My to tak bardziej zacz臋li艣my je藕dzi膰 偶eby si臋 nie zapu艣ci膰 i by膰 w formie do zimy 馃挭 @SzymQ du偶o pom贸g艂/doradzi艂. Rolki obszerny temat jak tak si臋 zag艂臋bi艂em... Nam na razie asfalt wystarczy, a偶 nadto 馃槈 Jest radocha. Nie by艂o gleby jeszcze . Najgorzej z zatrzymywaniem.
Teresko, czy偶by艣 mia艂a do czynienia?馃槈 Wiesz, u mnie nie ma warunk贸w na takie hobby, ale spr贸bowa膰 zawsze mo偶na. Foli膮 b膮belkow膮 bym si臋 owin膮艂 i do przodu馃槅
A jak tam u Ciebie sezon rolkowy ju偶 w pe艂ni?
Super pomys艂. Daj zna膰. Ostredok zobacz je艣li chodzi o Chopok. Masz tam wszystko w cenie. Nie ma tam luksusu ale za to jedzenie jest spoko i w cenie. I do wyciagu blisko. My pewnie po 3 Kr贸lach b臋dziemy co艣 organizowa膰. Tak 偶eby przed feriami by艂o.
Pozdro