Jump to content

Wujot

Members
 • Posts

  2,730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Wujot last won the day on June 22

Wujot had the most liked content!

Recent Profile Visitors

536 profile views

Wujot's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

300

Reputation

 1. Wujot

  Sytuacja w UA

  Przede wszystkim koszty inflacji, dokładnie o tyle spadły ich zarobki.
 2. To prawda i w dodatku mieszkają w blokach albo domkach. Paskudztwo.
 3. A najlepszym sposobem jest plecaczek 🙂
 4. Jeśli chodzi o mnie to mogłem Cię jedynie wysyłać do Miękini (a konkretnie Wojnowic) bo są tam równie dobre odcinki. Jeśli chodzi o Kotowice to znam tam każdą ścieżkę, poza singlem, którym jechałeś warto zrobić takie clou. Wrzucam taki mój tekścik z FB Kotowickie rarytasy. Raport 2021. Najpiękniejszy temat rowerowy w pobliżu Wrocławia. Zarośnięte, wąskie ścieżki przemierzające wzgórki i skarpy jeziorne. Idealnie nadające się pod szersze opony. Tym razem sprawdziliśmy co zmieniło się na 4 podstawowych wodnych tematach. Zaczęliśmy od Kotowicko - tutaj i tak już bardzo kameralny szlak w części północno-wschodniej przestał istnieć (numer 1). Zwalona wierzba ostatecznie pogrzebała tę żabią ścieżynkę z przejściem przez strumień. Pełnej pętelki nie zrobimy ale reszta... jak zawsze śliczna i zapomniana. Jezioro Panieńskie - po staremu mistrzostwo, Jezioro Dziewicze... nie będziemy tego ukrywali Wielka Smuta (nr2). W najpiękniejszym miejscu, gdzie dawniej było parę wymagających, głębokich, technicznych, skrętów, zastaliśmy... drogę. Przyjechał spych i zasypał! Teraz będzie tam szeroki płaski trakt. Łezka w oku nam się zawiesiła. Humor powrócił znów na rundce wokół Czarnej Łachy. Jak zawsze przyjemnie, choć na początku była zwałka, a druga ścieżka nieźle zarosła. Przy grillu spotkaliśmy sporą cyklistowską gromadkę. Ale wcześniej, przez cały dzień, tylko paru "maniaków" na mtb. Jesień maluje dopiero pierwsze kolorki jest szansa, że widoki będą tylko lepsze. Kotowice to prawdziwy skarb Ziemi Dolnośląskiej gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
 5. Czyżbyś odkrył Kotowickie Wzgórza?
 6. W swoim rowerze chyba masz dropper. Zdecydowanie odradzałbym wtedy ten sposób.
 7. Wujot

  Sytuacja w UA

  No i nawet kacapskie przydupasy czasem prawdę napiszą! O tym, że ruskie są nazistami. Na przyszłość możesz też używać słowa raszyści w odniesieniu do swoich mocodawców.
 8. oszuści, nie aplikować!
 9. Wujot

  Sytuacja w UA

  po prostu zamilcz
 10. Wujot

  Sytuacja w UA

  Jeden jest idiotą a drugi sprzedajną dziwką. Skutek jest dokładnie taki sam więc nie ma to znaczenia.
 11. Wujot

  Sytuacja w UA

  Adamie przecież to ruskie nasienie albo sprzedajna dziwka (nie wiem co gorsze). Każdy temat, każda teza jego wypocin to kalka oficjalnych wytycznych kacapskiej machiny propagandowej. Rzygać się chce.
 12. Wujot

  Sytuacja w UA

  Obrażam wyłącznie kacapskie pomioty. Przestańcie siać tutaj swoją kretyńską propagandę to też ucichnę.
 13. Wujot

  Sytuacja w UA

  Minimalnymi jak na skalę problemu. Przypomnę Ci, że to kacapscy bandyci napadli na Ukrainę i palą i mordują tam na potęgę. To nie jest scenariusz gdzie mieliśmy duże pole manewru. A w zasadzie jakiekolwiek. Niezależnie co byśmy zrobili to skutki ekonomiczne byłyby identyczne. Identyczne. Więc dopasuj się do sytuacji, a nie płacz nad rozlanym mlekiem. Twoja sytuacja jest najprawdopodobniej komfortowa bo praca jest w każdej ilości. Pomagamy trochę rodzinie z Ukrainy, dwójka malutkich dzieci, słaba znajomość polskiego (bez pisania i z trudem czytanie) praca na zmianę, aby dziećmi można się opiekować. I polska drożyzna. I mimo tego są szczęśliwi, że mogą w miarę normalnie funkcjonować. Jest wojna, nikt poza ruskimi jej nie chciał. Czego nie rozumiesz??? Kup chusteczki, nosek podetrzyj i zrób to co można zrobić.
 14. Wujot

  Sytuacja w UA

  To nie tylko to, wygraliśmy też pragmatycznie. Ukraińcy płynnie włączyli się w życie w w Polsce. Osiągnęliśmy to przy minimalnych kosztach a skutkiem będzie zasypanie dziury demograficznej. ruskim sługusom gul skacze z zazdrości 🙂
 15. Wujot

  Sytuacja w UA

  Aby nie szukać zbyt głęboko dam linka https://www.press.pl/tresc/42777,dziennik-the-independent-w-druku-jeszcze-tylko-do-marca Kiedy kacapskim ścierwom znudzi się to zakłamywanie rzeczywistości?
×
×
 • Create New...