Jump to content

wickerman

Members
 • Posts

  136
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wickerman's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • Dedicated
 • Collaborator
 • Reacting Well

Recent Badges

53

Reputation

 1. hmmm napisałem , że być może nie twierdzę , że tak jest ale mam takie wrażenie. Może wystarczy bootboard podnieść nie wiem nie rozkminiam tego, ale coś muszę zrobić bo buty są mega wygodne tylko ten prawy takie mam odczucia . Zapinanie buta mocniej też nic nie daje, skarpetki zmiana na inne też.
 2. Mitku czyli wkładki zrobiłem bezsensu? Podczas przymierzania buta było ok . I tak Pan Michał bootfiter powiedział, że będę musiał pojeździć i wtedy ocenić buty wszelkie poprawki mam w cenie butów i wkładek przez 2 lata. Chodzi o to , że czuję jak by prawa noga pięta uciekała minimalnie do góry . Mam krótszą prawą nogę nie widać tego , ale podczas badań u fizjoterapeutów zobaczyli , że mam minimalnie krótszą. Więc może to jest przyczyna.
 3. canting mam na równo . Miałem wcześniej ustawione przez Bootfitera ,ale cały czas narty jechały mi po wewnętrznej krawędzi i kolana nie dawały rady, ustawiłem sobie na równo i jest ok. Bootfiter powiedział , że jeżeli jest problem to powiedział , że mogę sobie przestawić kluczem imbusowym i tak zrobiłem. Buty mam ok jedynie do mikropodbicia na pięcie prawej nogi. Wkładki mam na wymiar stopy zrobione w Ski Fanatic. Ogólnie buty to historia długa zakup itp... nie będę się tu zagłębiał bo nie ma sensu. Buty są ok.
 4. ponieważ miałem uszkodzony ślizg do wypełnienia przez taśmę . W Kurzętniku na stoku Pani na taśmie się przepychała i mnie zahaczyła nartą a ta wylądowała na krawędzi taśmy porysowałem prawą nartę ślizg. Dlatego po wypełnieniu serwis zrobił strukturę. Nie znam się na tym oddałem narty do serwisu w Bydgoszczy kazałem zrobić jak najlepiej potrafią i tak zrobili , a czy dobrze tego nie umiem stwierdzić. serwis Winterski
 5. niestety nie wiem dlaczego, ale jak przesyła się filmy na messengera to zmienia jakoś tych filmów normalnie ładnie widać .
 6. Jeździłem na nich jak je dostałem ze sklepu bez tuningu i też przestawiałem wiązanie . Po 2 wyjazdach oddałem do serwisu na ostrzenie, i smarowanie full serwis w Bydgoszczy nowa struktura, 88 po bokach i 1 st. od dołu. Narty jeżdżą spoko na przestawionym wiązaniu do przodu jak dla mnie. Jak ustawie normalnie to nie mogę w nich normalnie jeździć .
 7. Mitku zwykłe narty zjazdowe Salomon S/Max 10 73 pod butem. Gdzieś wcześniej zamieszczałem zdjęcia i ktoś kilka postów przed wstawił ich opis.
 8. To Mitku , że wykańczanie skrętów przy mniejszych prędkościach w takiej narcie mnie męczy bardziej kolana dostają więcej w dupe. Może to wynik przestawionego wiązania. Przestawiłem ostatnio wiązania normalnie pod buta i nie potrafiłem ich okiełznać jak bym pierwszy raz założył narty na nogi .
 9. Może i sikały . Ale seryjnie miałem zapytania od kolesi co widać było temat nart znają nie od dziś i jeździli bardzo sprawnie . Też się dziwiłem , dlaczego myślą, że to gigantki?
 10. NO właśnie ja mówię o całym dniu na stoku a nie 4 godz. Potrafię jeździć od rana do zamknięcia stoku z przerwą na obiad i ewentualnie rozgrzanie się herbatką w kawiarni na stoku jak jest przy złej pogodzie. Przez 4 godziny też daję radę nawet w tych nartach. I nie mówię , że źle się jeździ ale moim zdaniem gdybym kupił sobie narty w granicy 155-160 były by idealne moim zdaniem. Niektórzy na stoku pytali mi się na kanapie czy to gigantki co mam na nogach , czy to dziwne? Zobaczyli kolesia budowy nastoletniego chłopca i przyczepione wielkie narty u nikogo mojego wzrostu nie widziałem na stokach jeszcze by ktoś jeździł w tak dużych nartach jak ja. Daje rade ale jak wspomniałem jazda jest męcząca do pewnego stopnia kolana bolą. Na świezym równym stoku i twardym zapierdzielają jak po szynach w zakrętach trzymają bez zastrzeżeń jedyny minus ,że jak zwalniam już nie są tak skrętne jak przy dużej prędkości.
×
×
 • Create New...