Jump to content

Friski

Members
 • Posts

  421
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Friski's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

3

Reputation

 1. Chętnie, końcówka zeszłego sezony była taka smakowita... 😍 Tylko czy będzie mnie stać, pożytki się skończyły...😪
 2. Pomijając cenę, to czy wszystkie wyciągi będą czynne, czy część się nie wysypie z uwagi na koszty (prądu), jakie będzie oblężenie na działających... Choroba, jak co roku mam dylemat czy brać bo zawsze jak kupuję Wiślański to jakieś przeszkody żeby go wykorzystać 😏
 3. Zajrzyjcie na konto Gopass, u mnie wrzucili kupony dla członków rodziny za 59 zł 🤩 (do wykorzystania tylko w SMR). Przy takiej cenie i warunkach kierunek może być tylko jeden...
 4. ...800/802 czyli dwie warstwy. Genialne, idealne przy moich 77 kg. Nie widzę jaki tam zakres w wiązaniach, czy dla "zwykłych ludzi" się nada. Krawędzi w komórkach malutko... chyba połowa sklepowych. @Jan Można jeździć do godziny 10 (pod warunkiem nocnych przymrozków). Później zmiana na jakieś mastery, am. Od południa kolejna zmiana na szerokie kłapacze 🙂
 5.   Nie taki znowuż rak, nachylenie stoku zdecydowanie wyższa liga niż Siglany czy Klepki, przejechać go czysto na krawędzi... Nowe narty pokazały moje niedostatki. BTW ani jednej ryski na ślizgach - kolejny plus dla Cisowej.
 6. Zwróciłeś może uwagę czy stare też miały tak malutko krawędzi? Pięknie mi się błyszczy po trzech razach w miękkim, ufam że dobrą stal dali ale jest jej tak około połowy z tego co mam w dynastarach...
 7. No ba! Żal było nie wziąć. Ale będę się woził na miękkszych  
 8. Michale, miałeś nalepkę na nartach informującą o surowym stanie, sprawdzałeś kątownikiem? Moje mają strukturę, brak nalepki więc założyłem że naostrzone i nawet nie sprawdzałem... A numer seryjny jest uniwersalny dla obydwu wersji.
 9. Bo mają fajne ochraniacze na dziobach   Jakby ktoś się zastanawiał co to za deski to w katalogu Voelkla dla zawodników (19/20) można je znaleźć pod numerami 119802/800 (miękksze) i 119862/860 (twardsze). Sklep miał trudności w komunikacji z adresami z Polski (maile notorycznie lądowały im w spamie) ale ostatnio nie ma kłopotów.
 10. O tych podjazdach można czytać na forum Korbielów.com od lat, prawie 100 stron, 1000 postów nadziei. Z konkretów mamy tylko potężną podwyżkę cen. Do tego mgliste groźby przeciwników obecnego "inwestora" że w ramach wojny zagrodzą stoki i łupną cenami (bezpłatnych do tej pory) parkingów.
 11. Jeżeli nie jeździ na switchu to dałbym center czyli but bardziej do tyłu w porównaniu z pozostałymi ustawieniami. Narty (freeride) z przodu nigdy za wiele, krótszym tyłem łatwiej manewrować.
 12. Przelecieć prawidłem można tylko jaki kąt wyjdzie bez równej bazy?
 13. Jakby komuś brakowało zapasowego kierowcy i osoby do podziału paliwka to się polecam:)
 14. Tak. A wersje komórkowe miały dodatkową (trzecią) warstwę usztywniającą (na której mi zależy).
 15. Niestety, gdyby tak było brałbym je od razu. To jest wersja sklepowa - pytałem. Jeżdżę na podobnych konstrukcyjnie (speed course ti ) i od komórki (GS voelkla z 2010 które nabyłem za podobne pieniądze) dzieli je przepaść.
×
×
 • Create New...