Jump to content

FerraEnzo

Members
 • Posts

  1,346
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FerraEnzo's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Szanowni,    Wahałem się od jakiegoś czasu, ale ostatnie mało przyjemne dyskusje, ułatwiły podjęcie decyzji o pożegnaniu się z forum. Różnimy się w wielu kwestiach co często powoduje ostre i niepotrzebne starcia psujące atmosferę na forum.   Mimo tych różnic fajnie było i dziękuję wszystkim za 3 lata interesującej pisaniny, nie tylko o nartach.    Nie strzelam focha, ani nie chowam głowy w piasek. Po prostu tak będzie lepiej dla tego miejsca, a nie chcę zniknąć bez słowa stąd ten post.    Jeszcze raz dzięki! Trzymajcie się zdrowo!    Pozdr Maciek 
 2. Bardzo ciekawy i poruszający fragment większego wywiadu z Lindsey.  Opowiada o licznych kontuzjach, powrocie do formy i ciągłym bólu, z którym zmaga się na co dzień. Daje do myślenia...    
 3. Nie mam ani Ciebie ani "społeczeństwa" za co przepraszać, prędzej pożegnam się z forum. Dzisiaj napisałbym to samo. Nic nie zajmuje i nie dzieli Polaków tak mocno jak sprawy około-seksualne. Tyle w temacie, a co myślę o protestujących to moja sprawa i mam do tego takie samo prawo jak Ty do krytykowania KK i konserwatystów. 
 4. Witek szczerze przepraszam. Po prostu przeoczyłem Twój wpis. Dziękuję za duży odzew po kontuzji. A "polskie błoto" to cytat z Błaszczykowskiego, z którym wywiad znalazł się w nowej książce Domagalik.    Ja nikogo z was nie postrzegam przez pryzmat głoszonych poglądów, wyznania czy ideałów w jakie wierzycie. Niestety w drugą stronę wygląda to odrobinę inaczej. Jakakolwiek próba wyrażenia swojego, odmiennego zdania (zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych) kończy się ostrą naparzanką i jechaniem ad personam. Zgnojony niemiłosiernie został Figo, Darek, oberwało się Mariuszowi i Wortowi. Teraz ja się odezwałem i historia zatoczyła koło. Dziwne o tyle, że te same osoby, które na ustach i pod palcami mają frazesy o równości, miłości i poszanowaniu odmienności, z byle powodu potrafią człowiek zgnoić. Tego nie rozumiem niestety.    Mitek wiem wiem. Już mi to wielokrotnie pisałeś. Cieszę się, że w końcu wyraziłeś siebie i nie będziesz zmuszony udawać sympatii. 
 5. Twierdzicie, że ktoś zabiera wam wolność ja tych odczuć po prostu nie podzielam. Mogę mieć swoje zdanie, tak?   @tomkly - Będę na maksa szczery. Nie zatraciłem młodzieńczych ideałów. Po prostu kwestie, które ostatnimi laty zajmują i przy okazji dzielą społeczeństwo są dla mnie nieistotne. Wy już zdążyliście mnie zaszufladkować, kilka razy dojebać...wszystko z miłością na ustach. Dajcie spokój...   @Mikoski - Od 2008 nie mieszkam z rodzicami.   @BiPi - a może wolę chłopców? Hmmm? Przecież to modne. A tak w ogóle to w Twoim wpisie jest błąd logiczny, bo póki co nie zanosi się aby ktoś zabierał podatki...to i dupczenia nie zabierze.   @Adam - niestety muszę oglądać ten chory świat na trzeźwo. Zero alko ze względu na clexane.    Podsumowując nie można mieć odmiennego zdania, nie ma szans na jakąkolwiek dyskusję. Jedynie Maciej i Tomkly nie pojechali ad personam. Reszta to "polskie błoto"
 6. Czy naprawdę na tym lewackim forum nie można mieć innych poglądów niż światopoglądowo liberalne? Od razu, że pierdole. Zalatuje mową nienawiści  
 7. Szkoda tylko, że ta sama młodzież tak ochoczo nie protestuje przeciwko PPK i/lub trzydziestokrotności ZUS. Te sprawy również za kilka lat ich będą dotyczyć, nawet bardziej niż prawo do aborcji czy związków jednopłciowych. Ale fajnie, będzie wolność i swoboda a z drugiej strony wyciąganie łap po socjal, bo nie będzie co żreć. Chodzi tylko i wyłącznie o modę, bo teraz modny jest nonkonformizm.  Te dzieciaki powinny się skupić na nauce i budowaniu fundamentów pod swoją przyszłość, a protestowanie w kwestiach światopoglądowych niech zostawią dorosłym.    @Kordiankw - Racja. Posiedzenie i wyrok TK musiał być precyzyjnie obliczony. Tak jak napisałem, kolejny temat zastępczy. Niestety społeczeństwo się łapie i wychodzi na ulice w tak błahej sprawie. Błahej w porównaniu choćby do niekonstytucyjnych poczynań rządu w sprawie pandemii.  Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, sam piszesz że chodzi o podejmowanie bardzo trudnych decyzji. Co te dzieci wiedzą o podejmowaniu trudnych decyzji? Jaką sobie walnąć samojebkę by mieć jak najwięcej lajków? 
 8. Ej ale to są same dzieciaki: https://www.facebook...3685472901014/ Co one tam robią? Dziewczyn(ki)y a bardziej wulgarne od żula spod monopolowego...ehhh.  Średnio widzę ich przyszłość.  Kolejny światopoglądowy temat zastępczy (najpierw lgbtrtvagd, teraz aborcja), a za chwilę runie gospodarka. Wychodzi na to, że większość społeczeństwa ma w głowie dupczenie z kim popadnie i ewentualne wyskrobanie. Podatki, ekonomia, dług publiczny...a na co to komu. 
 9. Mniejsza szerokość to i mniejsza objętość, wiadomo o co chodzi.  A z tymi katalogami head; wychodzi na to że robią ludzi w **uja.
 10. Pływak podał w ccm3.  Head w katalogach podaje obydwie wartości.  Last jako szerokość i last jako objętość.  W RS jest 1800, w RD 1500. 
 11. FerraEnzo

  Przebieg

  Dziękuję za info, podobo mi się to auto. Jakoś tak zacząłem patrzeć na Hondy po zakupie motocykla.  Ale...z tym dachem niezłe jaja. Patrzę w konfigurator i rzeczywiście trzy najwyższe wersje mają szklany dach w pakiecie...Lipa trochę.    A tutaj wersja Sport bez szklanego dachu: https://www.otomoto....html#98c5090694 Czyżby lifting wprowadził szklany dach do pakietu? 
 12. Niestety nie jest przekręcone.    Niestety dla wierzących. Jak można ufać głowie kościoła, która głosi teorie sprzeczne z Biblią? Dla niewierzących żaden problem, biblia = książka, papież = polityk/szef korporacji. Dla wierzących Biblia = Słowo Boże, papież = namiestnik Chrystusa. Lipa, nadchodzi rozłam w kościele. 
 13. FerraEnzo

  Przebieg

  To już jest smartfon na kołach.  Jako fan włoszczyzny myślałem o V6 busso. Niestety utrzymywanie takiego auta w dobrym/kolekcjonerskim stanie to już konkretny wydatek.  Z drugiej strony myślę o zmianie obecnej fury. Zerkam na Giulię, Subaru a ostatnio na Hondę.   Ps. A Giulietta stoi u lakiernika. Dostała strzała w tyłek w zeszłym tygodniu (ojciec wracał z wydziału komunikacji po rejestracji moto).
×
×
 • Create New...