Jump to content

labas

Members
 • Posts

  499
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by labas

 1. Nie trzeba dnia, wystarczy trening dwugodzinny. Do ślizgania może i wystarczy ostrzyć raz na sezon, ale do normalnej jazdy - dla mnie niewiarygodne.
 2. labas

  Rozgrzewka

  Nie wyobrażam sobie jazdy bez rozgrzewki, jak i sprawdzenia trasy przy pierwszym przejeździe. Ale znam sporo osób które na rozgrzewkę walną małpkę.
 3. W twartych przejechałem ok. 450 dni w 7 sezonów - w ubiegłym roku szewc poprawił mi pięty w botkach. W miękkich przejechałem 120 - 130 dni w 2 sezony. W tym sezonie siedzą i czekają na mnie, jeszcze nie miałem butów na nogach.
 4. Uwielbiam to, zazwyczaj najwięcej wrzeszczą wpłacający stówkę podatku na miesiąc, wzamian pobierając 500+.
 5. Tylko i wyłącznie ułamki sekund się liczą. Ile komu wlepiłem, ile mi wlepili. Rywalizacja napędza i rozwija.
 6. Moruniek Nie można pisać w jednym temacie? Otwieram jeden temat, jest Twoja relacja, otwieram drugi, tam dokładnie taka sama relacja. Robi mi się od tego niedobrze.
 7. Podobno zwierzątka na Boże Narodzenie mówią ludzkim głosem, jednak to były bajki.
 8. Marecki spadaj, jak w tytule ...... się znasz.
 9. Jest za darmo, dwa razy. Tylko buty trzeba kupić u nich a nie na allegro.
 10. No to na moich też nie pojeździlibyście. W ubiegłym sezonie , po każdym treningu narty na stół, ostrzenie i smarowanie. Śpiochu wie jakie były warunki w Suchym.
 11. Tak, klejenie, ale wszysko wyjdzie w praniu podczas zabiegu. Na stół mam iść ok. 20 grudnia, będzie czas w święta na spokojne chorowanie.
 12. Mam podobny problem. W marcu miałem robioną łąkotkę i chrząstkę, potem rehabilitacja, ale ból w kolanie cały czas. Zrobiłem rezonans i wczoraj odebrałem wynik, jestem załamany, łąkotka pęknięta i trzeba iść na stół. Po sezonie, a miałem wyjazd za trzy tygodnie do Cortiny.
 13. My tu powinniśmy całować po piętach Właściciela-Admina za wolność i swobodę.
 14. Jedorazowe wyjazdy i zjazdy dla turystów są, sprawdź na stronie stacji. Korzystałem a właściwie moja żona, bo ja nartowałem.
 15. Lata temu moje dwie najmłodsze córki wsadziłem na juniorskie SL o dł.145cm, miały wtedy 8 i 10 lat, w następnym sezonie poznały smak GS. Narty kupowałem nowe, nie mam zaufania do używek.
 16. Maciej S masz rację, ja też smaruję, tylko że od spodu.
 17. Też byłem na grzybach, ani grzybów ani zawodów, ale przynajmniej miałem piękne widoki na Tatry i Beskidy.
 18. Tak samo. Planujemy Cortinę, Drei Zinnen i Kronplatz, po dwa dni na każdej stacji.
 19. Nie trafisz, będzie lampa, bo ja tam też będę dwa dni.
×
×
 • Create New...