Jump to content

Szósty Zlot Twardzielek i Twardzieli 2026


.Beata.
 Share

Szósty Zlot Twardzielek i Twardzieli 2026  

10 members have voted

  1. 1. Zatem który?



Recommended Posts

38 minut temu, Lexi napisał:

No niemów że to nie Pawełek..

998026580_Zrzutekranu2026-01-1o18_32_13.thumb.jpg.e53a1bf06bc2164cad8605184a8c34c1.jpg

Mówię - toć nie Pawcio jest 

 

Gorące info od Adasia: „Przekaż jeśli możesz. Na hasło skiforum w kasie jest 10 proc zniżki”

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, PaVic napisał:


pacz i się ucz 😜

Kur....o wybitna jazda! Na szczególną uwagę zasługuje świetna praca rąk👌 Ocenę wystawiłem ja - naczelny krytyk forumowy z wieloletnim doświadczeniem 🎖️

Hehehe😆😆😆

Miłej zabawy Wam życzę na stoku i poza nim😉 i pomyślności w Nowym Roku 🙂 

Pozdrawiam 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki dla wszystkich za świetnie spędzone dwa dni na stoku. Wyjeździłem sie pięknie w dobrym towarzystwie. Dzisiaj o 17 miałem już dosyć, a Justyna z Nikodemem chcieli jeszcze dokupić zjazdy, bo nam się karnet skończył. Zazwyczaj działa to w drugą stronę.

@Adam ..DUCH jeszcze raz dziękuję za cenne wskazówki, bedziemy cwiczyć z Nikodemem.

Pozdrowienia bawcie sie dobrze.💪

20260103_123147.jpg

20260103_164751.jpg

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Moi mili za nami kolejny zlot SF a szósty zorganizowany w Zwardoniu. Nie wiem czy Waszym ale moim zdaniem ten zlot różnił się zasadniczo od pozostałych i bynajmniej nie chodzi mi o frekwencję ale chodzi mi o to że zlot staje się wydarzeniem rodzinnym. Nie będę ukrywał, iż brak niektórych mi bardzo doskwiera ale cóż życie jest jakie jest. I w tym momencie czuję się uprawniony do serdecznych pozdrowień dla tych którzy zazwyczaj byli a z różnych powodów być nie mogli. Kochani jak wam się zajady zrobiły to to był ten moment kiedy z czułością na apres ski Was obsmarowywaliśmy i to równo. Nie był bym sobą gdybym w imieniu Nas wszystkich nie złożył podziękowań reżyserowi zmagań - @.Beata. jak zwykle odwaliłaś kawał dobrej roboty i za to serdeczne dzięki. Muszę także wspomnieć o @Victor - no stary 2400 km aby się spotkać - szacunek. @bubol.T - Tomek super dzięki za Nikodema, super chłopak. @Harpia, @Marcos73 - jazda z Wami to wybitne doznania. Jeszcze raz bardzo Wam Wszystkim dziękuję:

 

IMG_20260103_130612 grupowe.jpg

  • Like 10
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Jak wydarzenie rodzinne, to jak w rodzinie. Chyba musiałem stać z boku, bo mnie wycięli ze zdjęcia😄

A tak na serio to widzialem Mitka i Marka w kolejce do wyciągu, wiec pojechaliśmy za nimi do góry, ale zanim się skulałem na dół z Niko, to było juz po zdjęciu, a towarzystwo sie rozproszyło.

Kurde dzięki, było na prawdę miło.

Edited by bubol.T
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Ale jak tu sobie siedzicie to jak obok Was siedzi niejaki Sebastian to bardzo proszę o przypomnienie mu - poprzez solidnego kopa w dupę albo uzupełnienia szkła o grafice na koszulki.

Pamiętam, pamiętam... Cierpliwość jest cnotą bogów...😉

Jesteśmy w drodze powrotnej do Wro, aktualnie w Tichauer Art Gallery na wystawie Matisse'a.

A po drodze zrobiliśmy sobie jeszcze spacerek na Skrzyczne. 

Wielkie dzięki dla wszystkich za obecność na zlocie. Było bosko

IMG_20260104_183155007.jpg

IMG-20260104-WA0000.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

My właśnie wróciliśmy do Katowic. Rano był jeszcze pomysł, żeby zajechać do Zwardonia,ale już z kamerki było widać pełny parking i kolejkę. 

Skończyło sie na spacerze po jednym z aż dwóch dostępnych szlaków w naszej okolicy. Z Ślemienia w kierunku Pewli żółtym szlakiem, po drodze widoki od północy na Beskid Mały i rezerwat Madahora, a od południa na Beskid Żywiecki z Pilskiem i Babią. @Mitek nie takie byle gdzie jak Ci sie wydaje stary 😁

Wracajcie szczęśliwie. Pozdrawiamy 

20260104_134657.jpg

20260104_132826.jpg

20260104_132842.jpg

20260104_130319.jpg

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, grimson napisał:

Gratulacje dla Kierowniczki, za zorganizowanie zlotu.

Karol, zlot tworzą ludzie, a Ci są niesamowici, nie żadna kierowniczka… wbijaj po prostu na następny. 
 

Na zdjęciu, oprócz @bubol.T Tomka - jego małżonki i Nikosia, brakuje jeszcze wagarowicza 😉 @mig Michała oraz powinna być Iwonka - druga połowa Adama.

BYŁO MEGA!

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze pytanie, kto jeździł w tej nakładce na kask z uszami, warkoczami, zwał jak zwał ?

Chyba Sebastian? Nie zamieniliśmy ani słowa, poza tym, że się minęliśmy jak wyjeżdżałem z parkingu, a Ty chyba szedłeś z Pawłem. Następnym razem musimy przyjechać na nocleg z wami, tylko ja słaby zawodnik jestem 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cze

Betty to super organizatorka, pełna profeska. Ankieta i ogarnięcie nieogarów to wybitne umiejętności. Sobota to zlot na całego. Poznałem parę nowych bardzo wartościowych osób z forum. Victor szacun, to jest determinacja. Adaś, dzięki za poświęcony czas, a nie było łatwo to pogodzić. Całej reszcie, że Wam się chciało przyjechać. Warun sztos, pogoda też dopisała, ludzi na stoku w sroc, ale dało się zjechać.

pozdro i thx

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...