Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochanie narciarze po dłuższej przerwie 🙂

 

Zima się zbliża dużymi krokami więc pozwoliłem sobie wrzucić ofertę  CARVING CAMP na sezon 2023/2024
Pełne  info oraz terminy dostępne na stronie https://www.gocarv.com/ski-courses-1
 
 
W telegraficznym skrócie :
MIEJSCE : PASSO SAN PELLEGRINO - WŁOCHY - świetny ośrodek, puste stoki, szerokie trasy, idealny do treningu Carvingu
 
  • 6 dni treningowych ( 7h dziennie ) - poranne wyjazdy na narty przed otwarciem wyciągów
  • 7 noclegów w super hotelu Cristallo ***+ ze SPA lub Hotel Arnika***+ - 3 posiłki dziennie : śniadanie, lunch i 3 daniowa kolacja z Menu do wyboru - OBYDWA HOTELE PRZY STOKU
  • Mała 5/6 osobowa grupa
  • Codziennie video analizy - nagrywanie z użyciem różnych kamer
  • Carv Digital Ski Coach dla wszystkich uczestników
  • Cardo Outdoor - Interkomy niesamowicie ułatwiające komunikację i naukę jazdy na nartach
  • Ja jako główny i jedyny instruktor
 
Zapraszam serdecznie 🙂 Do Końca Września promocja -5%
 
W zeszłym sezonie na 4 campach ( 3 we Włoszech i 1 w Vail , Colorado ) szkoliłem ok 20 osób.
Wszyscy zrobili duże postępy, byli bardzo zadowoleni, 8 osób jedzie znowu w tym roku.
Terminów jest dość sporo. 
 
Załączam filmik z progresem kilku z nich , proszę nie myśleć że akurat wybrałem najlepszych , z największym progresem, akurat materiał video był dobry.
 
W razie pytań proszę o kontakt 🙂
 

 

 
 
 
Edytowane przez tyrpoos_ski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tyrpoos_ski napisał:

 

Witajcie Kochanie narciarze po dłuższej przerwie 🙂

 

Zima się zbliża dużymi krokami więc pozwoliłem sobie wrzucić ofertę  CARVING CAMP na sezon 2023/2024
Pełne  info dostępne na stronie https://www.gocarv.com/ski-courses-1
 
 
W telegraficznym skrócie :
MIEJSCE : PASSO SAN PELLEGRINO - WŁOCHY - świetny ośrodek, puste stoki, szerokie trasy, idealny do treningu Carvingu
TERMIN : 04.03 - 11.03.2023
  • 6 dni treningowych ( 7h dziennie ) - poranne wyjazdy na narty przed otwarciem wyciągów
  • 7 noclegów w super hotelu Cristallo ***+ ze SPA lub Hotel Arnika***+ - 3 posiłki dziennie : śniadanie, lunch i 3 daniowa kolacja z Menu do wyboru - OBYDWA HOTELE PRZY STOKU
  • Mała 5/6 osobowa grupa
  • Codziennie video analizy - nagrywanie z użyciem różnych kamer
  • Carv Digital Ski Coach dla wszystkich uczestników
  • Cardo Outdoor - Interkomy niesamowicie ułatwiające komunikację i naukę jazdy na nartach
  • Ja jako główny i jedyny instruktor
 
Zapraszam serdecznie 🙂 Do Końca Września promocja -5%
 
W zeszłym sezonie na 4 campach ( 3 we Włoszech i 1 w Vail , Colorado ) szkoliłem ok 20 osób.
Wszyscy zrobili duże postępy, byli bardzo zadowoleni, 8 osób jedzie znowu w tym roku.
Terminów jest dość sporo. 
 
Załączam filmik z progresem kilku z nich , proszę nie myśleć że akurat wybrałem najlepszych , z największym progresem, akurat materiał video był dobry.
 
W razie pytań proszę o kontakt 🙂
 

 

 
 
 

A co to jest ski IQ? Poziom? W jakiej skali?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marcos73 napisał:

A co to jest ski IQ? Poziom? W jakiej skali?

pozdrawiam

Carv Digital Ski Coach - www.getcarv.com 

Taka zabawka , ale ciekawe urządzenie 🙂 polecam dla zajawkowiczów i gadżeciarzy.

Zamysłem tego urządzenia jest nauka carvingu , ale bez instruktora to nie do końca funkcjonuje.

W każdym razie tu akurat nie potrzeba sprawdzania ski IQ - widać gołym okien różnice w jeździe

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrpoos_ski termin musisz poprawić...

