Ta swieżość 😏 gdybyś o niej nie napisał bym polemizował a tak 🤷♂️👏
Weźmy Coca-Cola klasyk smak każdy zna a jednak mała butelka a puszka to inny doznanie tak samo jest z piwem, przynajmniej dla mnie 🤷♂️ butla to butla no chyba że kij wchodzi w rachubę tu smak ponownie się zmienia a niby ten sam browar 🥳
Tu nawet to nie ma co dyskutować bo transport przewodzi aczkolwiek reguły są podobne co do ciężkiego drogowego- weekend cumują , wiec jest spokojnie czy to dla wędkarstwa czy ogólnego korzystania bez napinki .
pozdro