Jump to content

Sezon 2025/2026


grimson
 Share

Recommended Posts

23 minuty temu, filok napisał:

Tam najbardziej pizdziało 🙂 ło matko jedyna 

Faktycznie tylko raz wyjechałam i 

IMG_9662.thumb.jpeg.8021452ee2614dacfbf6a1f3a432134b.jpeg

do domku

IMG_9664.thumb.jpeg.04a99aa3f7b08bccb78766cfaf042e5c.jpeg

temperatura spadała, wiatr telepał wagonami, zaczęło kurzyć takimi drobnymi lodowatymi igiełkami.

Ratunek - zbawienne drzwi narciarni

IMG_9665.thumb.jpeg.ed1b05d04fc2793456d9a2f32342de30.jpeg

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jan napisał:

Faktycznie tylko raz wyjechałam i 

IMG_9662.thumb.jpeg.8021452ee2614dacfbf6a1f3a432134b.jpeg

do domku

IMG_9664.thumb.jpeg.04a99aa3f7b08bccb78766cfaf042e5c.jpeg

temperatura spadała, wiatr telepał wagonami, zaczęło kurzyć takimi drobnymi lodowatymi igiełkami.

Ratunek - zbawienne drzwi narciarni

IMG_9665.thumb.jpeg.ed1b05d04fc2793456d9a2f32342de30.jpeg

Fajnie się masz 🙂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz, Jan napisał:

Zobacz jaki luksusowy pokój 

 

IMG_9668.jpeg

Zarąbisty !!! W podobnym mieszkałem w szkole szybowcowej w Wasserkuppe. Czuć klimat .Zresztą spanie jest mało ważne .Ważne jest piękno śmigania na deskach w klimatycznych miejscach 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, filok napisał:

Zarąbisty !!! W podobnym mieszkałem w szkole szybowcowej w Wasserkuppe. Czuć klimat .Zresztą spanie jest mało ważne .Ważne jest piękno śmigania na deskach w klimatycznych miejscach 😄

Nie wiem czy wiesz ale zimą na Wasserkuppe działają cztery orczyki, bywałem tam częstym gościem jak był śnieg miałem tylko godzinę samochodem.

csm_pistenplan-skigebiet-skilifte-ski-und-rodelarena-wasserkuppe-16_b714618102.jpg

Edited by Mikoski
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Mikoski napisał:

Nie wiem czy wiesz ale zimą na Wasserkuppe działają cztery orczyki, bywałem tam częstym gościem jak był śnieg miałem tylko godzinę samochodem.

csm_pistenplan-skigebiet-skilifte-ski-und-rodelarena-wasserkuppe-16_b714618102.jpg

A to mnie zdziwiłeś ! Byłem tam dwukrotnie ale w porze wczesnojesiennej w 2009 i 2010 roku i nawet nie pomyślałem że tam mogą być wyciągi 😄

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, AdrianW napisał:

Siema. Gdzie Cię wywiało? Molltek?😉

Ano Adrianku.. ino Sappada - taka wioska zabita dechami na końcu włoskiego świata.. parę górek .. kilka tras -  ludzi garstka + Tadeo z grupą.. cicho.. spokojnie.. nostalgicznie .. bez szału..

IMG_8409.thumb.jpg.9c5ea76f07079733889533afb2755fe2.jpg

IMG_8414.thumb.jpg.2a2d886c3f12fded012c90cf693c7e51.jpg

.. szał zaczyna się jak skończysz jazdę i idziesz w stare miasto (wieś?) Plodn... architektoniczny opad szczeny ..całe szczęście że przypadkowo złapałem tutaj apartament.. tego nie da się odwidziećIMG_8438.thumb.jpg.0254f33e6e7bba088f0b4332eeefd52a.jpg

IMG_8436.thumb.jpg.9ae2ad77fcdad2e70a7df0a866aeb4db.jpg

IMG_8451.thumb.jpg.7b9e5b57539791ed13537fe7608a0307.jpg

IMG_8435.thumb.jpg.2c75677bb5852496faacf9d737f5127c.jpg

IMG_8428.thumb.jpg.e25a81b29209579598384360c56b1b41.jpg

IMG_8424.thumb.jpg.3e105eb6158f3522a4ce8d473c224b13.jpg

 

 

  • Like 11
  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Lexi napisał:

Ano Adrianku.. ino Sappada - taka wioska zabita dechami na końcu włoskiego świata.. parę górek .. kilka tras -  ludzi garstka + Tadeo z grupą.. cicho.. spokojnie.. nostalgicznie .. bez szału..

