Jump to content

filok

Members
  • Posts

    227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

filok last won the day on April 1

filok had the most liked content!

1 Follower

About filok

  • Birthday 10/23/1970

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

filok's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

  • One Year In
  • Very Popular Rare
  • Conversation Starter
  • Collaborator
  • Reacting Well

Recent Badges

435

Reputation

  1. Szmaruj Dziołcha ręce bydymy szlifować 😄 aż się iskry bydom sypać hehehe
  2. Pisali że to ma być w Maju 😄
  3. Szybki jesteś hehehe my w sezonie Francja 😄
  4. To się spotkamy 😄
  5. Nie wiem jak Wy ale ja się już szykuję na nowy sezon bo zima już idzie 🙂
  6. Kiedyś dobre było Amigo z Tomtoma jako nakładka na navi z google ale ostatnio Tomtom już ją skasował i zamienił na pełną nawigację a szkoda
  7. Adrian oni patrzą po czym tu jeździć jak wszystko spłynęło 😄
  8. Janek jesteś totalnym maniakiem 🙂
  9. Wiem bo będzie pusto ale jest problem bo praktycznie od wtorku noce na plusie a w dzień powyżej 10 st więc wszystko będzie spływać heh i tak źle i tak niedobrze
  10. Napisz później jak warunki i czy luda dużo bo się zastanawiam czy jutro jeszcze nie wyskoczyć 🙂
  11. Lata 80 🙂 tylko okulary nie pasują 🙂
  12. Na jednym z wyjazdów w Austrii wyleczyłem się z jedzenia w knajpach na stoku. Cała nasza 8 jadła gulasz zupe w knajpie a później były tylko dwa kible 😄 .Od tamtego czasu nie ryzykuję mam mały plecak ( bez ABS :)) w środku sznita chleba ,pora bombonów i baton enegetyk , do tego mało flaszka wody bo ze względu na zdrowie muszę dużo pić. Waga tego plecaka totalnie nie odczuwalna i nic kompletnie nie przeszkadza.
  13. Więcej miejsca dla Was na trasach 🙂
  14. Dzięki Adrian 🙂 Najważniejsze jest to że Wam to sprawia przyjemność bo o to w tym chodzi .Pogoda bajeczna a warunki genialne cóż więcej trzeba do szczęścia .Janek ja też jeżdżę z plecakiem 😄 i nie mam z tym problemu
×
×
  • Create New...