Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lexi napisał:

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.

 

(..skoro @kordiankw "poleciał Lecem to ja Tuwimem).. 🙂

chłopaki pod celą już nie mogą doczekać się takiego słodziaka, jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2023 o 12:22, Lexi napisał:

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.

 

(..skoro @kordiankw "poleciał Lecem to ja Tuwimem).. 🙂

Tuwim - mój ulubiony jego wiersz to "Do prostego człowieka". Jest też wersja audio zespołu Akurat. 

p.s.

Jak kiedyś się odważę to opublikuję Wam coś swojego do recenzji. Trochę jednak czasu musi jeszcze upłynąć 😉.  

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, moruniek napisał:

Tuwim - mój ulubiony jego wiersz to "Do prostego człowieka". Jest też wersja audio zespołu Akurat. 

p.s.

Jak kiedyś się odważę to opublikuję Wam coś swojego do recenzji. Trochę jednak czasu musi jeszcze upłynąć 😉.  

 

Nie krępuj się! Dawaj! - jakoś to przełkniemy… 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2023 o 08:56, Jan napisał:

a na czym mam się nie znać ? Na Czarnej Górze czy podchodzeniu ?

O tym że raz kiedyś tam kilka metrów podszedłeś po śniegu jeszcze nie robi z Ciebie experta

Kup sobie coś w tym stylu i nie będziesz musiał chodzić w rozpiętych butach

https://www.tatracamp.pl/single-post/2016/12/27/sprzet-do-uprawiania-narciarstwa-wysokogorskiego-skialpinizmu-i-narciarstwa-tourowego-bu

Przecież brachol napisał, ze skiturowe buty w trybie podejścia się rozpina, znaczy luzuje, może ty Janie kup je sobie i naucz się je obsługiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2023 o 21:33, Marcos73 napisał:

Panowie, to już niesmaczne się staje. Nie odbierajcie pozycji liderów MarioJ i SStar. Przyłączam się do zabawy. Z grubej rury ……… Mitek, Ty ciuliku złamany, oby Ci kury cały majątek rozdziobały. To za tą Multiplę. Albo za wszystko. Żebyś sobie nie myślał że jesteś bezpieczny w stolicy.

pozdrawiam

Tylko na to czekałem... my z MarioJ to przy chłopakach wersal... ale rap ze stolycy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z tytułem rozdzialu- "Gdzie na narty"... 

Ponieważ moja wiedza o sudeckich ośrodkach jest prawie zerową muszę spytać miejscowych bywalców: gdzie pojechać w  drugim tygodniu lutego. Ośrodek(dki) powinien mieć przynajmniej jedną niebieską trasę więc raczej nie miejsca podobne do beskidzkiej Czantorii czy Mosornego. 

Celuje w kotlinę- Zieleniec, Czarna Góra. A może Karkonosze? Co radzicie? W tym roku po polskiej stronie Sudetów  

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siennie pojeździsz od rana do 11- tej, wespół ze szkółkami, potem koleeeejki na niebieskiej Efce i czerwonym Luxie. Żmija jest przyjemna, bez karkołomnych ścianek i masakrycznych kolejek, może trafisz na czynną i Procę. Macie tez opcje na pustawą czerwoną Kamienicę, niebieski Bolesławów i pełniejszy Lądek. Zielu to maszynka do robienia hajsu, zwłaszcza że budują tam potężną noclegownię. Już nigdy nie pojadę tam w sezonie… tras sporo, choć krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mig napisał:

Zgodnie z tytułem rozdzialu- "Gdzie na narty"... 

Ponieważ moja wiedza o sudeckich ośrodkach jest prawie zerową muszę spytać miejscowych bywalców: gdzie pojechać w  drugim tygodniu lutego. Ośrodek(dki) powinien mieć przynajmniej jedną niebieską trasę więc raczej nie miejsca podobne do beskidzkiej Czantorii czy Mosornego. 

Celuje w kotlinę- Zieleniec, Czarna Góra. A może Karkonosze? Co radzicie? W tym roku po polskiej stronie Sudetów  

Ferie zimowe 29.01-11.02.2024: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.

Więc będzie ok, dolnośląskie będzie już po feriach.

To zależy czego szukasz.

- Jak trasy długiej, czerwono - niebieskiej o długości 4,4km to polecam Lolę w Szklarskiej. Do tego mają czerwoną Śnieżynkę o długości ok 1km, zielonego Puchatka o podobnej długości. Halę Szrenicką z tylko naturalnym śniegiem z długością 600m i Ścianę FIS [czynna ostatnio 3 tygodnie w lutym 2019, przejezdna off-piste rok do roku] z ponad 1,5km zjazdu

- jak dużo krótkich tras, średnio 400-800m, raczej łagodne to zapraszam do Zieleńca

- jak kameralny ośrodek z 1 czerwoną trasą ok 600m i dwoma niebieskimi o podobnej długości to Lądek Zdrój będzie ok

- no i Czarna Góra, z głównie czerwonymi trasami o długościach 800-1600m jedną czarno-czerwoną o dług. 1500m i niebieskim polem narciarskim

Wszystko zależy od warunków pogodowych i frekwencji na stokach. Przy pełnym otwarciu ośrodka celowałbym w Szklarską i Czarną Górę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...