Jump to content

Rega

Members
 • Posts

  259
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rega

 1. Widzę, że tutejsze postubeczątka zainstalowały automat wyrzucający mnie z forum. Jakiś jednak słabosilny bo coś tam przepuszcza. Wolność słowa? Edit: to chyba jednak nie automat tylko ktoś ręcznie tym steruje bo tym razem utrzymuję się tu trochę dłużej. Zwykle wyrzuca mnie po 2-3 sekundach. Ciekawe.
 2. Na mnie już pora. Stary jestem i wypada mi zakończyć udział w tym szambie. Trochę mi wstyd, że dałem się ściągnąć na tak niski poziom ale co się stało to się nie odstanie. Korzystając z tego, że nadal na tym poziomie się znajdujemy żegnam was słowami marszałka Piłsudzkiego: "Jebał was pies". mogłem zamiast pies wstawić pis. A już mi się nie chce.
 3. Jasne, że sztama. Przecież znam Cię nie od dziś, wiem, że jesteś z porządnej rodziny i pomimo tego że jako poczęty w wyniku gwałtu mogłeś zostać wyskrobany to jesteś tu i przynosisz chwałę temu forum, taką na jaką ono zasługuje.  To co jesteśmy kwita? Na tym kończę. Idę się pożegnać do innego wątku.
 4. No co ty Wiesiek, na żartach się nie znasz? Wiesiula, no chłopie. Wiesław, Wiesław, Wiesław! To co, sztama?
 5. Ale w ten sposób to tylko powiększy się armia przeciwnika. To poważny błąd, przysparzać im żołnierzy i to jeszcze takich dzielnych. Ej Mitku, czy ty czasem nie odwalasz kreciej roboty?
 6. Widzę, że w obozie wiara w zwycięstwo słabiutka. Ja myślałem, że przy takim zaangażowaniu najlepszych córek naszego Koryntu, ten rząd do Bożego Narodzenia zejdzie nam z oczu, a tu masz babo placek.
 7. Wujek Dobra Rada się przypałętał. Witam. Pozwól, że Ci zaśpiewam: "Dziadku, drogi dziadku nie chcemy jeszcze spać, chodź  tu zabawić nas, przecież wiesz, na dobranoc bajka musi być, właśnie na nią czas, wielki czas"
 8. Mój sąsiad też umarł, zachlał się na śmierć. To myślisz, że też coś jest tu na rzeczy? Tak obniżając kryteria to faktycznie coś się dzieje.
 9. Kostecki już raz próbował, miał depresję, czekało go 5 lat kiwania więc może i zrobił to sam a może nie. Brunon Kwiecień miał wylew. Takimi zamachami to mnie nie przkonasz, to całkiem inna bajka niż to co działo się przed kadencją PiS.
 10. Jeden to jeszcze nie seria. Nawet dwóch to jeszcze nie seria.
 11. Zwykła, pozbawiona logiki i faktów, nawalanka der Onet na władzę. Wzięli by kogokolwiek z tego naszego forum i zrobił by to bez porównania lepiej i może nawet za darmo.
 12. Faktycznie za czasów tej władzy dzieją się różne dziwne historie. Np, ja nie mogę się nadziwić temu, że od czasu jak PO-PSL przegrało, to seryjny samobójca gdzieś przepadł.
 13. Najbardziej radykalne poglądy zwykle mają ci, których problem na który je mają dotyczy najmocniej, a ich wiedza na temat problemu jest dogłębna. To oczywista oczywistość.   Takich prawd objawionych to ja ci hammerh34d mogę tu naprodukować tuzin.
 14. Dziękuję ale na razie nie mam żadnych konkretnych planów. Tzn, do końca roku muszę tyrać. Zaraz po Sylwestrze jeżdżę do Czarnej Góry, potem wybieram się gdzieś w Alpy Austryjackie a w marcu Dolomity Włoskie. W sumie to chyba się nie zmieni w tym roku? Liczę na to, że po wyborach w USA wirus nagle ustąpi i będzie jak dawniej.
 15. To bardzo ciekawe. Mógłbyś opisać mi co masz jak ja się odezwę? 
 16. Brudny Harry, co ty możesz wiedzieć o godności?
 17. No weź że i nie mów mi, że tam zaglądasz?
 18. Jaki tam z ciebie Brudny Harry, daj spokój. A ja w takim razie zostaję, trzeba było mnie nie WKURWIAĆ..
 19. Jeszcze parę osób stąd odejdzie i forum to stanie się świetnym przykładem tego, co się w języku lengłydż nazywa "echo chamber" a co się na nasz tłumaczy "komora echa". Z drugiej strony przychodzą nowi więc może niekoniecznie. Gdybyś znalazł jakieś fajne miejsce dla narciarzy daj znać to pójdę w ślady. 
 20. Masz jakieś natręctwa związane z folią?
 21. Myślę, że to wszystko się zakończy dopiero wtedy kiedy wszyscy zostaniemy objęci obowiązkowym testem na COVID. Wynik można będzie sobie w dupę wsadzić ale za to ktoś będzie miał pełną bazę DNA wraz z podstawowymi danymi posiadacza. Przy takim rozwoju technologicznym identyfikowanie DNA będzie równie szybkie jak odcisków palców. Skończy się przestępczość bo o ile można zadbać o niepozostawienie w miejscu zbrodni odciska palca, to już jakieś DNA musi pozostać. Dalej to już tylko wystarczy pozbierać możliwie wszystkie ślady biologiczne, wrzucić na komputer i mamy pełną listę tych którzy tu byli. No i oczywiście zastosowanie tej bazy może być znacznie szersze niż tylko w stosunku do przestępców. Ale może to i dobrze?
 22. A z tobą co się dzieje? Właściwie to o co ci chodzi? Chcesz mnie wciągnąć w jakieś dewiacje seksualne? Dzięki za propozycję ale wolę nie.
 23. Ależ to by było ostatnie co by mi przyszło na myśl, brak uprzejmości. Jestem pod wrażeniem twojej niezwykłej uprzejmości i elegancji. W sumie faktycznie nie warto. Ale co zrobić, jak już się zajrzało?
 24. "Dzięki serdeczne ..." a zaraz potem " ...spierdalaj". Stawiam na to, że ta recepta miała być na leki na chorobę afektywną dwubiegunową? To oczywiście żart, bo przecież i tej recepty nie ma i tej przychodni. Wołać mi tu Mitka żeby mnie zajebał.
 25. No właśnie, zajrzałem tu po długiej nieobecności i muszę ci przyznać rację.
×
×
 • Create New...