Skocz do zawartości

SPODNIE KILLTEC


wickerman

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, grimson napisał:

markowych ciuchów w TK Maxx.

Czyli jakich? Bo SuperDry to przeciętniak odzieżowy i mało wspólnego ma z kolekcja zimową!Oczywiscie produktów masa.  Firma z duża reklama, wiec i cena wysoka jak na średniaka,jednak jakościowo daleko do markowych. Pewnie 4F stoi wyżej . 


Mając te 800zl szukałbym tu 

https://www.ridestore.com/be/broken-heren

… nie mammut itd ale jakościowo dobre materiały,jak i wykonanie .Firma produkuje kolekcje zimową,wiec głównie na niej się skupia. 
Mam dwa produkty od nich i jeżdżąc po 15 dni w sezonie,pewnie długo nie kupię czegoś nowego. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Victor said:

Czyli jakich? Bo SuperDry to przeciętniak odzieżowy i mało wspólnego ma z kolekcja zimową!Oczywiscie produktów masa.  Firma z duża reklama, wiec i cena wysoka jak na średniaka,jednak jakościowo daleko do markowych. Pewnie 4F stoi wyżej . 

Spodnie SuperDry eksploatowałem około 20 dni nie wahając się upaść ani na trasie ani obok. Nie mam żadnych zastrzeżeń eksploatacyjnych, a wyglądają jak nowe. Dla porównania: kupiłem kiedyś topową kurtkę narciarską 4F jako EDC po mieście, po 2 latach wyglądała fatalnie, choć nart nie widziała. Miałem więcej fatalnych zakupów od 4F. Teraz już omijam szerokim łukiem i nie interesuje mnie czy udało im się poprawić jakość. O spodniach SuperDry wspomniałem, ponieważ oprócz gogli, to jedyne moje wyposażenie narciarskie, z którego jestem ponadprzeciętnie zadowolony. Reszta w najlepszym wypadku robi rzeczy, które robić powinna. A czy można kupić lepszego taniej, to nie wiem i wyraźnie to zasygnalizowałem. Nie wykluczam też, że za sezon już taki zadowolony z nich nie będę 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperD to masówka.Wszystko i nic,choć kolorowo.Pamietam jak wchodzili z pompą na rynak,reklamy-celebryci itd,tez się nabrałem i kilka produktów kupiłem jednak po kilku praniach kolory odleciały i nigdy już nic nie kupiłem.Cenowo porównywalnie z G-star czy nawet QuickS choć inna specyfika odzieżowa ,nadal im bardzo daleko do nich.4F nie znam,nigdy nic nie kupiłem ,czytam o nich na forach i większość jest niezadowolona dlatego dla mnie SuperD są na tym samym poziomie  a nawet 4F może być wyżej bez różnicy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Victor napisał:

Czyli jakich? Bo SuperDry to przeciętniak odzieżowy i mało wspólnego ma z kolekcja zimową!Oczywiscie produktów masa.  Firma z duża reklama, wiec i cena wysoka jak na średniaka,jednak jakościowo daleko do markowych. Pewnie 4F stoi wyżej . 


Mając te 800zl szukałbym tu 

https://www.ridestore.com/be/broken-heren

… nie mammut itd ale jakościowo dobre materiały,jak i wykonanie .Firma produkuje kolekcje zimową,wiec głównie na niej się skupia. 
Mam dwa produkty od nich i jeżdżąc po 15 dni w sezonie,pewnie długo nie kupię czegoś nowego. 

