Skocz do zawartości

Pożegnanie z forum.


FerraEnzo

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, 

 

Wahałem się od jakiegoś czasu, ale ostatnie mało przyjemne dyskusje, ułatwiły podjęcie decyzji o pożegnaniu się z forum. Różnimy się w wielu kwestiach co często powoduje ostre i niepotrzebne starcia psujące atmosferę na forum.

 

Mimo tych różnic fajnie było i dziękuję wszystkim za 3 lata interesującej pisaniny, nie tylko o nartach. 

 

Nie strzelam focha, ani nie chowam głowy w piasek. Po prostu tak będzie lepiej dla tego miejsca, a nie chcę zniknąć bez słowa stąd ten post. 

 

Jeszcze raz dzięki! Trzymajcie się zdrowo! 

 

Pozdr

Maciek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowni, 

 

Wahałem się od jakiegoś czasu, ale ostatnie mało przyjemne dyskusje, ułatwiły podjęcie decyzji o pożegnaniu się z forum. Różnimy się w wielu kwestiach co często powoduje ostre i niepotrzebne starcia psujące atmosferę na forum.

 

Mimo tych różnic fajnie było i dziękuję wszystkim za 3 lata interesującej pisaniny, nie tylko o nartach. 

 

Nie strzelam focha, ani nie chowam głowy w piasek. Po prostu tak będzie lepiej dla tego miejsca, a nie chcę zniknąć bez słowa stąd ten post. 

 

Jeszcze raz dzięki! Trzymajcie się zdrowo! 

 

Pozdr

Maciek 

Szkoda. Trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, Wahałem się od jakiegoś czasu, ale ostatnie mało przyjemne dyskusje, ułatwiły podjęcie decyzji o pożegnaniu się z forum. Różnimy się w wielu kwestiach co często powoduje ostre i niepotrzebne starcia psujące atmosferę na forum. Mimo tych różnic fajnie było i dziękuję wszystkim za 3 lata interesującej pisaniny, nie tylko o nartach. Nie strzelam focha, ani nie chowam głowy w piasek. Po prostu tak będzie lepiej dla tego miejsca, a nie chcę zniknąć bez słowa stąd ten post. Jeszcze raz dzięki! Trzymajcie się zdrowo! Pozdr Maciek

Maciek weź nie pier..l Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje ideologiczne i polityczne w dzisiejszych czasach są normalnością i tego nie zmienisz. Jeśli odbywają się w internecie to pełnią nawet pozytywną funkcję rozładowania skumulowanych emocji. Jest to o wiele lepsze ze społecznego punktu widzenia, niż okładanie się sztachetami na ulicy. Nie ma się co ani obrażać, ani podejmować tak jednoznacznych decyzji w oparciu o kilka forumowych potyczek, o których za parę miesięcy nikt nie będzie pamiętać. Moim zdaniem więcej dystansu do tego co się tu wypisuje byłoby wskazane. To nieprawda, że Twoje poglądy psują atmosferę na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym forum już chyba z trzy razy się żegnałem. Nawet prośbę na początku roku pisałem do administratorów o usunięcie konta. I jak by mi faktycznie usunęli to bym już nic tu więcej nie napisał. 

Sam musze stwierdzić że obecnie to forum to pożeracz czasu. Ale i sporo z niego dobrego wyniosłem: relacje ze stoków, opisy tras narciarskich, sprawy i porady związane z serwisem nart i desek, techniką jazdy - tu sporo od Mitka się dowiedziałem. Nawet z tematyki audio to własnie z tego forum dowiedziałem się że jeden z użytkowników Harpia jest producentem niezłych kolumn głośnikowych. Szacun za ciekawą pasję przekutą na biznes.  

 

Dziękuję za wymienione posty z Kolegą z Krakowa, nawet na te ostre tematy, choć po tej samej stronie barykady w większości żeśmy stali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam tu co parę tygodni, choć styl tutejszych dyskusji na tematy poza-narciarskie jest dla mnie dość obcy - nie umiem rozmawiać w stylu 1-zdaniowych komentarzy rodem z Facebook'a, pełne epitetów, zwłaszcza na trudne i skomplikowane tematy. I też za każdym razem rezygnuję zniechęcony. Myślę, że naturalne dla człowieka jest szukanie ludzi, wśród których czujemy się dobrze i przez których jesteśmy akceptowani i rozumiani. Na żywo, w znacznie mniejszym stopniu poruszamy konfliktogenne tematy wśród znajomych - chyba większość się z tym zgodzi. Może faktycznie dlatego, że w internecie łatwiej jest być "kozakiem", bo nie narażamy się na szykany, wykluczenie (a jak widać w temacie aborcji - pewne grupy są zdolne do uprzykrzania ludziom życia, a nawet nie tylko im, ale ich sąsiadom). A nawet jeśli, to gdy obraża nas lub "wyklucza" w internecie grupa o przeciwnych poglądach, nie bierzemy tego aż tak bardzo do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ferro rozgryzłem. Niby to nieprzyjemne dyskusje, niby brak tolerancji, ale naprawdę chodzi mu o co innego. Sezon narciarski zapowiada się kiepsko. Z jednej strony ten cały Covid, z drugiej te okropne baby, które nie wiadomo czemu protestują (kto je zresztą zrozumie). ;) Do tego achilles, raczej nici z jeżdżenia w tym sezonie na nartach. No to o czym tu czytać i pisać na forum narciarskim. Trzeba sobie przerwę zrobić, przynajmniej na jeden sezon. I ja to rozumiem. ;) Do zobaczenia i poczytania Ferro w przyszłym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę osób stąd odejdzie i forum to stanie się świetnym przykładem tego, co się w języku lengłydż nazywa "echo chamber" a co się na nasz tłumaczy "komora echa". Z drugiej strony przychodzą nowi więc może niekoniecznie. Gdybyś znalazł jakieś fajne miejsce dla narciarzy daj znać to pójdę w ślady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę osób stąd odejdzie i forum to stanie się świetnym przykładem tego, co się w języku lengłydż nazywa "echo chamber" a co się na nasz tłumaczy "komora echa". Z drugiej strony przychodzą nowi więc może niekoniecznie. Gdybyś znalazł jakieś fajne miejsce dla narciarzy daj znać to pójdę w ślady. [/size]


Inni ci tego nie napiszą ale ja jako Brudny Harry tego forum z radością powiem WYPIERDALAJ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...