IMG_8409.thumb.jpg.9c5ea76f07079733889533afb2755fe2.jpg

IMG_8414.thumb.jpg.2a2d886c3f12fded012c90cf693c7e51.jpg

.. szał zaczyna się jak skończysz jazdę i idziesz w stare miasto (wieś?) Plodn... architektoniczny opad szczeny ..całe szczęście że przypadkowo złapałem tutaj apartament.. tego nie da się odwidziećIMG_8438.thumb.jpg.0254f33e6e7bba088f0b4332eeefd52a.jpg

IMG_8436.thumb.jpg.9ae2ad77fcdad2e70a7df0a866aeb4db.jpg

IMG_8451.thumb.jpg.7b9e5b57539791ed13537fe7608a0307.jpg

IMG_8435.thumb.jpg.2c75677bb5852496faacf9d737f5127c.jpg

IMG_8428.thumb.jpg.e25a81b29209579598384360c56b1b41.jpg

IMG_8424.thumb.jpg.3e105eb6158f3522a4ce8d473c224b13.jpg

 

 

Cudne miejsce !!

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Lexi napisał:

Ano Adrianku.. ino Sappada - taka wioska zabita dechami na końcu włoskiego świata.. parę górek .. kilka tras -  ludzi garstka + Tadeo z grupą.. cicho.. spokojnie.. nostalgicznie .. bez szału..

IMG_8409.thumb.jpg.9c5ea76f07079733889533afb2755fe2.jpg

IMG_8414.thumb.jpg.2a2d886c3f12fded012c90cf693c7e51.jpg

.. szał zaczyna się jak skończysz jazdę i idziesz w stare miasto (wieś?) Plodn... architektoniczny opad szczeny ..całe szczęście że przypadkowo złapałem tutaj apartament.. tego nie da się odwidziećIMG_8438.thumb.jpg.0254f33e6e7bba088f0b4332eeefd52a.jpg

IMG_8436.thumb.jpg.9ae2ad77fcdad2e70a7df0a866aeb4db.jpg

IMG_8451.thumb.jpg.7b9e5b57539791ed13537fe7608a0307.jpg

IMG_8435.thumb.jpg.2c75677bb5852496faacf9d737f5127c.jpg

IMG_8428.thumb.jpg.e25a81b29209579598384360c56b1b41.jpg

IMG_8424.thumb.jpg.3e105eb6158f3522a4ce8d473c224b13.jpg

 

 

Ożeż Ty 💪

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, a_senior napisał:

Jak dobrze pójdzie to będę tam jutro. Na razie był Bad Kleinkirchheim i Gerlitzen.

 

franzk.jpg

Jak tam Andrzeju?🙂 Trzymałem kciuki po cichu i widzę, że się udało 😉💪

Pozdrowionka!⛷️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Lexi napisał:

Ano Adrianku.. ino Sappada - taka wioska zabita dechami na końcu włoskiego świata.. parę górek .. kilka tras -  ludzi garstka + Tadeo z grupą.. cicho.. spokojnie.. nostalgicznie .. bez szału..

IMG_8409.thumb.jpg.9c5ea76f07079733889533afb2755fe2.jpg

IMG_8414.thumb.jpg.2a2d886c3f12fded012c90cf693c7e51.jpg

.. szał zaczyna się jak skończysz jazdę i idziesz w stare miasto (wieś?) Plodn... architektoniczny opad szczeny ..całe szczęście że przypadkowo złapałem tutaj apartament.. tego nie da się odwidziećIMG_8438.thumb.jpg.0254f33e6e7bba088f0b4332eeefd52a.jpg

IMG_8436.thumb.jpg.9ae2ad77fcdad2e70a7df0a866aeb4db.jpg

IMG_8451.thumb.jpg.7b9e5b57539791ed13537fe7608a0307.jpg

IMG_8435.thumb.jpg.2c75677bb5852496faacf9d737f5127c.jpg

IMG_8428.thumb.jpg.e25a81b29209579598384360c56b1b41.jpg

IMG_8424.thumb.jpg.3e105eb6158f3522a4ce8d473c224b13.jpg

 

 

Sorki, przecież ostatnio wspominałeś, że tam jedziesz...🤦 Faktycznie, urokliwe, piękne miejsce. No i krzesełka w stylu jak lubisz 😉 Wrzucaj, wrzucaj👍 Jak warunki? Ale Molltek też jest w planach?😁

