a i wcinać sie komuś "niepolitycznie" ;).  Trzeba coś samemu wymyśleć....

 

1 godzinę temu, Victor napisał:

Co ma się nie udać ! Pomyśl o listopadowym lodowcu gdzieś w AT może być Tux w tygodniu ? Ja,z chęcią bym na cztery dzionki wyskoczył 😉⛷️

..

Pogadamy na hali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victor napisał:

Na SO miałem dyskusje jaka to w FR droga kawa,pizza itd ogólnie drogo., jednak porównanie cen apartamentów to przepaść (może standard m2 mniejszy jak w ITA,ale na tydzień wystarczający ). 
Dla przykładu jadę z rodzina na tygodniowe nartowanie sylwestrowe do Les Deux Alpes koszt apartamentu (możliwe 4 osoby)  jedziemy 3 plus pies to 425,61€ z takim widokiem z tarasuIMG_8767.thumb.jpeg.9f846a04ed99275a06c36a863d4c6030.jpegcała reszta to dodatkowy tysiak chyba ze będziemy codziennie stołować się po knajpach wiec kilka stów więcej . Liczę ze zamknę w 1.5 kola jurasów imprezę . Dużo taniej jak ITA.

Jest opcja na wyjazd.

Sprawdziłem na szybko trasę, pokazuje 42 remonty po drodze wtf?

Przechwytywanie.PNG

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan napisał:

gdzieś Ty na sylwestra taką cenę wynalazł ? 

Fajna destynacja a widoki i trasy lepsze niż Italii, nawet pizze w jednym miejscu robią świetną.

Cześć

Dziel się adresem 🤣 29 grudnia startuje …

Airbnb jak zawsze od lat

Szukałem dość długo czegokolwiek w ITa z racji że nie byłem w tamtych stronach,a żonka też chciała ten kierunek na okres swiateczno-sylwestrowy,jednak poddałem się bo ceny zaczynały się od 250€ za noc na ten sezon a poniżej tej ceny to już straszna komuna była . Wiec,stwierdziłem szukam w FR zrezygnowałem ze świat i sylwester wpadł w dobrej cenie . Kto szuka to znajdzie 😉 jak to mówią . Da się,ale sobota -sobota .

pozdro Janie 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Victor napisał:

Kto szuka to znajdzie 😉 jak to mówią .

no już niestety zostały jakieś studia po 18 metrów za 800 euro.

Ogólnie to wszyscy powariowali z cenami, w Austrii nic nie znajdziesz poniżej 2K od apartamentu położonego w dobrym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hala NL.

W piątek zaliczona szarlotka i kawa.. @Victor oczywiście jak na tubylca przystało niezawodnie sie zjawił więc czas upłynął błyskawicznie w doborowym towarzystwie..IMG_2220.thumb.jpg.83716dadf17775c7c674cbebd6c216bb.jpg

Z aktualności trasa NR1 zyskała troszkę przewyższenia - wybudowali rusztowanie. Warunki nie były takie rewelacyjne jak przed miesiącem - zwyczajnie grupy mogą wejść wcześniej i zryć stok jeszcze przed otwarciem..szkoda.

443084521_IMG_22272.thumb.jpg.eb485123de930233885376c9da0655ff.jpg

IMG_2225.thumb.jpg.72e1e1a1cbf75b934351fa5283d65e80.jpg

...no i grają tu w okolicy czasem nieźle... :)

IMG_2218.thumb.jpg.d1ee6f606981686049467e3583b11fa1.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lexi napisał:

Aż takich bzdur to nawer star nie pisze😆

Dziękuje za nawet. Z Metallicą na koszulce wczora z wieczora na Ksiezym Młynie przyszedł na koncert pewien Ukrainiec... z dedykacja dla MarioJ i jego rozterek o czystości wspinania w górach wysokich...

 

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...