Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, .Beata. napisał:

A co, jeśli się nie zgadzam…?

A to już jest Twój problem. Kto Cię zmusza do jeżdżenia. Sprzedasz pod stokiem i możesz pić browary. Pamiętasz jak to się robiło w Kuźnicach. 😉 Beatko żebyśmy tylko takie problemy mieli...

POzdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/27/2024 at 10:04 PM, .Beata. said:

No już… przestańcie, zaklepałam noclegi i już. Z Wami dość szybko i łatwo poszło 😉 Ale miło mi bardzo i dziękuję. Proponuję jednak przeznaczyć ten karnet (a właściwie to 2) komuś, kto wyciśnie z niego wszystko, bądź wszystkim obniżyć cenę, oprócz tych Adamowych 20%.  

Wysłałem Ci te 40pln. W prywatnej wiadomości masz potwierdzenie przelewu i numer do mnie na komórkę

// ML

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde qrde qrde ..... przejrzałem poprzednie strony i się wydało, że Adam Widmem zwany ogłosił slalomy i slalomy i wieczorem i rankiem i w przerwie między poprawianiem dobrostanu własnego tudzież kolegów w niedoli. Ino slalomy. A u mnie nart do slalomu niet ....                                                                                                                                                          Stąd pytanie - prośba o opinie nt nart: Dynastar Speed Omeglass SL Master ??? aha, 168 R13.

Ktoś ??? coś???

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kaem napisał:

qrde qrde qrde ..... przejrzałem poprzednie strony i się wydało, że Adam Widmem zwany ogłosił slalomy i slalomy i wieczorem i rankiem i w przerwie między poprawianiem dobrostanu własnego tudzież kolegów w niedoli. Ino slalomy. A u mnie nart do slalomu niet ....                                                                                                                                                          Stąd pytanie - prośba o opinie nt nart: Dynastar Speed Omeglass SL Master ??? aha, 168 R13.

Ktoś ??? coś???

 

 

 

Chopie nic sie nie trop..w zeszłym roku slalom wyglądał tak>>

DfXN7QKX0AAPGyMa.jpg.c80a5b6797c5d4b1a932c3e1cce2c0a4.jpg

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Chertan napisał:

Nie widzę włosów pod tym kapturkiem, a po bokserkach to bym go nie poznał. 

Ale na górze, nartą nie wiem kto jest, może Lexi? Ale skstop już dawno by zadział, więc chyba to nie on. Ale skąd ma zdjęcia? Zastanawiające.

pozdro

Edytowane przez Marcos73
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaem napisał:

qrde qrde qrde ..... przejrzałem poprzednie strony i się wydało, że Adam Widmem zwany ogłosił slalomy i slalomy i wieczorem i rankiem i w przerwie między poprawianiem dobrostanu własnego tudzież kolegów w niedoli. Ino slalomy. A u mnie nart do slalomu niet ....                                                                                                                                                          Stąd pytanie - prośba o opinie nt nart: Dynastar Speed Omeglass SL Master ??? aha, 168 R13.

Ktoś ??? coś???

 

 

 

Cześć

Słowo Master na tej narcie pewnie z tysiaka kosztuje a co wewnątrz... stawiam na tzw drugą slalomkę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, .Beata. said:

Cóż za igraszki…! Cóż za wyrafinowane perwersje…!- no nie poznaje kolegów  ☺️

Wydarzenie ewidentnie się rozkręca z roku na rok. Strach się bać tego co przyniesie najnowsza edycja. Niby co było w Zwardoniu, zostaje w Zwardoniu, ale @KrzysiekK powinien to udokumentować na wszelki wypadek... tak z dziennikarskiego obowiązku 🤣.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .Beata. napisał:

Cóż za igraszki…! Cóż za wyrafinowane perwersje…!- no nie poznaje kolegów  ☺️

Z Markosem zwanym ostatnio Narkosem i Chertanem byłem dość blisko w jednym pokoju przez kilka dni, ostatnio z Piotrusiem już bardzo blisko na zsunietych razem łóżkach 🤪 kto wie jak to się dalej rozwinie

PS przypomniałem sobie że z Mitkiem też już spalem w jednym łóżku 😁

Edytowane przez Mikoski
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SzymQ napisał:

Wydarzenie ewidentnie się rozkręca z roku na rok. Strach się bać tego co przyniesie najnowsza edycja. Niby co było w Zwardoniu, zostaje w Zwardoniu, ale @KrzysiekK powinien to udokumentować na wszelki wypadek... tak z dziennikarskiego obowiązku 🤣.

Udokumentuję ja to fotograficznie, a @Marcos73z racji zjawiskowo lekkiego pióra opisze … z tym, że wziąwszy pod uwagę nowe trendy w dziennikarstwie będziemy przymykać oko na co bardziej szokujące zjawiska … myślę że dobrze będzie mi się z @Marcos73’em współpracowało mimo, że jednak nie mogę pochwalić się tym, że w jednym łóżku czy też prawie w jednym łóżku z Nim spałem. W razie problemów będę się posiłkował Twoja @Mikoski  pomocą.

Edytowane przez KrzysiekK
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, SzymQ napisał:

Wydarzenie ewidentnie się rozkręca z roku na rok. Strach się bać tego co przyniesie najnowsza edycja. Niby co było w Zwardoniu, zostaje w Zwardoniu, ale @KrzysiekK powinien to udokumentować na wszelki wypadek... tak z dziennikarskiego obowiązku 🤣.

@SzymQ, ja ich będę na nartach filmował jadąc za Nimi, a Ty w związku z Twoimi sui generis upodobaniami do jazdy wstecz dokumentuj od przodu. Nic się nie ukryje. Ani podparcie wewnętrzna, ani A-frame , ani już tym bardziej problemy z rytmem. Na podstawie tych filmów i fotografii może się w końcu uda porządnie zdefiniować gdzie leży ta linia spadku stoku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...