Pozdro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 13.03.2026 o 19:53, tomkly napisał:

Nic nie pobije różowych e-Race. Nie wiem kto takie metroseksualne paskudztwo był w stanie wymyślić... 😡

Ale na żywo one nawet nie są różowe, takie oczojebne magenta i to całkiem ładne, zwłaszcza jak były pod ponętną dziewczyną (we Francji śmy widzieli)

21 godzin temu, Lexi napisał:

pfff.. 500km to Maras na samym Rusin zrobił.. w soboty do południa....  😉

Ale to razem z objechaniem z Krakowa i z powrotem i to dwa razy, też by objechał w sobotę do południa. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, a_senior said:

Jak dobrze pójdzie to będę tam jutro. Na razie był Bad Kleinkirchheim i Gerlitzen.

 

Polecam Nassfeld. Powyżej 1400mnpm znakomita jazda. Śniegu kupa, ludzi mało (rzadko się zdarza jechać z kimś obcym na krześle/w gondoli). Będę wypatrywał zielonej kurtki:).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Chertan napisał:

Ale na żywo one nawet nie są różowe, takie oczojebne magenta i to całkiem ładne, zwłaszcza jak były pod ponętną dziewczyną (we Francji śmy widzieli)

Ale Ty w kolorach oblatany.... Fuksja, róż bengalski czy indyjski? 😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, tomkly napisał:

Ale Ty w kolorach oblatany.... Fuksja, róż bengalski czy indyjski? 😃

Co Ty, ja byłem z narciarzami uczonymi w piśmie i kolorach. Sam bym nie wpadł. Znam tylko trzy kolory. 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Lexi napisał:

pfff.. 500km to Maras na samym Rusin zrobił.. w soboty do południa....  😉

Nie wiem kto to jest, wstaw scren z aplikacji i po kłopocie. Ja daleki jestem od dowartościowania ile, gdzie i w jakich warunkach na jakim sprzęcie itd. itp.  

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Lexi napisał:

A co to takiego?

Stary wyga i nie wie? Google podpowie, ze skipasu też sczytasz jak jest taka możliwość. Dałbym z całego tygodnia ale włosi zaoszczędzili na papierze w drukarce a zdjęcia nie zrobiłem (szkoda) do skibusa trzeba było dojść a czasu mało. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, PTT napisał:

Stary wyga i nie wie? Google podpowie, ze skipasu też sczytasz jak jest taka możliwość. Dałbym z całego tygodnia ale włosi zaoszczędzili na papierze w drukarce a zdjęcia nie zrobiłem (szkoda) do skibusa trzeba było dojść a czasu mało. 

Hehe..wie - tylko dziwi mnie że niby nie ma znaczenia dowartościowanie a jednak aplikacja i dokumentacja... trochę to zgrzyta.. ale w sumie poza jak poza... nic mi do tego 😉

edit - a z tym Marasem i kilometrami to żart ... kto lubi się śmiać to załapał.

Edited by Lexi
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Lexi napisał:

Hehe..wie - tylko dziwi mnie że niby nie ma znaczenia dowartościowanie a jednak aplikacja i dokumentacja... trochę to zgrzyta.. ale w sumie poza jak poza... nic mi do tego 😉

edit - a z tym Marasem i kilometrami to żart ... kto lubi się śmiać to załapał.

Cześć

Mnie też to zawsze zastanawia bo jak jestem na nartach czy w ogóle jak coś robię fajnego sportowego - bo o tym mówimy - to ostatnią rzeczą o jakiej myślę są aplikacje filmiki czy prezentowanie opisów w sieci. Mnie to po prostu strasznie dziwi i tyle.

Ale fajnie, że są osoby, które te filmiki czy zdjęcia robią bo przynajmniej jakieś mam. Dzięki.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Lexi napisał:

Hehe..wie - tylko dziwi mnie że niby nie ma znaczenia dowartościowanie a jednak aplikacja i dokumentacja... trochę to zgrzyta.. ale w sumie poza jak poza... nic mi do tego 😉

edit - a z tym Marasem i kilometrami to żart ... kto lubi się śmiać to załapał.

Się wkurwiłem i policzyłem, w tym sezonie 330km na Rusinie + Białka zjechane. W dól. 500km gdzie indziej 🙂 . A że jest carv i wszystko liczy sam, to 150km verticala i 40 000 skrętów ale czy w lewo, czy tez w prawo - to nie wiem 🙂 .

pozdro

 

Edited by Marcos73
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...