 

Podpowie ktoś jakiś ciekawy i tani ośrodek w terminie 06-13.01.2023? Ma ofertę z Bormio i ze SkiWorldAhrntal (ale może ktoś podpowie coś innego? Do Bormio długo się jedzie. Ten drugi ośrodek jakoś tak mnie nie zachwycił jak byliśmy kilka lat temu).

Chciałbym jechać z rodziną, wszyscy jeżdżą sprawnie, zakwaterowanie w apartamentach. Raczej coś w miarę blisko z Poznania. 

Edytowane przez brachol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brachol napisał:

@tyrpoos_ski termin musisz poprawić...

 

Podpowie ktoś jakiś ciekawy i tani ośrodek w terminie 06-13.01.2023? Ma ofertę z Bormio i ze SkiWorldAhrntal (ale może ktoś podpowie coś innego? Do Bormio długo się jedzie. Ten drugi ośrodek jakoś tak mnie nie zachwycił jak byliśmy kilka lat temu).

Chciałbym jechać z rodziną, wszyscy jeżdżą sprawnie, zakwaterowanie w apartamentach. Raczej coś w miarę blisko z Poznania. 

Jak mają być Włochy to będzie wszędzie daleko ze stolicy zimniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brachol napisał:

@tyrpoos_ski termin musisz poprawić...

 

Podpowie ktoś jakiś ciekawy i tani ośrodek w terminie 06-13.01.2023? Ma ofertę z Bormio i ze SkiWorldAhrntal (ale może ktoś podpowie coś innego? Do Bormio długo się jedzie. Ten drugi ośrodek jakoś tak mnie nie zachwycił jak byliśmy kilka lat temu).

Chciałbym jechać z rodziną, wszyscy jeżdżą sprawnie, zakwaterowanie w apartamentach. Raczej coś w miarę blisko z Poznania. 

Szukaj 7-13.01 , Włosi tak jak my maja 6 święto i do 7 mają turnusy, a kolejny zaczyna się od 7.01 - niedzieli, więc to jest jedyny tydzień w roku , akurat w tym roku że ten tydzień jest 5 dni na nartach - 6 dni noclegowych.

Ale termin polecam bo są wszędzie pustki, nasze ferie się zaczynaja tydzień później więc to naprawdę jest fajny tydzień 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, grimson napisał:

Niecałe 4 godz na autostradzie, można wytrzymać.
 

Gabrik na SO wrzucał, ze ma do ON we Francji 1800km w jedna stronę. 

Cześć

A propos SO to ostatnio rzucił mi się w oczy jakiś nowy vlog Jacka i widać, że tak promowany przez niego elektryk robotę. Przytyło się chłopakowi solidnie... 🙂

POzdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tyrpoos_ski napisał:

Szukaj 7-13.01 , Włosi tak jak my maja 6 święto i do 7 mają turnusy, a kolejny zaczyna się od 7.01 - niedzieli, więc to jest jedyny tydzień w roku , akurat w tym roku że ten tydzień jest 5 dni na nartach - 6 dni noclegowych.

Ale termin polecam bo są wszędzie pustki, nasze ferie się zaczynaja tydzień później więc to naprawdę jest fajny tydzień 🙂

 

Francja ma podobnie tydzień od 6 stycznia jest jako niski sezon , za 7 noclegów i karnet 6  dni zapłaciłem 1499 złotych. Kilka lat jeździmy tylko w tym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

A propos SO to ostatnio rzucił mi się w oczy jakiś nowy vlog Jacka i widać, że tak promowany przez niego elektryk robotę. Przytyło się chłopakowi solidnie... 🙂

POzdro

Czas leci..ostatnio wrzucił na vloga materiał o cenach promo skipasów w Zieleńcu i CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tyrpoos_ski napisał:

Szukaj 7-13.01 , Włosi tak jak my maja 6 święto i do 7 mają turnusy, a kolejny zaczyna się od 7.01 - niedzieli, więc to jest jedyny tydzień w roku , akurat w tym roku że ten tydzień jest 5 dni na nartach - 6 dni noclegowych.

Ale termin polecam bo są wszędzie pustki, nasze ferie się zaczynaja tydzień później więc to naprawdę jest fajny tydzień 🙂

 

Szukałem też w tym terminie, a że są pustki to wiem bo już parę razy byłem w tym czasie i dlatego przymierzam się też w nadchodzącym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grimson napisał:

Czas leci..ostatnio wrzucił na vloga materiał o cenach promo skipasów w Zieleńcu i CG.

To nie jest kwestia czasu tylko filozofii. Od pewnego czasu Jacek zaczął promować gówno - co mu zresztą parę razy wypomniałem/popsułem i szybko wyleciałem. To jest życie brachu. Promuje się to co się sprzedaje - to jego słowa.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...