 

Możesz znaleźć Pająka,, Descente, TNF, Schoeffel [tej ostatniej marki mam czerwoną kurtkę narciarską na Goretex, fotka jak wyżej] i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 13:01, SzymQ napisał:

spodnie  snowboardowe Superdry Ultimate Rescue i jestem bardzo zadowolony. Mają wszystko czego oczekiwałbym od spodni narciarskich a dodatkowo kieszenie kargo, w które pakuję rę

narciarz w spodniach snowbordowych wygląda jak łachudra

polecam pianki Berkner Roja - polskiej firmy z Knurowa

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 13:08, SzymQ napisał:

Spodnie SuperDry eksploatowałem około 20 dni nie wahając się upaść ani na trasie ani obok. Nie mam żadnych zastrzeżeń eksploatacyjnych, a wyglądają jak nowe. Dla porównania: kupiłem kiedyś topową kurtkę narciarską 4F jako EDC po mieście, po 2 latach wyglądała fatalnie, choć nart nie widziała. Miałem więcej fatalnych zakupów od 4F. Teraz już omijam szerokim łukiem i nie interesuje mnie czy udało im się poprawić jakość. O spodniach SuperDry wspomniałem, ponieważ oprócz gogli, to jedyne moje wyposażenie narciarskie, z którego jestem ponadprzeciętnie zadowolony. Reszta w najlepszym wypadku robi rzeczy, które robić powinna. A czy można kupić lepszego taniej, to nie wiem i wyraźnie to zasygnalizowałem. Nie wykluczam też, że za sezon już taki zadowolony z nich nie będę 🙂

Też omijam 4F... Dermizax 20000 przemakał na dupsku, wiatrówka 10000 przemaka na rowerze. Niech sobie wsadzą te cyferki razem z cenami .... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 21:48, Jan napisał:

narciarz w spodniach snowbordowych wygląda jak łachudra

polecam pianki Berkner Roja - polskiej firmy z Knurowa

 

He he niezłe...

Rzadko się widuje narciarzy w spodniach snowboardowych bo one są po prostu inaczej szyte i są dla użytku narciarskiego niewygodne.

Natomiast pianki można polecić jedynie narciarzom idealnie technicznie jeżdżącym bo w nich wszystko widać i narciarz, który nie jeździe doskonale technicznie wygląda w piankach rachitycznie.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Natomiast pianki można polecić jedynie narciarzom idealnie technicznie jeżdżącym bo w nich wszystko widać i narciarz, który nie jeździe doskonale technicznie wygląda w piankach rachitycznie.

Cze

Pianki na dzień dzisiejszy nie poleciłbym nikomu, bo w dzisiejszych czasach jest sporo materiałów dużo lepszych, stąd też odeszły do lamusa. Niszowa produkcja, z reguły dla  narciarzy "starej" daty, którzy na tych materiałach się "wychowali". Ponadto trzeba mieć także odpowiednia muskulaturę - bo to mocno dopasowany krój, nie każdy w nich będzie dobrze wyglądał.

pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mitek napisał:

He he niezłe...

Rzadko się widuje narciarzy w spodniach snowboardowych bo one są po prostu inaczej szyte i są dla użytku narciarskiego niewygodne.

Natomiast pianki można polecić jedynie narciarzom idealnie technicznie jeżdżącym bo w nich wszystko widać i narciarz, który nie jeździe doskonale technicznie wygląda w piankach rachitycznie.

Pozdrowienia

Nic podobnego. Ale pod warunkiem że jest płci żeńskiej....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem na tej stronie Polecam !!! Ubrania Żeglarskie i Akcesoria (northsails.com.pl)

Kupiłem Juniorskie jak mi polecił Marcos i rzeczywiście sporo taniej mnie to wyniosło 499zł 

Spodnie rewelacja mam z tego materiału i tej samej firmy kurtkę, więc spoko .  Polecam 

Zamówiłem rozmiar 164/14 idealnie dopasowane do mnie. 

https://northsails.com.pl/produkty/hh-junior-legendary-pant

Spodnie narciarskie Junior Helly Hansen Legendary Pant — Ubrania Żeglarskie i Akcesoria (northsails.com.pl)

379415849_280113894954348_7796621728140807148_n.jpg

Edytowane przez wickerman
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...