Jump to content

Plywak

Members
 • Posts

  369
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Plywak

 1. Potwierdzam, są kurewsko szybkie. Możliwe, że to dzięki zastosowanym dyfuzorom. W przyszłym roku pewnie dołączą do nich sprężarkę.
 2.   w tym przypadku pomoże dekapitacja
 3. zostań na razie przy klasycznym
 4.     Jeśli, jako ludzkość, chcemy przetrwać, to musimy eksplorować kosmos. Misje na Marsa, to kolejny krok. Za jakieś 4 miliardy lat będziemy musieli wyprowadzić się z układu słonecznego.
 5. Dziś gigant panów, nie mieliśmy nikogo, żeby wystartował? Liban nawet wysłał   
 6. 180, ładnie ustał, szkoda, że nie zmieścił się w następną bramkę
 7. 80 kmh na AM GSRy gigantki trochę śmiszno, trochę straszno
 8. Trzeba jechać teraz, w obecnym tygodniu, max do czwartku. Np. na Podhalu są pustki.
 9.   wiem, wiem, też mi sie zdarzyło tam jeździć
 10.   W Jurgowie jest raczej płasko. Szkoda, że nie robią GSów na czarnej.
 11.   zależy co to znaczy "legalnie"
 12.   A thrustery ? Nie mówię, że fajniejsze, ale też angażuja sporo mięsni, można robić na zmianę.
 13.   prosciutto każdy 80latek ogarnie w 5 minut
 14. MC można też robić na małym ciężarze i z większą liczbą powtórzeń, wtedy działa odchudzająco.
 15.   poczekałbym do lata i wybrał nową Zelandię, albo Chile
 16. Ochodzita chodziła tak z 5 latemu, były relacje na skionline
 17. List został pominięty, bo zawiera taką kupę bzdur, że nawet jeśli jest w nim coś sensownego, to nikt poważny się nim nie przejął. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to poczytaj kilka grup pronaukowych ma FB. Czekam aż wyskoczysz z prof. Zielińskim, specjalistą od PCRyzmu, który też jakieś pierdoły ostatnio opowiada o szczepionce.
 18. policja walczy z sankarzami: http://www.radiokrak...h-podstolicach/ Policjanci interweniują, przypominają o obowiązujących obostrzeniach i mogą wyciągać konsekwencje - pouczać, ale też dawać mandaty tym, którzy się nie stosują do obowiązujących przepisów. Nie wiadomo jeszcze, czy i ile mandatów na stoku w Podstolicach wystawili policjanci. Tłumy chętnych do korzystania z naśnieżonej górki nie zamierzały się jednak rozchodzić do domów - mimo obecności funkcjonariuszy.
 19. Napisz coś więcej, też bym potrenował
 20. żegnamy sezon narciarski 20/21: https://www.varmatin...-janvier-627288   Podczas gdy brytyjski wariant koronawirusa, bardziej zaraźliwy, zaczyna pojawiać się we Francji, premier Jean Castex musi ogłosić w czwartek swoje kompromisy zdrowotne dla sektorów dotkniętych kryzysem i wyjaśnić swoją strategię szczepień, zanim być może podejmie środki „cięższy” w przyszłym tygodniu. Koniec z napięciem dla restauratorów, hal sportowych, środowiska kulturalnego, ośrodków narciarskich i wielu innych. Premier Jean Castex potwierdził w ten czwartek, że „wszystkie obecnie zamknięte placówki pozostaną takie do końca miesiąca”. „Nie ma mowy o rozbrojeniu naszego systemu szpitalnego”, „nie ma wątpliwości, że w nadchodzących tygodniach zmniejszymy czujność” - dodał Jean Castex. W szczególności nie ma możliwości ewolucji miejsc kulturowych. Warunki wznowienia, na początku lutego, zostaną wysłuchane. Planowane jest już spotkanie na 20 stycznia. W przypadku sektora sportowego wyciągi narciarskie nie zostaną ponownie otwarte od razu, nawet jeśli zbliżają się lutowe wakacje. „Byłoby przedwczesne podjęcie decyzji dzisiaj” - powiedział. I wraca do następnego 20 stycznia. Ponowne otwarcie hal sportowych przesunięte jest „co najmniej” na połowę lutego. To samo dotyczy barów i restauracji, które nie będą mogły zostać ponownie otwarte przed połową lutego, „co najmniej” - powiedział Jean Castex.
 21. tam jest założenie szczepienia 800 tys ludzi tygodniowo, na razie dajemy radę chyba jakieś 100 tys Przyjmując założenie szczepienia 300 000 osób tygodniowo i wyszczepialność wśród ludzi na poziomie 47%, otrzymasz swoje dwie dawki szczepionki między 24/01/2022 a 26/11/2022, a pełną odporność uzyskasz 03/12/2022. lol
×
×
 • Create New...