Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

A kto bije pianę.

Ja mogę być nieobiektywny bo we Włoszech spędziłem sporo czasu a do Austrii zacząłem jeździć całkiem niedawno - jakieś 12-15 lat temu i byłem tylko w kilku no może kilkunastu miejscach ale ja raczej jeżdżę przypadkowo bez specjalnej analizy i statystyki więc... to raczej wrażenia a nie obiektywne dane.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
5 minut temu, grimson napisał:

But 26.5, narta 160cm.

Ale pojawiają się schody, bo kolory maja być odpowiednie, czyli ładne😬

I to jest problem. U nas róże, przeszły w fiolety, a fiolety w biele i czernie. A pewnie będzie jeszcze zmiana. Dobrze, że pies jest zazdrosny i warczy na absztyfikantów. Jak tu żyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, moruniek napisał:

I to jest problem. U nas róże, przeszły w fiolety, a fiolety w biele i czernie. A pewnie będzie jeszcze zmiana. Dobrze, że pies jest zazdrosny i warczy na absztyfikantów. Jak tu żyć 😉

U nas był róż, potem fiolet z czernią. Teraz powoli dochodzi do głosu biel z czernią, biel z zielenią, biel z szarością, biel z motywami graficznymi. 

Rynce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2023 o 12:59, grimson napisał:

Spoko. Trzeba zrobić dzień zamknięty w Białce i testy tych desek.

Cześć

W Białce odbywały się swego czasu (może jeszcze są) zawody w narciarstwie szybkościowym (na tym stoku po prawej od orczyków patrząc od góry). Rekordy były w granicach 140. To były zawody teoretycznie juniorskie ale startowała też kategoria Open. Poważne zawody. Plastrowane gumy, plastrowane wiązania, specjalne smarowanie pod trasę itd.

Miałem okazję parę razy jeździć na nartach zjazdowych i bez problemu zjeżdżało się nawet z dawnej Bieńkuli - lodowe garby na całej długości. Da radę, ale "carving" tylko  na przygotowanej wyłączonej z ruchu trasie i z duuużymi jajami w spodniach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...